7

43

Odkąd przyszedł Flick to mamy minimum ćwierćfinał LM, w La Lidze częściej jesteśmy liderem niż nie, PK, Superpuchar Hiszpanii - wszędzie dochodzimy daleko.
Jeszcze niedawno to nie było normą, pamiętacie jak gigantyczny problem stanowiło wyjście z grupy w LM?
Jak lekko się dygalismy czy będziemy w top 4 w La Lidze żeby się załapać do Ligi mistrzów na następny sezon?

Po prostu Padre Flick odmienił Barcelonę i zawsze mnie będzie bawiło narzekanie na niego bo zmiany jakiejś tam nie zrobił w meczu. Co za czas żeby żyć.

33

@agaFCB racja, a jak zaczniesz się przebierać w męskiej to już w ogóle zostaną Twoimi kumplami

2

@Karol145 tyle to nie

2

Wypij ze mną piwo za które Twoja skóra Ci podziękuje

14

@Frimpong nieprawda, nie zakleszczyliśmy się

16

Kocham Cię @Faro

4

@Luciano99 co mogę zrobić później?

0

@maroon niee, ja nie wierzę. Ja wiem.

1

@Chimera tak, pozdrawiam.

4

Człowiek ogląda na Twitterze info, newsy itd. Związane z misją artemis. No i oczywiście algorytm podłapał i równocześnie podsuwa mi posty spiskowców którzy usilnie walczą z tym że nigdy nie wylądowaliśmy na księżycu i ogólnie wszystkie loty w kosmos to fejk.
Nie mogę tego czytać bo się denerwuje aż jak ludzie potrafią być głupi xD

9

Widać, że idzie wiosna. Rano 4 a wieczorem już 7 na plusie

2

@Kgorecki2500 oglądanie Padre Flicka to prawie jak przyjęcie świętego sakramentu. Więc można powiedzieć, że się liczy.

18

Trzeba przyznać, że Hansi ma wiele planów w głowie. Fajnie, że nie gra usilnie jednego. Nie mamy napastnika od pół roku? No to próbujemy innych sposobów.
Dziś oby bez kontuzji i oby jutro Real Madryt został rozwiązany.

1

Flick z Araujo na 9tce musi grać mecze a Real z Galacticos v12 i tak tylko przez chwilę powąchał lidera xDD

1

@Kgorecki2500 4 gb miejsca na dysku wymagane. Teraz to tyle łatka naprawiająca 3 bugi zajmuje xD

1

@Kgorecki2500 nie widzę Gothica w koszyczku. Nie jesteś chyba Polakiem co?

1

@Kgorecki2500 na dolnym zdjęciu, prawy górny róg ziemi, widać zieloną poświatę :)
@clyde myślę, że jakbyś wzięła aviomarin to by było git

14

Zdjęcie z misji "artemis". Widać na nim między innymi zorze polarną :D
Niesamowite, że jedni ludzie osiągają takie rzeczy a ja wczoraj w pracy liczyłem na kalkulatorze 8 x 4



2

Ale to są suchoklatesy xD mieli rozmowę, po czym po rozmowie jeden musiał nagrać komentarz do tej rozmowy bo mu się riposty przypomniały a drugi grafiki AI i posty na FB w odpowiedzi na komentarz po rozmowie.
Żenada ci ludzie naprawdę.


8

@Zoker z 3h-4h. Zależy czy trzeba na kogoś nakablować do kierownika

1

@LeoMessiiBarcaPepa ciekawostka. Lądowanie na księżycu jest prostsze niż przelot dookoła księżyca. Do tej pory lądowaliśmy na nim wyłącznie na tarczy która skierowana jest w kierunku ziemi. Przelot dookoła księżyca jest o tyle cięższy, że po drugiej stronie, cały księżyc zasłania ziemię co utrudnia komunikacje, namierzanie itd.

1

@mmaciass jeśli ludzie w necie widzą, że ktoś się spina że nie dostaje tylu lajków a inni dostają, to na złość dają te lajki innym osobom właśnie. No tak to działa.
A jeśli chodzi o lobbystów brukselskich to czekaj, musze poszukać foliowej czapeczki i zaraz pogadamy.
Do tego jacy wy potraficie mówić o botach PiSu? kiedy ja pisałem o botach pisowskich? xD czy po prostu coś Ci siedzi w głowie i akurat trafiło na mnie i teraz będziesz się kłócił ze swoim wyobrażeniem na mój temat?

4

Od kilku dni na Xie widzę jak Krzysztof Szczawiński próbuje walczyć z tym, że ktoś kto się z nim nie zgadza dostaje więcej lajków od niego xD i próbuje nawet jakieś analizy robić ile ci ludzie powinni dostawać tych lajków za te wpisy hahah
Bardzo śmiesznie się patrzy na to jak ktoś kompletnie nie ogarnia internetu

4

@Bykunn "Ja bardzo eksperymentuje z jajkami co roku" no nie powiem, gdybym nie wiedział, że masz żonę to bym się lekko zastanowił nad tym

16

Najbardziej w La Rambli podoba mi się to, że skaczemy sobie do gardeł o wszystko. O poglądy, o religie, przekonania, upodobania, hobby, ulubionych sportowców, artystów, związki.
Każdy jeden temat jest dobry do kłótni i wylądowania w gorących ze słynnymi napisami "komentarz usunięty".
Ale gdy przychodzi do j*bania Realu Madryt to wszyscy jak jeden mąż, jak spartanie, tarcza przy tarczy, "za towarzysza obok wskoczę w ogień", kompania braci.
Przepiękne to jest.

2

@Popitek12 nachlałeś się z żulem wódą?
Zrobiłeś po prostu quest poboczny

0

@Aequlibre Powiedz jej, że jest gruba. Na pewno złapie, że to żart i będzie kupa śmiechu

2

@Tasde ty, a czy Czarnek niedawno się nie chwalił, że obniżenie cen na stacjach to "efekt czarnka"? XD
Edit. Dokładnie tak było.


10

To na pewno przez kolor skóry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?