1

@July_6_BcN ta, z nim jest mocno. Zapytał ochroniarza przed klubem czy ma mu pożyczyć na wejściówke

3

@Popitek12 To była kasjerka w żabce popit

5

zgadałem się dzisiaj z @Popitek12 na kluby wieczorem, myślę sobie "wezmę jeszcze 2 koleżanki żebyśmy mieli towarzystwo". Przed chwilą mi napisały, że Popitek do nich zadzwonił i powiedział, że mają po niego przyjechać i on im napisze adres skąd mają go zgarnąć.
Zadzwoniły do mnie, że jednak dzisiaj im nie pasuje i nie dadzą rady iść i muszą kończyć bo zostało im tylko 95% baterii.

3

@Zoker szkoda, że akurat zawsze na naszą niekorzyść sędziowie w La Lidze są tak słabi xD

1

@clyde Kurczak z warzywami w sosie śmietanowym i do tego ryż parbolied.
Taki na szybko i tani, jakbym miał więcej pieniędzy to bym się upił jeszcze.

9

@VegetaPolska to dobry moment na wyznanie jej miłości i że chcesz z nią spędzić całe życie

7

@Ojciec5tkidzieci najgorszy typ osób na siłowni. Wszyscy muszą wiedzieć, że robi serie.
Jeszcze tylko ebnie z całej siły ciężary i już wtedy w ogóle boss.

11

@tbas "szanowny kliencie, jak będziesz brał Banany to możesz umrzeć albo nie, zależy jak trafisz"

19

to uczucie kiedy chciałeś wysłać zdjęcie petardy kumplowi a przez przypadek wysłałeś lasce i ona teraz o tym pisze na La Rambli. Dramat @Popitek12

7

@Popitek12 będzie Mateusz robiony?

5

@agaFCB czyli się nie podobał. Więcej już Ci nic nie wyśle.

24

@marcin62 to jest dla mnie niewyobrażalne, że ten ludzki śmieć broni się tym, że rodzina nie zginęła od uderzenia tylko od pożaru więc jest niewinny....
Ta sprawa serio mnie przerasta.

6

@krefi10 majster wczoraj wieczorem do mnie dzwonił czy dziś przyjdę. Ja se myślę "chyba Cie pogrzało typie, za żadne skarby w sobote do roboty nie pójdę, mam swoje życie prywatne".
Też mam dzisiaj na 14, nie jesteś sam.

2

@ranger3120 mimo wszystko stopera chyba, załamania nerwowego już dostaje jak widzę, że rusza kontra na połowie przeciwnika i zbierają się do prostopadłego xd

0

@Faro nie wiem, nie mam na suficie paneli

3

@Kapitan hawk aż mi się przypomniało to poranno wiosenne, rytmiczne napieprzanie w dywany przed blokiem xD
Cale szczęście, że ludzie już co raz rzadziej kupują dywany i mają wyłącznie panele.

30

Komentarz usunięty

21

Trump wprowadza globalne cło 10% dla wszystkich krajów xD no jak dla wszystkich to dla Polski też, tak o.
Good job Trump
FAFO

8

@pt9 słaba fota, nie możemy ocenić stanu paznokci

3

@Popitek12 Bruno Fernandes to flop

8

Mężczyźni to proste istoty

51

Jeśli kiedykolwiek poczujecie się bezużyteczni, to przypomnijcie sobie o przepisach piłki nożnej w meczach Realu

20

@gumaz "może wtedy zrozumieliby jak to jest kiedy boli całe ciało i chce ci się wyć z bólu a mimo to musisz wstać do szkoły/pracy i jakoś żyć"

Mordo, jestem kibicem Barcelony... Liverpool, Bayern, Roma, Inter... Wiem lepiej od niej co ten ból oznacza.

0

@Hosh co tam kumplu

5

@MessiForeverTheBest no czekam aż jaśnie pani, wielka imperatorka humoru, niekwestionowana mistrzyni żartu coś tu napisze @clyde

1

@Kgorecki2500 sarge to legenda

0

Dobry ten Ismaheel dawać go do barcy

2

@Arden sądzę, że Barcelona podejmuje działania w walce z LGBT-fobią

8

@Faro przyciskających dzieci do piersi

13

Patrze na was, głodnych, przerażonych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?