1

nie no, nie da się dzisiaj patrzeć na Martina xd

1

Raphinha już więcej skoków pressingowych niż Rashford zanotował

0

Ooo 50 sekund przewidziałem xD

0

ale już mocno gnieciemy, wydaje się że coś wpadnie niedługo

2

Deco poprosił Rashforda żeby grał na obniżenie ceny

1

A TUTAJ CZEKALI ŻEBY GWIZDNĄĆ SPALONEGO XDDDDD

2

Sędziowie potrafią czekać 30-40 sekund jak są takie wyrzuty spod bramki i ewidentne 3 metrowe spalone. Ale jak jest tłok w polu karnym i krótkie podania to od razu trzeba odgwizdać.

2

nie było spalonego... ale odgwizdali w sekunde xD

3

@Roobo I Flick na bramke

25

No powiem tak, Real stawiał mniejszy opór niż Racing

1

przecież to nie był faul xD

1

props dla Bernala że spróbował z dystansu. Mam wrażenie że dzisiaj chcą wejść do bramki

13

Rashford w pressingu jest ciut słabszy od Raphinhi

0

fajna, fajna ta pomoc. Ale już dajcie Pedriego xD

8

@fejkenq to wróć i na spokojnie sobie idź i nie biegnij

13

No i 15 minut więcej mamy odpoczynku niż Real Madryt. tfu na tą lige Negreiry

6

@gumaz @Batys rozmowa mężczyzn o wbijaniu, spuszczaniu i wspólnym spędzaniu czasu...
Panowie ja oczywiście też chętny

2

@CLS63AMG @Kgorecki2500 no tak, ale wypuszczać takie newsy zaraz po debiucie i odpadnięciu z pucharu to bardzo miłe ze strony Pereza, że mu takiej pewności siebie i zaufania dodał xd

19

Okej, czyli zaraz po debiucie w którym przegrał, ten nowy trener teraz czyta że szukają już kolejnego trenera który go zastąpi za pół roku.
Fajna atmosferka tam musi być xD


25

Wiesz, że u sąsiadów jest źle kiedy już 2 dzień nic nie mówią o Negreirze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

40

Tak sobie myślałem o sytuacji Realu, jak wielopłaszczyznowe mają problemy i że jakieś takie pojedyncze zmiany typu trener to jest naklejanie plastra na złamaną nogę. Tam praktycznie trzeba by zacząć wszystko do góry nogami przewracać.
Dlatego uważam, że najrozsądniej byłoby po prostu rozwiązać ten klub.

52

Wchodzę sobie na nowym film Tomka Ćwiąkały i pierwszy komentarz "Albacete prawie sie skomprowitowało."

xDD co za piękny czas dla kibica Barcy żeby żyć.

1

@Zoker jednak słaby ze mnie przewidywacz. Pewnie to jeden z głównych powodów dla których nie jestem trenerem FC Barcelony.

0

@Zoker Kurcze, spodziewasz się takich konkretnych zmian? gdzieś mignęła informacja, że Hansi bardzo naciska żeby piłkarze byli skupieni na tym meczu, że to walka o kolejne trofeum i nie można żadnego odpuszczać, nawet wspominał o tym żeby bronił Garcia na bramce.
Więc ciekawe jak podejdzie do tematu. Poprzedni mecz graliśmy w niedzielę i kolejny również w niedzielę więc odstęp spory. Myślę, że możemy nawet wyjść podstawą z 1-2 zmianami.

0

@Zoker nie no nie wiem, pewnie jakieś roszady będą ale nie wydaje mi się żeby Rapha w ogóle nie zagrał. Myślę że może zagrać od początku i w zależności od wyniku w drugiej połowie Rash za niego. Ale to wiesz, wróżenie z fusów.

1

@Zoker a czy Racing jest gotowy na to żeby Raphinha w 16 minucie zrobił im 28 skoków pressingowych?

8

@Zoker a może zrób challenge i idź do roboty w końcu

20

Ostatnia rzecz jaką widzi Real Madryt zaraz przed upadkiem

11

Ahh pamiętam jak nazywali Arbeloe "nowym Zidanem".
Pamiętam jakby to było wczoraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?