25

Chłopak się rozgrzewa przed wejściem w dorosły football

28

Jakbym miał oddać nerkę komuś z rodziny to bym się 2 razy zastanowił. Ale Padre Flickowi sam bym sobie wyciął i oddał.


9

Joan "nie szczelisz mi dziś" Garcia

14

Haha Flick skacze z radości bo Bernal strzelił bramkę.
Ten klub jest przepiękny naprawdę....

1

Nie zdziwię się jak Espanyol nas poda do sądu, bo 25 baniek za Joana to była kradzież

1

@Roobo i będzie tyle grał dopóki rywalizuje z Yamalem.

2

Dawaj Cancelo jakieś czerwo, poddym trochę

2

65 minuta, przeciwnik już ma dosyć tego meczu a my na dodatek jeszcze oczywistego karnego nie dostaliśmy.
No co tu dużo będę pisał, wiecie do czego pije
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Wchodzi Ferran, populacja xG zwiększa się

5

Masakra, zdjąć tego Yamala bo bezużyteczny.
Rambla jak zwykle miała rację xDD

21

Panie Fliczku, karne są dla Realu. Dla Pana zaraz będzie żółta kartka

3

Nadal nie mogę przeżyć tego, że Robert na pustą dobił. 35 latek za 40 mln na pustą dobił...

4

Masakra, co z tego że wychodzimy na prowadzenie jak disney dobił tylko na pustą... zaczynam rozumieć Alexa. Bez sensu w ogóle.

2

Rashford uderza lepiej z 20 metra niż z pola karnego sam na sam z bramkarzem xD

2

No no no, tą Aitanke to jakbym zobaczył na ulicy too... By przeszła koło mnie i by nawet na mnie nie spojrzała

1

Pierwsza połowa wygląda jak wygląda, więc już wiemy co się stanie w przerwie i jak będzie wyglądała druga połowa.
Schemat nam dobrze znany

0

Kounde stracił piłkę w polu karnym i stanął w miejscu xD co jest

0

Ale Rashford ma świetne te dośrodkowania

0

Nie wyobrażam sobie żebyśmy dzisiaj odpadli

2

Kobiety myślą, że mają ciężko

6

@clyde Ty, ten talerz taki duży czy Ty na obiad spożywasz 57 kcal? xd

1

@Lisek ale za to kluby z dołu tabeli muszą sprzedawać swoich najlepszych graczy i nie kupować w ich miejsce nikogo.

2

@Popitek12 Ciebie ciężko nie zawieść popitku, Ciebie ewentualnie można zawieźć na gastroskopię

4

Moją złotą zasadą jest nie narzekanie na skład, ponieważ Hansi Flick jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Padre Flick, ufam Tobie.

0

@Zoker nie no, teraz są przelewy itd. Nie trzeba iść osobiście

2

@TR3YWAY ta, te koksy na siłowni zawsze robią wrażenie

30

>wyzywaj swojego partnera biznesowego o syna Negreiry i uprawiaj na tym propagandę wiecznie pokrzywdzonego klubu.
>twój partner biznesowy wycofuje się ze współpracy
> jak to :OO

4

@jacobFCB Golden Loch z Biedronki za 39 zł a pozostałe 111 zł postaw dziś na Barce po kursie 1,17.

15

@gumaz tak ma, pochwalił nasze petardy jak sobie porównywaliśmy z @Popitek12

62

Podróże w czasie niby nie istnieją, a jednak my właśnie patrzymy na zdjęcie wykonane jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?