0

Cancelo ratuje Flickowi posadę?

1

Super FDJ, oby tak dalej

0

Zapomniałem, że Christensen jest naszym piłkarzem

33

jeśli dobrze liczę i dzisiaj wygramy, to Real Madryt nadal pozostanie najobrzydliwszym klubem w historii piłki nożnej

13

Kto wygra dostaje Grenlandie

1

@damianex10 ta w której trzyma kamerę wycelowaną w nieletnią

2

@Kgorecki2500 nie no wiadomo, charakter najważniejszy.
Ale bimbały miała duże

4

@Kgorecki2500 i cyce wampirzycy

0

@Safrani to ile ty masz lat, ja myślałem że Ty młody chłop jesteś

17

Jutro poniedziałek ale myślę, że jakoś zleci a potem to już tylko 40 lat do emerytury

4

@Filipem wake the fuck up samurai, we have city to burn

4

@BillyButcher szkoda tylko, że odcinki takie krótkie. Zaczyna się, akcja i koniec odcinka xD

14

@mrboom kojarzę ją, ma na imię Julia bo tak nostalgicznie sobie zostawiła. Przed operacją była Julianem.

9

@Danny Gaucho niby jej się spodobało moje zdjęcie, ale jak wysłała mi zdjęcie swojego to już przestało być tak fajnie

5

@FCB_dimiC @kubix05 @Danny Gaucho @NeroTFP1 la rambla nie wybacza błędów, tu tylko najsilniejsi przetrwają

5

@kubix05 czekaj, zakładasz zimową kurtkę i na to jeszcze ocieplaną kurtkę?

8

@draxidox was to do Choroszczy powinno się zgłosić

5

To jest straszne w jakich warunkach piłkarze Realu musieli wczoraj grać, przecież tam było lodowisko... Tragiczny stan murawy.


29

Nie istnieje gorszy człowiek w piłce nożnej xd


1

@July_6_BcN niee, co prawda wszystkich zaczepia i mówi ile kosztował jego outfit. Ale tak ogólnie to dobry chłopak.

1

@July_6_BcN ta, z nim jest mocno. Zapytał ochroniarza przed klubem czy ma mu pożyczyć na wejściówke

3

@Popitek12 To była kasjerka w żabce popit

5

zgadałem się dzisiaj z @Popitek12 na kluby wieczorem, myślę sobie "wezmę jeszcze 2 koleżanki żebyśmy mieli towarzystwo". Przed chwilą mi napisały, że Popitek do nich zadzwonił i powiedział, że mają po niego przyjechać i on im napisze adres skąd mają go zgarnąć.
Zadzwoniły do mnie, że jednak dzisiaj im nie pasuje i nie dadzą rady iść i muszą kończyć bo zostało im tylko 95% baterii.

3

@Zoker szkoda, że akurat zawsze na naszą niekorzyść sędziowie w La Lidze są tak słabi xD

1

@clyde Kurczak z warzywami w sosie śmietanowym i do tego ryż parbolied.
Taki na szybko i tani, jakbym miał więcej pieniędzy to bym się upił jeszcze.

9

@VegetaPolska to dobry moment na wyznanie jej miłości i że chcesz z nią spędzić całe życie

7

@Ojciec5tkidzieci najgorszy typ osób na siłowni. Wszyscy muszą wiedzieć, że robi serie.
Jeszcze tylko ebnie z całej siły ciężary i już wtedy w ogóle boss.

11

@tbas "szanowny kliencie, jak będziesz brał Banany to możesz umrzeć albo nie, zależy jak trafisz"

19

to uczucie kiedy chciałeś wysłać zdjęcie petardy kumplowi a przez przypadek wysłałeś lasce i ona teraz o tym pisze na La Rambli. Dramat @Popitek12

7

@Popitek12 będzie Mateusz robiony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?