19

@Bilon87 tak tak, uwielbiam te tłumaczenia xD a najlepiej jak wygrają LM to będą w przyszłym sezonie bardziej zmęczeni

19

@Zoker widzimy to zjawisko w każdym meczu przez 70 minut jak gra Ferran

23

@macio_944 słuchaj no, gówniarzu zasrany

2

Jestem zawiedziony, że nie przeczytałem na La Rambli "dobry ten Hall, dawać go do Barcy"

0

@joloskyy wielka szkoda, że Flick nie umie stworzyć człowieka

0

Dobra, dawać to PSG w finale

0

No zasłużyliśmy na przegraną nie ma co, dobrze że tylko 1:0 więc jest szansa to odrobić.

7

To chyba do tej pory najgorszy mecz Raphini jaki widziałem

0

Noo, widziałem lepsze mecze Raphini jak na razie xd

2

Spodziewałem się że to będzie cholernie ciężki mecz, to jednak klub z PL

5

Żyją we mnie dwa wilki, jeden opanowany, spokojny i zawsze analizujący wszystko na chłodno, a na drugiego psychiatra woła schizofrenia

12

Przyszło mi na konto 500 ziko nie wiem skąd. Gdzieś to zgłosić do banku? Bo bym se kupił jakieś najki za to

3

@escarabajo nie napisałem o gustach gościu. Przed bym krzyknął "NO HOMO" przecież

31

@Ilka nie jestem kobietą ale Pedriego to bym chapnął jakby poprosił

0

@Bykunn co by się mogło stać gdyby wszyscy nagle się dowiedzieli, że mamy 500 mln za Yamala i potrzebujemy wzmocnień hmm :D no już widzieliśmy to przy sprawie Neymara.
Wszyscy wiedzą, że mamy kasę i potrzeby więc 150 mln cena wywoławcza za kogokolwiek.

1

@barteq Flick jest skazany na to żeby być w to zamieszany. Pierwsze co obiecywali kandydaci to, że jak wygrają to Flick zostanie.

10

Polscy politycy to lubią speedruny, Czarnek jeszcze nie wystartował dobrze na premiera a już się tak zbłaźnił, że każdy ma z niego bekę xd

5

Z okazji dnia mężczyzn życzę wam żebyście w przyszłości wysłali mi wszystkie swoje pieniądze

1

@Hosh a więc wojna

1

@July_6_BcN formę Ferrana Torresa?

0

Czyli dziś jestem ekspertem od wyborów prezydenckich Barcelony.
Zaraz wam powiem jaka jest jedyna i prawdziwa prawda na ten temat.

5

Nie bez powodu akurat teraz wyszedł ten wywiad Xaviego. Dziwnym zrządzeniem losu w poprzedni piątek Lechia wygrała u siebie 3:0 z Jagiellonią Białystok a dwa dni później wychodzi wywiad Xaviego....
@Hosh

0

@Arden Rashford to taki gorszy Dembele w Barcelonie. Nigdy nie wiesz czy będzie game changerem czy nie będzie go w ogóle w meczu. Bardzo niestabilny zawodnik.
Z drugiej strony, za 30 baniek kogo innego byśmy wzięli?

6

@Popitek12 brawo, tak trzymaj popit.
Ile wyroku do odsiadki Ci jeszcze zostało tak btw?

14

Fajnie, że Yamal w 2035 roku będzie miał 27 lat i będzie mógł porządnie wejść w dorosły footbol jak to zazwyczaj u piłkarzy następuje

0

Jak na razie to chłopaki ewidentnie wzorują się na ekstraklasie

1

@TR3YWAY oo uwielbiam, rzucanie się kupą o to która płeć jest lepsza w byciu płcią

1

@Hosh nie mądruj się jagielończyku

1

@Kgorecki2500 u nas w kraju nie ma z tym problemu, za granicą niechętnie patrzą na dokumenty z mobywatela.

20

@MirusAmisz widziała mnie nago, powiedziała żebym już więcej do niej nie pisał bo dostane zakaz sądowy.
Kobiety w tych czasach są bardzo wybredne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?