41

Ciekawe zjawisko, że dziś wieczorem dowiemy się, czy jutro wyjdą jakieś nowe informacje o Negreirze czy nie.

18

@Arden chłop wygląda jak 7 latek który dostał strój żołnierza na gwiazdkę xDD

2

@Popitek12 niee, to nie jest zbyt późno. Tylko musisz szybciej biegać niż ochroniarze przy zaparkowanych bolidach.

7

@Hosh widziałem coś podobnego u białych "kocham moich ojców za to, że są za Madrytem"

15

@Peciak a cały ten jego upadek zaczął się jak poznał tą laskę obecną swoją...
Pamiętajcie chłopaki, ruchajcie swoich kumpli bo to najbezpieczniejsza opcja.

2

@blakkudium który to Ty? @Popitek12

3

@ZuczekFCB1899 A co, przelizała się z innym? albo poznała kogoś innego? pewnie uprawiali dużo seksu, wręcz kilkugodzinne maratony... masakra stary

4

@Popitek12 jak wlejesz jeszcze dwa to sobie uświadomisz, że żona zrobiła jednak za słoną zupę na obiad a dzieciak jednak powinien dostać kare za tę dwóje z matmy

10

@marcin62 - proszę Pana! kierowca tamtego tira stracił przytomność a auto jest rozpędzone! proszę nie wchodzić na jezdnie!
- spokojnie nic mi się nie stanie, przecież mam pierwszeństwo.

1

@MessiForeverTheBest mam wrażenie, że odnosisz się do mojego posta.

9

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale wykupiliście kiedyś Canal + żeby oglądać Barcelone Hansiego Flicka?

5

@JimMorrisonFCB "Bardzo Cie lubimy ale nie przychodź na jutrzejszą domówkę do Tomka"

19

wyobraźcie sobie co musi czuć @FcPortoFan1999 po tym jak dostał Puchar Redakcji w poprzednich ZP fcbarcy po czym stwierdzili, że ten puchar nie ma sensu i trzeba go zlikwidować.
Jesteśmy z Tobą byku.

7

@NeroTFP1 3 promile to nie jest wypicie lampki wina przez przypadek tylko ordynarne nachlanie się... Tutaj mam nadzieję, że dziecko już nigdy tej matki nie zobaczy, dla jego dobra.

2

@fcbarcafan19 nie tylko do tego piwo jest dobre

1

@clyde nie wiem w sumie czy to jakiś tajemny składnik, ale uwielbiam dania takie typowo włoskie z makaronem, posypać przed samym podaniem świeżo zmielonym pieprzem z młynka. Nie wiem ale tak jakoś o wiele bardziej mi smakują i dostają lekko innego, wyrazistego posmaku.

11

Widzieliście co dzisiaj Olmo zrobił z Araujo na treningu? wow

5

@Colon wielu z debiutantów nie przetrwało niestety próby czasu

11

@dasouzar11 no, jakby się kibole w jedno miejsce zebrali to by nam zabrakło rolników i górników bo by się tam wszyscy pozabijali xD

6

@Antimadridista_WR następnym razem włóżcie mu w koperte pieniądze z monopoly to na pewno zapamięta numer waszego domu

12

@Unbe xDDD chłopie będziesz w Uwadze na bank. Co to za historia

13

@Unbe mam takie luźne pytanie. A nie boisz się, że którego dnia ten gościu Cie zabije bo będzie pod wpływem i nie ogarnie czegoś?

55

@Unbe protokuł "ale akcja, jestem szefem i dzisiaj" uważam za rozpoczęty. Zaraz polecą nowe posty.

3

@Vegeta88 ja polecę serial "Rozdzielenie". Też jest ten klimat tajemnicy i niepokoju o co tu chodzi.

11

@lajcior masakra, nie da się jechać normalnie... znaczy droga spoko ale mogłem rano nie pić tego 0,5 bolsa

11

@Frimpong to całkiem zabawne, że te słodkie misie to absolutne predatory które polują i żrą wszystko co się rusza xD

10

DEBIUT ROKU: @NeroTFP1 , niezupełnie debiutował na stronie ale napisał debiutancką książkę i ogólnie bardzo spoko użytkownik
SOMSIAD ROKU: @Zoker @Rastafarnianin , bo to moje somsiady z Kalisza ale bardzo go wyzywają, że tu śmierdzi itd. oraz @Objectivo bo Real aktualnie na 2 miejscu w La Lidze to mam dobry humor i go nominuje, jakby biali mieli 1 miejsce to bym nie nominował
CYKLISTA ROKU: @Danny Gaucho @escarabajo , Łysy to wiadomo, bardzo precyzyjne i bogate statystyki, a Escobar ma fajny wątek o niszowych ligach i tam mają niektóre kluby świetne nazwy
PROROK ROKU: @clyde , przewidziała że w tym roku nie da mi spokoju z Bloodbornem i faktycznie tak było, cały rok skubana wytrzymała
ALMA DE LA RAMBLA: @Popitek12 @Luciano99 @Kessie , jak wyje skulony w rogu mojego pokoju to czasem przeczytam coś od chłopaków i na chwile się uśmiechnę

10

"Użytkownicy, których będzie można obdarzyć nominacją muszą mieć na swoim koncie minimum jeden komentarz napisany w 2025 roku."
Ale policzek dla @jowita xD
A na mnie nacharał chłop bo mnie nominował i usunął komentarz @Zoker

5

@Popitek12 odwracam się do kamerzysty i mówię, że nie na taki film się zgadzałem

16

@Eklerek mogliby jeszcze w CV podawać wzrost i czy interesuje ich związek czy tylko one night stand

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?