Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@lajcior jeśli nie znajdziesz fajnego telewizora to będzie moja wina, biore za to pełną odpowiedzialność a Ty spisujesz się bardzo dobrze, to zaszczyt z Tobą pisać. A jeśli coś Ci nie wyjdzie to jest to moja wina.
13
Hahahah zaraz kolejny poleci bo się gwiazdeczkom nie podoba, tylko pytanie... jeśli największy lizus i włazodup im nie odpowiada to kto by odpowiadał? chyba bez trenera zaczną grać po prostu
2
Barcelona wskakująca na 5 miejsce i Real spadający na 9 miejsce w tabeli LM po tej kolejce
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fa7dseeifbag51.gif
3
Jak jeszcze trochę Arbeloa będzie tak lizał buty Perezowi i piłkarzom to nauczy się wiązać sznurówki językiem
11
Hansi Flick to jest giga chad i tutaj nie ma co dyskutować.
Pan Trener przez duże P i duże T. Wiele razy pierwsze połowy wyglądały bardzo średnio, więc w przerwie i po zmianach gra się odwracała i Barcelona finalnie wygrywała spotkania.
Nie ma trenera idealnego który wygra każdy mecz i każdy jego plan będzie trafiony w 10, ale właśnie reakcja na to co dzieje się na boisku wyróżnia świetnego trenera a Flick robi to po mistrzowsku.
Każdy kto choć pomyśli o zwolnieniu Hansiego czy coś takiego powinien od razu lecieć na perma bana według mnie.
A po za tym Real Madryt po za 8mką w LM xDDDDD
6
Powiem wam, że ten nowy format LM to jest majstersztyk serio... W poprzednich edycjach to po 2 kolejce już nie było po co oglądać połowy meczów a teraz to z minuty na minutę może się zmienić 10 miejsc i awanse.
Świetnie to zrobili.
1
@Merton od razu wiadomo o kogo chodzi xDDDDD
3
@esem91 ja znam. @escarabajo
0
czemu pokazuje cały czas 3:1 wynik xD
3
New Messi Welcome to Barcelona!!! [DANCA KUDURO REMIX 2021]
1
@don'T.R.I.P.e uspokój się, @Encore może to czytać
4
Balde podjął najgorszą możliwą decyzje jaką mógł xd
36
wiecie jaka jest różnica między nami a białymi? Nam wstyd za takie karne, a dla madryciokow takie karne to obowiązek do odgwizdania
1
Madryciaki takie karne dostają raz w tygodniu. Ale jak coś to moim zdaniem się nie należy
0
Laminek asysta + gol. Piękny jest
5
o proszę, Kopenhaga już nie wykonuje tak długo stałych fragmentów... ciekawe ciekawe jaka zmiana.
3
@Andi18 aż tak daleko moje umiejętności nie sięgają
4
@Roobo ogoliłem jaja, to nie wiem czy wystarczy?
12
☎️ Robert Lewandowski zrównuje się z Leo Messim w liczbie drużyn w LM którym strzelił bramki ⚽️
@Danny Gaucho dobrze to robie?
4
Biedna Ania, Robert zamiast jej dać spełnić marzenia to wyrównuje w Lidze Mistrzów
0
chyba mi nie wejdzie kupon na hattricka Cubarsiego
2
motor sfaulował Roberta
0
nie no sorry ale nie moge patrzeć na tych błaznów z Kopenhagi xD
2
obrzydliwa jest ta Kopenhaga, życzę im odpadnięcia jak najszybciej
2
@July_6_BcN z Pedrim już byłaby 90 minuta
0
ale się dzisiaj ładnie patrzy na Yamala
9
ale wyczuwam takie 0 bramek i xG 5.12
0
@FCB24 i kto by teraz grał na 9 przy kontuzji Ferrana?
5
no 17 latek z Kopenhagi potrafi sam na sam wykończyć a Robuś nie? xD
1
Kounde nadział Erica na mine + jeszcze złamał linie. No nie jest to jego sezon zdecydowanie