Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Ciekawe zjawisko, że dziś wieczorem dowiemy się, czy jutro wyjdą jakieś nowe informacje o Negreirze czy nie.
18
@Arden chłop wygląda jak 7 latek który dostał strój żołnierza na gwiazdkę xDD
2
@Popitek12 niee, to nie jest zbyt późno. Tylko musisz szybciej biegać niż ochroniarze przy zaparkowanych bolidach.
7
@Hosh widziałem coś podobnego u białych "kocham moich ojców za to, że są za Madrytem"
15
@Peciak a cały ten jego upadek zaczął się jak poznał tą laskę obecną swoją...
Pamiętajcie chłopaki, ruchajcie swoich kumpli bo to najbezpieczniejsza opcja.
2
@blakkudium który to Ty? @Popitek12
3
@ZuczekFCB1899 A co, przelizała się z innym? albo poznała kogoś innego? pewnie uprawiali dużo seksu, wręcz kilkugodzinne maratony... masakra stary
4
@Popitek12 jak wlejesz jeszcze dwa to sobie uświadomisz, że żona zrobiła jednak za słoną zupę na obiad a dzieciak jednak powinien dostać kare za tę dwóje z matmy
10
@marcin62 - proszę Pana! kierowca tamtego tira stracił przytomność a auto jest rozpędzone! proszę nie wchodzić na jezdnie!
- spokojnie nic mi się nie stanie, przecież mam pierwszeństwo.
1
@MessiForeverTheBest mam wrażenie, że odnosisz się do mojego posta.
9
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale wykupiliście kiedyś Canal + żeby oglądać Barcelone Hansiego Flicka?
5
@JimMorrisonFCB "Bardzo Cie lubimy ale nie przychodź na jutrzejszą domówkę do Tomka"
19
wyobraźcie sobie co musi czuć @FcPortoFan1999 po tym jak dostał Puchar Redakcji w poprzednich ZP fcbarcy po czym stwierdzili, że ten puchar nie ma sensu i trzeba go zlikwidować.
Jesteśmy z Tobą byku.
7
@NeroTFP1 3 promile to nie jest wypicie lampki wina przez przypadek tylko ordynarne nachlanie się... Tutaj mam nadzieję, że dziecko już nigdy tej matki nie zobaczy, dla jego dobra.
2
@fcbarcafan19 nie tylko do tego piwo jest dobre
1
@clyde nie wiem w sumie czy to jakiś tajemny składnik, ale uwielbiam dania takie typowo włoskie z makaronem, posypać przed samym podaniem świeżo zmielonym pieprzem z młynka. Nie wiem ale tak jakoś o wiele bardziej mi smakują i dostają lekko innego, wyrazistego posmaku.
11
Widzieliście co dzisiaj Olmo zrobił z Araujo na treningu? wow
5
@Colon wielu z debiutantów nie przetrwało niestety próby czasu
11
@dasouzar11 no, jakby się kibole w jedno miejsce zebrali to by nam zabrakło rolników i górników bo by się tam wszyscy pozabijali xD
6
@Antimadridista_WR następnym razem włóżcie mu w koperte pieniądze z monopoly to na pewno zapamięta numer waszego domu
12
@Unbe xDDD chłopie będziesz w Uwadze na bank. Co to za historia
13
@Unbe mam takie luźne pytanie. A nie boisz się, że którego dnia ten gościu Cie zabije bo będzie pod wpływem i nie ogarnie czegoś?
55
@Unbe protokuł "ale akcja, jestem szefem i dzisiaj" uważam za rozpoczęty. Zaraz polecą nowe posty.
3
@Vegeta88 ja polecę serial "Rozdzielenie". Też jest ten klimat tajemnicy i niepokoju o co tu chodzi.
11
@lajcior masakra, nie da się jechać normalnie... znaczy droga spoko ale mogłem rano nie pić tego 0,5 bolsa
11
@Frimpong to całkiem zabawne, że te słodkie misie to absolutne predatory które polują i żrą wszystko co się rusza xD
10
DEBIUT ROKU: @NeroTFP1 , niezupełnie debiutował na stronie ale napisał debiutancką książkę i ogólnie bardzo spoko użytkownik
SOMSIAD ROKU: @Zoker @Rastafarnianin , bo to moje somsiady z Kalisza ale bardzo go wyzywają, że tu śmierdzi itd. oraz @Objectivo bo Real aktualnie na 2 miejscu w La Lidze to mam dobry humor i go nominuje, jakby biali mieli 1 miejsce to bym nie nominował
CYKLISTA ROKU: @Danny Gaucho @escarabajo , Łysy to wiadomo, bardzo precyzyjne i bogate statystyki, a Escobar ma fajny wątek o niszowych ligach i tam mają niektóre kluby świetne nazwy
PROROK ROKU: @clyde , przewidziała że w tym roku nie da mi spokoju z Bloodbornem i faktycznie tak było, cały rok skubana wytrzymała
ALMA DE LA RAMBLA: @Popitek12 @Luciano99 @Kessie , jak wyje skulony w rogu mojego pokoju to czasem przeczytam coś od chłopaków i na chwile się uśmiechnę
10
"Użytkownicy, których będzie można obdarzyć nominacją muszą mieć na swoim koncie minimum jeden komentarz napisany w 2025 roku."
Ale policzek dla @jowita xD
A na mnie nacharał chłop bo mnie nominował i usunął komentarz @Zoker
5
@Popitek12 odwracam się do kamerzysty i mówię, że nie na taki film się zgadzałem
16
@Eklerek mogliby jeszcze w CV podawać wzrost i czy interesuje ich związek czy tylko one night stand