4

Ale se kluche ciepłą wzięli na trenera xDD Arbeloe aż język boli od tego lizania butów Perezowi i piłkarzom.

56

Po prostu nie da się wygrać z 17 drużyną w Secunda Division w kraju w którym Barcelona 20 lat ustawiała mecze. Ludzie obudźcie się!

4

@Popitek12 on chyba nie czyta La Rambli. Musisz do niego zadzwonić jak już

7

@Starrk mi brakuje @Popitek12

2

@Katalonik97 No i są też artykuły o Barcelonie jeśli chcesz o tym czytać. Co to jest za koncert życzeń że sobie przychodzisz i dyktujesz o czym mają być artykuły a o czym nie xD

28

@Zoker Xabi poleciał, bo miał złe stosunki z szatnią i za dużo od nich wymagał. Więc zatrudnili kogoś kto będzie ich teraz klepał po pleckach i głaskał.
Wszystko idzie w dobrą stronę w Madrycie.

13

@Roobo tak, dokładnie tak uważam, że ten pan na portierni ma prawo wieść normalne życie i zarabiać tyle, że nie musi się przejmować czy starczy mu do końca miesiąca. On nie zarobi na najnowszego Mercedesa, zgoda. Ale ma prawo żyć spokojnie bez strachu.
Ty natomiast uważasz, że to okej żeby tacy ludzie jak portier nie byli się w stanie utrzymać ze swojej wypłaty.

18

@Roobo no tak, sprawiedliwie byłoby gdyby ten gość na portierni zarabiał tyle, że ledwo starczy mu na życie. Wtedy byłoby super w państwie xD Ja nie wiem skąd ta niewolnicza mentalność u Polaków, przedsiębiorcy by najchętniej nasrali nam do ryja a ci jeszcze podziękują i powiedzą, że mają racje.
Minimalna to ochrona przed patologicznymi zapędami januszexów. Jeśli ją zlikwidujemy to będzie dochodziło do tej patologii.

14

@Roobo aha, czyli chciałbyś dowalić ludziom mieszkającym gdzieś w małych miasteczkach i w pracach typu portier itd. żeby zarabiali mniej niż minimalna tak? mniej niż 3500zł do ręki miesięcznie?
No bo do tego się sprowadza likwidacja minimalnej, żeby można było ludziom płacić mniej niż 3500zł (obecnie).
Już mam przed oczami te piękne oferty 2zł/h przez pierwsze 3 miesiące próbne. Mmmm

20

@Roobo no dobra, to jak przedsiębiorcy są tacy hojni i tylko 10% osób dostaje minimalną to po co ją likwidować?

35

@Kozinho. Tu nie chodzi o sztuczne i wysokie podnoszenie minimalnej która faktycznie przekłada się na wzrost cen za wszystko praktycznie. Ale przedsiębiorcom chodzi o likwidację minimalnej, a to zupełnie co innego i wszyscy wiemy do czego oni zmierzają xd

2

@lajcior czuje nieustanny i agonalny ból w całym ciele.
W sensie w pracy jestem.
A u sąsiada?

46

Pamiętajcie, jak będziecie zarabiać mniej to wszystko będzie tańsze. To dla waszego dobra pracodawcy chcą żebyście mniej zarabiali.

5

@lajcior spokojnie, jak ostatnia porażka z Barceloną ich nie nabawiła, to ta lalka też tego nie zrobi

5

@Popitek12 dowiercam się do jądra ziemi moim własno skonstruowanym robotem

20

Kurcze tak sobie oglądam i przypominam Yamala w ostatnim klasyku i mega imponujące jest to, że ten chłopak się nie łamie jak nie wychodzi. Na początku miał duuużo problemów z Carrerasem i wszyscy się wkurzali na niego a on nic, dalej próbował.
Do tego stopnia się nie łamał, że w końcówce tak naprawdę zaczynał wręcz błyszczeć. Mega mi się to w nim podoba.

35

Ich nudziło to co mówił trener xDDD hahah przepięknie się patrzy na ten upadek

1

@Criss18Barca kurde, nie chce Cie obrażać stary, ale do policji albo na detektywa to lepiej nie idź xd

4

@macio_944 @clyde nie jedzcie takiego gówna, wiecie ile w tych parówkach jest chemii? Tego nawet jedzeniem nie można nazwać...
Po za tym zawsze tacy jak wy mnie denerwują bo muszę długo czekać w kolejce żeby kupić mój zapas monsterów.

47

Bohater na którego nie zasługują. Podobno podczas lotu wyskoczył z samolotu i nakarmił małą, biedną dziewczynkę.
I to własną piersią.

12

No to trzymaj się tam chłopie jak będziesz chciał jakieś dzieciaka z akademii wpuścić za Viniciusa, Mbappe czy Bellinghama xDD

7

Nieźle z tym Cancelo, jak to się mówi: nie wchodzi się dwa razy do kucharek sześć tam nie ma co jeść

9

@Roobo pressing Mbappe:


1

@NeroTFP1 oczywiście nie chce Ci zaglądać w portfel, ale w szkole naprawdę jest aż taka lipa że bardziej korzystne jest po prostu udzielanie korepetycji? :O

1

@Objectivo powinieneś być kibicem Barcelony... ahh przydałby się ktoś taki jak Ty w naszych szeregach

5

@ZwyklyCuler48 a czego madrycioki mają mniej?

53

@michalgajdek wariacie, weź już ich tak nie męcz bo to pod znęcanie się podchodzi xD

10

@lajcior Filmik ze wszystkimi golami i asystami Raphinhi w sezonie 24/25.
Ja bym się wzruszył gdybym coś takiego dostał.

0

@KobeFR ja mam takie pół na pół. Obrzeża miasta więc na pewno więcej zielonych terenów i mniej ulic no ale nadal nie jest to cichy las :D

4

@Munio spacer to jedna z fajniejszych form aktywności fizycznej. Praktycznie każdy może to robić, godzina spaceru spala tam około 200-300kcal więc bardzo na + dla osób chcących zredukować wagę. Przy okazji możesz to robić z kimś bliskim, babcią, mamą, synem, żoną. To nie jest taki intensywny wysiłek więc po spacerze nie masz też takiego apetytu jak np. jakiś czas po treningu siłowym. Pomaga się wyciszyć (o ile nie spacerujesz przy autostradzie).
Właściwie same plusy i polecam każdemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?