Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
co oni dzisiaj tak podają jakby mieli 10 lat xD
1
jeszcze nie widziałem żeby tak oczywisty faul na bramkarzu nie był odgwizdany
3
Valverde idealnie pasuje do Realu, łeb w gównie zanurzony i tylko agresja go interesuje
1
Vini praktycznie ma 0 oporu na tej stronie boiska, Kounde i Cubarsi sobie po prostu biegną i na niego patrzą co on robi.
2
hahahahah Tchou jak się przewrócił xDDDDD
2
Yamal na misji ale chyba za wysoki poziom trudności sobie wybrał
1
Real na ten moment bardzo dobrze ustawiony
20
Wiele rzeczy już w życiu widziałem, ale dzisiejszego klasyka jeszcze nie
10
@Kgorecki2500 Nie wiem czemu inni ludzie lubią grać inaczej niż ja. Przecież to jak ja gram jest najwłaściwszym graniem w gry.
2
@wpwelement dziękuje, codziennie patrzę śmierci w oczy jak napisze jakiś żart i klikam "publikuj". Człowiek nigdy nie wie czy nie przegnie i nie obudzi się nazajutrz z czerwonym podpisem pod nickiem. Na szczęście karma istnieje i opłaca się przeprowadzać staruszki przez jezdnie.
4
@Zonarastafiarnianina dziękuje za nominację, przekaż proszę mężowi że blik już wysłany @Rastafarnianin
3
@escarabajo dziękuję. Nominowałem Cie za Twoje obszerne posty o niszowych i egzotycznych ligach, wynikach, ciekawostkach itd. a Ty mnie za moje typy o kursach 1,1.
Myślę, że to idealnie odzwierciedla dorosłe życie, że nie ważne jak się starasz w robocie to i tak dostajesz taką samą wypłatę jak ten gościu co nic nie robi i patrzy w sufit przez pół dnia.
8
@Popitek12 FC Realpoprzegranej
41
Ciekawe zjawisko, że dziś wieczorem dowiemy się, czy jutro wyjdą jakieś nowe informacje o Negreirze czy nie.
18
@Arden chłop wygląda jak 7 latek który dostał strój żołnierza na gwiazdkę xDD
2
@Popitek12 niee, to nie jest zbyt późno. Tylko musisz szybciej biegać niż ochroniarze przy zaparkowanych bolidach.
7
@Hosh widziałem coś podobnego u białych "kocham moich ojców za to, że są za Madrytem"
15
@Peciak a cały ten jego upadek zaczął się jak poznał tą laskę obecną swoją...
Pamiętajcie chłopaki, ruchajcie swoich kumpli bo to najbezpieczniejsza opcja.
2
@blakkudium który to Ty? @Popitek12
3
@ZuczekFCB1899 A co, przelizała się z innym? albo poznała kogoś innego? pewnie uprawiali dużo seksu, wręcz kilkugodzinne maratony... masakra stary
4
@Popitek12 jak wlejesz jeszcze dwa to sobie uświadomisz, że żona zrobiła jednak za słoną zupę na obiad a dzieciak jednak powinien dostać kare za tę dwóje z matmy
10
@marcin62 - proszę Pana! kierowca tamtego tira stracił przytomność a auto jest rozpędzone! proszę nie wchodzić na jezdnie!
- spokojnie nic mi się nie stanie, przecież mam pierwszeństwo.
1
@MessiForeverTheBest mam wrażenie, że odnosisz się do mojego posta.
9
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale wykupiliście kiedyś Canal + żeby oglądać Barcelone Hansiego Flicka?
5
@JimMorrisonFCB "Bardzo Cie lubimy ale nie przychodź na jutrzejszą domówkę do Tomka"
19
wyobraźcie sobie co musi czuć @FcPortoFan1999 po tym jak dostał Puchar Redakcji w poprzednich ZP fcbarcy po czym stwierdzili, że ten puchar nie ma sensu i trzeba go zlikwidować.
Jesteśmy z Tobą byku.
7
@NeroTFP1 3 promile to nie jest wypicie lampki wina przez przypadek tylko ordynarne nachlanie się... Tutaj mam nadzieję, że dziecko już nigdy tej matki nie zobaczy, dla jego dobra.
2
@fcbarcafan19 nie tylko do tego piwo jest dobre
1
@clyde nie wiem w sumie czy to jakiś tajemny składnik, ale uwielbiam dania takie typowo włoskie z makaronem, posypać przed samym podaniem świeżo zmielonym pieprzem z młynka. Nie wiem ale tak jakoś o wiele bardziej mi smakują i dostają lekko innego, wyrazistego posmaku.
11
Widzieliście co dzisiaj Olmo zrobił z Araujo na treningu? wow