Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Chłopak się rozgrzewa przed wejściem w dorosły football
28
Jakbym miał oddać nerkę komuś z rodziny to bym się 2 razy zastanowił. Ale Padre Flickowi sam bym sobie wyciął i oddał.
9
Joan "nie szczelisz mi dziś" Garcia
14
Haha Flick skacze z radości bo Bernal strzelił bramkę.
Ten klub jest przepiękny naprawdę....
1
Nie zdziwię się jak Espanyol nas poda do sądu, bo 25 baniek za Joana to była kradzież
1
@Roobo i będzie tyle grał dopóki rywalizuje z Yamalem.
2
Dawaj Cancelo jakieś czerwo, poddym trochę
2
65 minuta, przeciwnik już ma dosyć tego meczu a my na dodatek jeszcze oczywistego karnego nie dostaliśmy.
No co tu dużo będę pisał, wiecie do czego pije
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Wchodzi Ferran, populacja xG zwiększa się
5
Masakra, zdjąć tego Yamala bo bezużyteczny.
Rambla jak zwykle miała rację xDD
21
Panie Fliczku, karne są dla Realu. Dla Pana zaraz będzie żółta kartka
3
Nadal nie mogę przeżyć tego, że Robert na pustą dobił. 35 latek za 40 mln na pustą dobił...
4
Masakra, co z tego że wychodzimy na prowadzenie jak disney dobił tylko na pustą... zaczynam rozumieć Alexa. Bez sensu w ogóle.
2
Rashford uderza lepiej z 20 metra niż z pola karnego sam na sam z bramkarzem xD
2
No no no, tą Aitanke to jakbym zobaczył na ulicy too... By przeszła koło mnie i by nawet na mnie nie spojrzała
1
Pierwsza połowa wygląda jak wygląda, więc już wiemy co się stanie w przerwie i jak będzie wyglądała druga połowa.
Schemat nam dobrze znany
0
Kounde stracił piłkę w polu karnym i stanął w miejscu xD co jest
0
Ale Rashford ma świetne te dośrodkowania
0
Nie wyobrażam sobie żebyśmy dzisiaj odpadli
2
Kobiety myślą, że mają ciężko
6
@clyde Ty, ten talerz taki duży czy Ty na obiad spożywasz 57 kcal? xd
1
@Lisek ale za to kluby z dołu tabeli muszą sprzedawać swoich najlepszych graczy i nie kupować w ich miejsce nikogo.
2
@Popitek12 Ciebie ciężko nie zawieść popitku, Ciebie ewentualnie można zawieźć na gastroskopię
4
Moją złotą zasadą jest nie narzekanie na skład, ponieważ Hansi Flick jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Padre Flick, ufam Tobie.
0
@Zoker nie no, teraz są przelewy itd. Nie trzeba iść osobiście
2
@TR3YWAY ta, te koksy na siłowni zawsze robią wrażenie
30
>wyzywaj swojego partnera biznesowego o syna Negreiry i uprawiaj na tym propagandę wiecznie pokrzywdzonego klubu.
>twój partner biznesowy wycofuje się ze współpracy
> jak to :OO
4
@jacobFCB Golden Loch z Biedronki za 39 zł a pozostałe 111 zł postaw dziś na Barce po kursie 1,17.
15
@gumaz tak ma, pochwalił nasze petardy jak sobie porównywaliśmy z @Popitek12
62
Podróże w czasie niby nie istnieją, a jednak my właśnie patrzymy na zdjęcie wykonane jutro