Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gall usuń oznaczonego bo jest zbanowany i Tobie też się może oberwać
5
Znalazłem kobiecy odpowiednik @Popitek12
1
@Zoker szkalowanie Realu to nie są darmowe herby. To obowiązek.
12
@BillyButcher wystarczy żeby założył konto na Twitterze i opublikował to w formie posta i by zebrał poklask gaśniczaków. Stawiam 3k polubień minimum.
16
Poznałem laske na tinderze, gadaliśmy z 2-3 dni i było wszystko spoko.
Wczoraj mówię jej, że idę do parku z psem się załatwić i czy chciałaby pójść ze mną.
Ona, że ok. Na żywo też spoko się nam gadało. Jak byliśmy już w parku, stanąłem obok drzewa, ściągnąłem spodnie, zrobiłem przysiad i zacząłem sadzić kupe pod drzewo.
Drugiego spotkania chyba nie będzie, nie zrozumieliśmy się przy propozycji wyjścia.
5
Nie wiem po co komitet arbitrów przyznał, że popełnił błąd i bramka dla Girony nie powinna zostać uznana. Przecież nie ma co zganiać na błędy sędziów, graliśmy słabo.
5
@sebasarna co dokładnie napisałeś?
6
Przecież to Atletico to są jakieś dzieci co nie potrafią nawet w piłkę kopnąć hahah
Co z tego że nas zajechali jak bure suki w pierwszych 15 minutach meczu a później było tylko lepiej.
Akurat im się udało... Ale takto nie potrafią grać ogólnie.
17
@VeB 1899 chłop se aż nogę załatwił od tych karnych.
0
@clyde oby wyglądał jak Village
1
@lajcior no w końcu mi się odwinąłeś, tyle na ten moment czekałem
1
@lajcior nie zapomnij o wazelinie
24
@ranger3120 wygląda jak kolumbijski biznesmen zamieszany w proces o łapówki xd
0
@Messibestplayerintheworld to już dokonał. A czego mu życzysz na przyszłość?
26
Fajnie, że środowiska kibolskie zaczęły wspierać mniejszości
39
Czyli można uderzyć z piąchy w ryj przeciwnika ale nie można zasłonić ust koszulką.
All clear.
3
@ranger3120 przemówienia posłów w sejmie powinny być z tym lektorem podstawionym. Ale to by było złoto
9
@wojopancer obraźliwe to nie wiem ale na pewno obrzydliwe
46
@wpwelement wiesz co, bo @macio_944 mnie obraził, znaczy nie mam dowodów ani nic, ale weź go prewencyjnie zbanuj do czasu wyjaśnienia sprawy.
30
Myślę, że Rockstar trochę przesadził z tą kampanią marketingową GTA VI w Meksyku
27
Bardzo fajne zachowanie Flicka. Niewiele osób zwróciło na to uwagę ale Hansi zachował się bardzo po gentlemansku i na chwilę pokazał Realowi jak wygląda fotel lidera
2
@Virusk3 nie, ale możesz go po prostu nie obrażać
0
Ale kibice na Camp Nou się cieszą na wejście Ferrana
1
@Criss18Barca przecież ich robimy właśnie xD levante nie istnieje
4
Jest 2:0, totalny lajcik. Levante kompletnie rozbrojone, prawdopodobnie kwestia czasu i wpadnie kolejna bramka dla Barcy bo ich przyciskają.
A rambla tymczasem obraża wszystkich piłkarzy Barcelony, że się do niczego nie nadają xD
4
Dajcie jej wody @July_6_BcN
17
Ale trzeba przyznać, że Real był liderem dłużej niż Trzaskowski prezydentem. Więc jest progress u nich
19
Yamal wpadł mu w oko chyba
3
Yamal skuteczność lipna ale widowiskowy jest chłop niesamowicie
1
No Raphinha może mieć nie swój dzień w ataku, ale zawsze pracuje przepotężnie w pressingu i obronie