Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Kiedy żul prosi cie o drobne a nie wie, że różnicie się tylko tym, że ty masz telefon
12
@gumaz mama łoiła w ciąży. Nie wiem czy się liczy
15
35 mln Polaków dzisiaj
5
@Rastafarnianin mieszczę się w pozostałej części tej skali
11
Zapraszacie laske na majówkę, podajecie jej to i nie możecie się od niej odpędzić do końca roku minimum
https://x.com/i/status/2049409729189892426
7
@TR3YWAY to zaraz dwójka wyjeżdża
16
@Bykunn absurdalne 90 mln? W czasach w których Brighton daje 70 mln za no name obrońcę :D
1
@kubix05 bo @MateuszDoniec chce odwrócić naszą uwagę od tematu sprzedaży Ferrana
4
@DamianBarcaCule tak, drużynę Realu Madryt
11
@Kgorecki2500 no ja nie polecam salonów VisionExpress, raz byłem z dziewczyną żeby kupiła sobie okulary. Założyła je, spojrzała na mnie mnie rzuciła
17
@Kgorecki2500 ale mnie podkurvyla za taki zamach na polską kuchnie... Chyba nie mogę iść dzisiaj do pracy z tych nerwów
2
@joloskyy wow, zajebista fota
0
@AmigoBlancos czyli taki trochę Real Madryt style?
0
@Arden pół Xa mam zawalone w tym jak środowiska prawicowe wrzucają ten filmik/zdjęcia albo coś tam, że Tusk się nie przeżegnał a Nawrocki tak...
6
@Arden obrzydliwe to jest robienie polityki na pogrzebie człowieka
0
@BorzyKrzys na 21:35 też w razie czego
3
Nie będę narzekał, że dzisiejszy mecz będzie nudny czy coś. Ale na wszelki wypadek nastawiłem budzik na 21:25
6
@marcin62 kto ma dużego niech daje herb (ja mam mały)
7
@Zoker kiedy zaczyna Cie drapać w gardle ale jesteś w więzieniu więc na szczęście to nie choroba
4
@RoberDzik co oni głupi są? Flaga Argentyny na MŚ?
Przecież Argentyna nie leży w Europie...
2
Atletico i Arsenal bijące się o to który zespół pierwszy zamuruje się we własnym polu karnym
1
W tym meczu padło więcej bramek niż Mbappe zwolnił trenerów w Realu. Szacun dla obu ekip
10
Jak na razie to najlepszy mecz w tych półfinałach
1
@KamQiX za czarnoskórych, spoconych, muskularnych mężczyzn?
6
@NeroTFP1 zawsze się zastanawiam jak ktoś taki potrafił przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat przeżyć będąc takim debilem xD że wcześniej nie zeżarł gwoździ które znalazł na ulicy czy coś
2
@Zbyszard grill obowiązkowy. Choćby pogody nie było to i tak zrobię tego grilla albo nie nazywam się Jakchcesz
9
@macio_944 czego się spodziewałeś po środowisku Brauna?
2
@Zoker a próbowałeś nim rzucić z całej siły o ścianę?
35
@Deathwing112 jakbym miał stawiać to bym stawiał że $$$ załatwi niemal każdy problem w kościele xd
3
@agaFCB ja bym poleciał ale niestety nie mam pieniędzy bo wszystkie pieniądze muszę wydawać na alkohol