Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale się leje, jak z kranu... Masakra
3
@marcin62 a co jak ten pijamy ziomek jest Twoim szefem i jest środa godzina 10:42? @Luciano99
22
walić materace i penalti a favor del real madrid
4
@Frimpong wysłał mi przed publikacją to na priv i zapytał czy dobrze napisał.
Odpowiedziałem żeby mi oddał 20 zł które ode mnie pożyczył i już mi nie odpisał.
1
@lithotripter tok czego funkcjonuje?
1
@lajcior swoją drogą bardzo młoda teściowa.
Nasuwa się niewygodne pytanie co do wieku partnerki...
3
@AduŚ07 tak, to pani Marylka, lat 74
19
Mam nadzieję, że nasza obrona będzie dziś tak mocna jak obrona Konfederacji przez @Roobo
14
@gumaz Uwielbiałem, zawsze dużo alkoholu od rana do wieczora. Patrzenie żeby nauczycielki Cie nie przyłapały.... Ahh te wspomnienia.
Bycie kierowcą autokaru to najlepsza praca jaką miałem.
2
@Popitek12 znowu brałeś leki nasenne babci? Te mocniejsze co sie po pół bierze?
1
@Faro wręczę Cie @wpwelement i sam usunę swój komentarz w tym temacie żebyś Ty nie musiał ok?
5
W końcu Bloodborne którego będę mógł uruchomić na moim PC @clyde
I kto się śmieje ostatni??
1
@escarabajo jestem Twoim wiernym followersem ale nie czekałem na podsumowanie kadry
48
Jest takie stare chińskie przysłowie "Atletico dzisiaj dostaje na łeb i Barca Flicka luźno awansuje".
To wręcz szokujące jak bardzo pasuje do dzisiejszego meczu.
12
@NeroTFP1 na szczęście nie mam pieniędzy więc nawet nie mam możliwości być oszukanym
45
W życiu najważniejsze są 3 rzeczy
1. Hans
2. Dieter
3. Flick
18
@Encore a ja Roxana Węgier
13
Jakoś nie śledziłem tych wyborów na Węgrzech, nie znam tych co wygrali. Wiem tylko, że przegrana Orbana to duży plus.
Ale jak czytam na Xie posty niektórych kont na ten temat to wiem, że to będzie doskonała zmiana dla Węgier i Europy.
13
@Luciano99 tutaj trzeba się zgodzić z @Eklerek że fentanyl szkodzi zdrowiu
6
@Eklerek ale żeśmy wczoraj pograli co @macio_944
1
@NeroTFP1 słuchaj, zaraz @Faro napisze Ci 6 komentarzy pod tym postem i Cie wyjaśni cwaniaczku.
4
@July_6_BcN nie chce się chwalić ale w podstawówce wołali na mnie "leszcz".
Nie ma to związku z tą grą ale było mi przykro
1
@krefi10 nożyce
0
@Limaker papier
0
@FcPortoFan1999 aa to już nowa runda? Bo wtedy remis był.
No to kamień
0
@FcPortoFan1999 papier
11
@Mario96w kurde, dobry jesteś
1
@Mario96w nożyce
1
Kto chce ze mną zagrać w kamień, papier, nożyce?
2
@Frimpong a tam zaraz kontra o Nunezie, na pewno byłaby NIE TRAFIONA
( ͡° ͜ʖ ͡°)