5

co oni dzisiaj tak podają jakby mieli 10 lat xD

1

jeszcze nie widziałem żeby tak oczywisty faul na bramkarzu nie był odgwizdany

3

Valverde idealnie pasuje do Realu, łeb w gównie zanurzony i tylko agresja go interesuje

1

Vini praktycznie ma 0 oporu na tej stronie boiska, Kounde i Cubarsi sobie po prostu biegną i na niego patrzą co on robi.

2

hahahahah Tchou jak się przewrócił xDDDDD

2

Yamal na misji ale chyba za wysoki poziom trudności sobie wybrał

1

Real na ten moment bardzo dobrze ustawiony

20

Wiele rzeczy już w życiu widziałem, ale dzisiejszego klasyka jeszcze nie

10

@Kgorecki2500 Nie wiem czemu inni ludzie lubią grać inaczej niż ja. Przecież to jak ja gram jest najwłaściwszym graniem w gry.

2

@wpwelement dziękuje, codziennie patrzę śmierci w oczy jak napisze jakiś żart i klikam "publikuj". Człowiek nigdy nie wie czy nie przegnie i nie obudzi się nazajutrz z czerwonym podpisem pod nickiem. Na szczęście karma istnieje i opłaca się przeprowadzać staruszki przez jezdnie.

4

@Zonarastafiarnianina dziękuje za nominację, przekaż proszę mężowi że blik już wysłany @Rastafarnianin

3

@escarabajo dziękuję. Nominowałem Cie za Twoje obszerne posty o niszowych i egzotycznych ligach, wynikach, ciekawostkach itd. a Ty mnie za moje typy o kursach 1,1.
Myślę, że to idealnie odzwierciedla dorosłe życie, że nie ważne jak się starasz w robocie to i tak dostajesz taką samą wypłatę jak ten gościu co nic nie robi i patrzy w sufit przez pół dnia.

8

@Popitek12 FC Realpoprzegranej

41

Ciekawe zjawisko, że dziś wieczorem dowiemy się, czy jutro wyjdą jakieś nowe informacje o Negreirze czy nie.

18

@Arden chłop wygląda jak 7 latek który dostał strój żołnierza na gwiazdkę xDD

2

@Popitek12 niee, to nie jest zbyt późno. Tylko musisz szybciej biegać niż ochroniarze przy zaparkowanych bolidach.

7

@Hosh widziałem coś podobnego u białych "kocham moich ojców za to, że są za Madrytem"

15

@Peciak a cały ten jego upadek zaczął się jak poznał tą laskę obecną swoją...
Pamiętajcie chłopaki, ruchajcie swoich kumpli bo to najbezpieczniejsza opcja.

2

@blakkudium który to Ty? @Popitek12

3

@ZuczekFCB1899 A co, przelizała się z innym? albo poznała kogoś innego? pewnie uprawiali dużo seksu, wręcz kilkugodzinne maratony... masakra stary

4

@Popitek12 jak wlejesz jeszcze dwa to sobie uświadomisz, że żona zrobiła jednak za słoną zupę na obiad a dzieciak jednak powinien dostać kare za tę dwóje z matmy

10

@marcin62 - proszę Pana! kierowca tamtego tira stracił przytomność a auto jest rozpędzone! proszę nie wchodzić na jezdnie!
- spokojnie nic mi się nie stanie, przecież mam pierwszeństwo.

1

@MessiForeverTheBest mam wrażenie, że odnosisz się do mojego posta.

9

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale wykupiliście kiedyś Canal + żeby oglądać Barcelone Hansiego Flicka?

5

@JimMorrisonFCB "Bardzo Cie lubimy ale nie przychodź na jutrzejszą domówkę do Tomka"

19

wyobraźcie sobie co musi czuć @FcPortoFan1999 po tym jak dostał Puchar Redakcji w poprzednich ZP fcbarcy po czym stwierdzili, że ten puchar nie ma sensu i trzeba go zlikwidować.
Jesteśmy z Tobą byku.

7

@NeroTFP1 3 promile to nie jest wypicie lampki wina przez przypadek tylko ordynarne nachlanie się... Tutaj mam nadzieję, że dziecko już nigdy tej matki nie zobaczy, dla jego dobra.

2

@fcbarcafan19 nie tylko do tego piwo jest dobre

1

@clyde nie wiem w sumie czy to jakiś tajemny składnik, ale uwielbiam dania takie typowo włoskie z makaronem, posypać przed samym podaniem świeżo zmielonym pieprzem z młynka. Nie wiem ale tak jakoś o wiele bardziej mi smakują i dostają lekko innego, wyrazistego posmaku.

11

Widzieliście co dzisiaj Olmo zrobił z Araujo na treningu? wow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?