1

@Gall usuń oznaczonego bo jest zbanowany i Tobie też się może oberwać

5

Znalazłem kobiecy odpowiednik @Popitek12


1

@Zoker szkalowanie Realu to nie są darmowe herby. To obowiązek.

12

@BillyButcher wystarczy żeby założył konto na Twitterze i opublikował to w formie posta i by zebrał poklask gaśniczaków. Stawiam 3k polubień minimum.

16

Poznałem laske na tinderze, gadaliśmy z 2-3 dni i było wszystko spoko.
Wczoraj mówię jej, że idę do parku z psem się załatwić i czy chciałaby pójść ze mną.
Ona, że ok. Na żywo też spoko się nam gadało. Jak byliśmy już w parku, stanąłem obok drzewa, ściągnąłem spodnie, zrobiłem przysiad i zacząłem sadzić kupe pod drzewo.
Drugiego spotkania chyba nie będzie, nie zrozumieliśmy się przy propozycji wyjścia.

5

Nie wiem po co komitet arbitrów przyznał, że popełnił błąd i bramka dla Girony nie powinna zostać uznana. Przecież nie ma co zganiać na błędy sędziów, graliśmy słabo.

5

@sebasarna co dokładnie napisałeś?

6

Przecież to Atletico to są jakieś dzieci co nie potrafią nawet w piłkę kopnąć hahah
Co z tego że nas zajechali jak bure suki w pierwszych 15 minutach meczu a później było tylko lepiej.
Akurat im się udało... Ale takto nie potrafią grać ogólnie.

17

@VeB 1899 chłop se aż nogę załatwił od tych karnych.

0

@clyde oby wyglądał jak Village

1

@lajcior no w końcu mi się odwinąłeś, tyle na ten moment czekałem

1

@lajcior nie zapomnij o wazelinie

24

@ranger3120 wygląda jak kolumbijski biznesmen zamieszany w proces o łapówki xd

0

@Messibestplayerintheworld to już dokonał. A czego mu życzysz na przyszłość?

26

Fajnie, że środowiska kibolskie zaczęły wspierać mniejszości


39

Czyli można uderzyć z piąchy w ryj przeciwnika ale nie można zasłonić ust koszulką.
All clear.

3

@ranger3120 przemówienia posłów w sejmie powinny być z tym lektorem podstawionym. Ale to by było złoto

9

@wojopancer obraźliwe to nie wiem ale na pewno obrzydliwe

46

@wpwelement wiesz co, bo @macio_944 mnie obraził, znaczy nie mam dowodów ani nic, ale weź go prewencyjnie zbanuj do czasu wyjaśnienia sprawy.

30

Myślę, że Rockstar trochę przesadził z tą kampanią marketingową GTA VI w Meksyku

27

Bardzo fajne zachowanie Flicka. Niewiele osób zwróciło na to uwagę ale Hansi zachował się bardzo po gentlemansku i na chwilę pokazał Realowi jak wygląda fotel lidera

2

@Virusk3 nie, ale możesz go po prostu nie obrażać

0

Ale kibice na Camp Nou się cieszą na wejście Ferrana

1

@Criss18Barca przecież ich robimy właśnie xD levante nie istnieje

4

Jest 2:0, totalny lajcik. Levante kompletnie rozbrojone, prawdopodobnie kwestia czasu i wpadnie kolejna bramka dla Barcy bo ich przyciskają.
A rambla tymczasem obraża wszystkich piłkarzy Barcelony, że się do niczego nie nadają xD

4

Dajcie jej wody @July_6_BcN

17

Ale trzeba przyznać, że Real był liderem dłużej niż Trzaskowski prezydentem. Więc jest progress u nich

19

Yamal wpadł mu w oko chyba

3

Yamal skuteczność lipna ale widowiskowy jest chłop niesamowicie

1

No Raphinha może mieć nie swój dzień w ataku, ale zawsze pracuje przepotężnie w pressingu i obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?