1

Jednym schematem nas rozjebali xD

1

To jest i tak najniższy wymiar kary.
Nie istniejemy w tym meczu niestety

1

Padre Flick, duc nos ad victoriam

5

W Biblii też nic nie ma o tym, że pączki są niezdrowe

9

@lajcior pytasz czy chce jebnąć magika czy chcesz mnie gdzieś zaprosić?

12

@marcin62 nie wpadłbym na to żeby połączyć pączki z jakąś nie lubianą przeze mnie partią polityczną xddd

1

@BorzyKrzys a ile zarabiasz
@Popitek12

3

@Popitek12 chyba gorzej tylko mieć romans z tymi dziećmi

10

@WiernyKatalonii wyświetlono o 13:12

3

Na la bambę to nigdy nie można liczyć

1

@agaFCB z czekoladą możesz @Kessie

9

Plan na dziś, pobić 12 letniego chłopca bo mi się nie spodoba jakie kolory ma na ubraniach a później zjem pączusia

40

Pamiętajcie, to nie czwartek jest tłusty tylko Real Madryt jest obrzydliwy

9

@NeroTFP1 mhmm rozumiem, czyli piszemy Z MAŁEJ litery te nazwy

20

@Mario96w przecież jest lepszy, on może w każdy inny dzień jeść pączki a my, stado baranów możemy tylko dzisiaj

6

@lajcior instrukcje niejasne, samochód utknął na drzewie

0

@takisobiektos to chyba 30 czy 40 dolków kosztuje nie? Xd

0

@Bykunn nie no, chyba już pewniaczek ten rok xd

0

@clyde z tego co wiem to losy marki Bloodborne ściśle zależą od Sony a nie Fromsoftware. Nawet chyba Miyazaki chciałby coś podziałać z tym (wtedy była mowa o remasterze) ale ma związane ręce przez Sony.

3

@Mario96w jeśli nie masz poczucia smaku to śmiało możesz obejrzeć teraz jakiś mecz Realu

2

Nowy dodatek do Diablo 2, remake gothica 1 i gta VI. Te rzeczy wyjdą przed The Elder scroll VI xD
Ale bethesda sra na swoją najmocniejszą markę.

21

Właśnie kupiłem pączka rzemieślniczego za 92 zł. Prawdziwy! sam widziałem jak pani kładła na półkę!
A wy co, pączki za 9 gr? Hahaha
Robią z was idiotów a wy to łykacie. Wszystko wam wcisną.

51

Mówicie na te pączki z Lidla za 10 gr, a i tak mają lepszy skład niż Real Madryt

7

Jak poderwać Hansiego Flicka?

9

@FCB24 ale nikt tego nie wymaga teraz od Roonyego. Po co wymyślanie jakichś argumentów żeby pasowały pod tezę?

8

@Azi nie zawsze. Raz tak zrobiłem.
Dyrektorka wezwała mamę do szkoły.

2

@michaleu uhh prawie kolego... Każdy z nas to przeżył, spokojnie

1

@Destructelli ale to mi tego nie tłumacz, ja przecież sam wyśmiewam ten wpis xd

7

Baba poszła do lekarza z katarem i gorączką i lekarz potrzebował testów żeby mieć dokładniejsze dane xD
Medycyna upada, faktycznie.

2

@WojtekCh10 sorry ale jeżeli bierzesz udział w takich dyskusjach a jednocześnie piszesz, że mają przestać istnieć to najprawdopodobniej nie one Ci przeszkadzają tylko osoby o innych poglądach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?