Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Odpisz mi @clyde
https://x.com/i/status/2041033950907277669
43
Odkąd przyszedł Flick to mamy minimum ćwierćfinał LM, w La Lidze częściej jesteśmy liderem niż nie, PK, Superpuchar Hiszpanii - wszędzie dochodzimy daleko.
Jeszcze niedawno to nie było normą, pamiętacie jak gigantyczny problem stanowiło wyjście z grupy w LM?
Jak lekko się dygalismy czy będziemy w top 4 w La Lidze żeby się załapać do Ligi mistrzów na następny sezon?
Po prostu Padre Flick odmienił Barcelonę i zawsze mnie będzie bawiło narzekanie na niego bo zmiany jakiejś tam nie zrobił w meczu. Co za czas żeby żyć.
33
@agaFCB racja, a jak zaczniesz się przebierać w męskiej to już w ogóle zostaną Twoimi kumplami
2
@Karol145 tyle to nie
2
Wypij ze mną piwo za które Twoja skóra Ci podziękuje
14
@Frimpong nieprawda, nie zakleszczyliśmy się
16
Kocham Cię @Faro
4
@Luciano99 co mogę zrobić później?
0
@maroon niee, ja nie wierzę. Ja wiem.
1
@Chimera tak, pozdrawiam.
4
Człowiek ogląda na Twitterze info, newsy itd. Związane z misją artemis. No i oczywiście algorytm podłapał i równocześnie podsuwa mi posty spiskowców którzy usilnie walczą z tym że nigdy nie wylądowaliśmy na księżycu i ogólnie wszystkie loty w kosmos to fejk.
Nie mogę tego czytać bo się denerwuje aż jak ludzie potrafią być głupi xD
9
Widać, że idzie wiosna. Rano 4 a wieczorem już 7 na plusie
2
@Kgorecki2500 oglądanie Padre Flicka to prawie jak przyjęcie świętego sakramentu. Więc można powiedzieć, że się liczy.
18
Trzeba przyznać, że Hansi ma wiele planów w głowie. Fajnie, że nie gra usilnie jednego. Nie mamy napastnika od pół roku? No to próbujemy innych sposobów.
Dziś oby bez kontuzji i oby jutro Real Madryt został rozwiązany.
1
Flick z Araujo na 9tce musi grać mecze a Real z Galacticos v12 i tak tylko przez chwilę powąchał lidera xDD
1
@Kgorecki2500 4 gb miejsca na dysku wymagane. Teraz to tyle łatka naprawiająca 3 bugi zajmuje xD
1
@Kgorecki2500 nie widzę Gothica w koszyczku. Nie jesteś chyba Polakiem co?
1
@Kgorecki2500 na dolnym zdjęciu, prawy górny róg ziemi, widać zieloną poświatę :)
@clyde myślę, że jakbyś wzięła aviomarin to by było git
14
Zdjęcie z misji "artemis". Widać na nim między innymi zorze polarną :D
Niesamowite, że jedni ludzie osiągają takie rzeczy a ja wczoraj w pracy liczyłem na kalkulatorze 8 x 4
2
Ale to są suchoklatesy xD mieli rozmowę, po czym po rozmowie jeden musiał nagrać komentarz do tej rozmowy bo mu się riposty przypomniały a drugi grafiki AI i posty na FB w odpowiedzi na komentarz po rozmowie.
Żenada ci ludzie naprawdę.
8
@Zoker z 3h-4h. Zależy czy trzeba na kogoś nakablować do kierownika
1
@LeoMessiiBarcaPepa ciekawostka. Lądowanie na księżycu jest prostsze niż przelot dookoła księżyca. Do tej pory lądowaliśmy na nim wyłącznie na tarczy która skierowana jest w kierunku ziemi. Przelot dookoła księżyca jest o tyle cięższy, że po drugiej stronie, cały księżyc zasłania ziemię co utrudnia komunikacje, namierzanie itd.
1
@mmaciass jeśli ludzie w necie widzą, że ktoś się spina że nie dostaje tylu lajków a inni dostają, to na złość dają te lajki innym osobom właśnie. No tak to działa.
A jeśli chodzi o lobbystów brukselskich to czekaj, musze poszukać foliowej czapeczki i zaraz pogadamy.
Do tego jacy wy potraficie mówić o botach PiSu? kiedy ja pisałem o botach pisowskich? xD czy po prostu coś Ci siedzi w głowie i akurat trafiło na mnie i teraz będziesz się kłócił ze swoim wyobrażeniem na mój temat?
4
Od kilku dni na Xie widzę jak Krzysztof Szczawiński próbuje walczyć z tym, że ktoś kto się z nim nie zgadza dostaje więcej lajków od niego xD i próbuje nawet jakieś analizy robić ile ci ludzie powinni dostawać tych lajków za te wpisy hahah
Bardzo śmiesznie się patrzy na to jak ktoś kompletnie nie ogarnia internetu
4
@Bykunn "Ja bardzo eksperymentuje z jajkami co roku" no nie powiem, gdybym nie wiedział, że masz żonę to bym się lekko zastanowił nad tym
16
Najbardziej w La Rambli podoba mi się to, że skaczemy sobie do gardeł o wszystko. O poglądy, o religie, przekonania, upodobania, hobby, ulubionych sportowców, artystów, związki.
Każdy jeden temat jest dobry do kłótni i wylądowania w gorących ze słynnymi napisami "komentarz usunięty".
Ale gdy przychodzi do j*bania Realu Madryt to wszyscy jak jeden mąż, jak spartanie, tarcza przy tarczy, "za towarzysza obok wskoczę w ogień", kompania braci.
Przepiękne to jest.
2
@Popitek12 nachlałeś się z żulem wódą?
Zrobiłeś po prostu quest poboczny
0
@Aequlibre Powiedz jej, że jest gruba. Na pewno złapie, że to żart i będzie kupa śmiechu
2
@Tasde ty, a czy Czarnek niedawno się nie chwalił, że obniżenie cen na stacjach to "efekt czarnka"? XD
Edit. Dokładnie tak było.
10
To na pewno przez kolor skóry