3

@July_6_BcN Ty dziunia, widze że Pedri nie gra to już nowego gacha se znalazłaś

0

Olmo ma dwa tryby strzałów, jeden to strzał w okno z 25 metra jak Messi a drugi to 2 letni chłopczyk z niedowładem kończyn

1

po co Balde mu teraz tak chamsko piłkę z ręki wybił?

0

Ale Olmo piły daje. Świetny przegląd pola ma

3

@Popitek12 @MessiForeverTheBest dziękuje panowie, ale ja żadnych narkotyków nie biorę, jestem czysty

9

jeśli dobrze policzyłem to jak wygramy ten mecz to będziemy mieli 3 punkty więcej

2

@usztafik oczywiście, te skrajności są najgorsze i najbardziej agresywne.
Natomiast tutaj po prostu rozbawił mnie schemat, że wszędzie ta dana grupa ludzi wygląda tak samo xd

5

@LeszekFCB oczywiście, że nie. Mam coś do ludzi którzy są absolutnie ogarnięci nienawiścią i pogardą dla innych ale używają krzyża żeby się wybielić, że niby są dobrymi ludźmi.

11

Hahah widzę, że nie tylko u nas szurstwo wygląda tak samo xD
Widzisz kogoś z takim avatarem i wiesz, że zaraz przeczytasz coś o Unii europejskiej albo Ukrainie. Oczywiście obowiązkowo gaśnica i ewentualnie krzyż w bio.

https://x.com/_sn_n/status/2017445062490108356

1

tyle o tych setach gadacie, że aż pomyślałem o @Luciano99

2

@clyde nie, jedyna wyspa na której byłem to Khorinis.
@escarabajo dziękuję za tą obronę. Tak robią tylko prawdziwi przyjaciele!

2

Oho, po tym co wychodzi teraz o Epsteinie, to nie dziwię się że ktoś mu popełnił samobójstwo

2

@Frimpong to on coś gadał, że dziewczyna kończy się na 60 kg? xD

2

@JimMorrisonFCB ahh aż się przypomniały czasy jak za dzieciaka się dorwał człowiek do apteczki babci.

14

W gorących wątek o sraniu. Piękny macie poziom na tej stronie

1

@July_6_BcN dziękuje. Teraz znacznie lepiej to przyjąłem.

3

@Dankho94isback to chyba nie kwestia wieku tylko loterii jak Ci wypadnie xd
U mnie z laktozą git, ale wylosowała mi się za to alergia więc w trakcie wiosny/lata musze na tabsach latać żeby móc oddychać nosem.
@July_6_BcN no piszesz o mnie "Ale jak chcesz mnie przytulić, to spoko braciak :D"

1

@July_6_BcN ja Cie nie przytulałem, nie mieszaj mnie w to.

3

@FcPortoFan1999 @blakkudium Panowie, będę przez was w gorących zaraz i pierwsze zdanie które się będzie wyświetlało w wątku będzie o srace.
Proszę przestańcie.

19

Nie chcesz mieć sraki po mleku, bólów brzucha, czy niekomfortowych wzdęć? Ty płatku śniegu xDD

2

@Joe_Pesci @kuz panowie, pisać o rdr 2 i nie oznaczyć @macio_944 to serio trochę wstyd.
Myślałem, że jesteście porządniejsi.

7

@Criss18Barca chłop nie pyta, tylko oznajmia że według nas Barca rozegrała wielki mecz.

11

@gumaz @lithotripter pracuje dla Tuska. Potwierdzam, dziś w nocy wydał rozkaz po niemiecku żebyśmy wylali wodę na chodniki ale pod żadnym pozorem nie na ścieżki rowerowe.

6

Trump wyznaje, że chciałby być dyktatorem jak Kim Jong Un. Kto by się spodziewał.

1

@marcin62 właściwie nie wiem czym ta gra będzie odkładnie xD ale myślę, że troche chce być taką Zeldą.

7

@gumaz jak som mienśnie to jest policja dobra jak nie ma mienśni to policja jest zła. Trzeba mieć miensnie

3

Nowy gameplay z Crimson Desert. Wygląda naprawdę ciekawie i ładnie. Nie widać też żeby fpsy jakoś mocno szalały i spadały. Premiera 19 marca.
ten rok może być naprawdę ciekawy pod względem premier.


2

@BulaKG myślałem też nad kasztelanem xD

1

@Zelazny_Mike widze to piwko w rogu gościu

8

@FCB_dimiC to obrzydliwe zmuszać dziecko do czegoś takiego.
Zdecydowanie nie powinna brać do ręki koszulki Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?