25

Kiedy żul prosi cie o drobne a nie wie, że różnicie się tylko tym, że ty masz telefon

12

@gumaz mama łoiła w ciąży. Nie wiem czy się liczy

15

35 mln Polaków dzisiaj

5

@Rastafarnianin mieszczę się w pozostałej części tej skali

11

Zapraszacie laske na majówkę, podajecie jej to i nie możecie się od niej odpędzić do końca roku minimum

https://x.com/i/status/2049409729189892426

7

@TR3YWAY to zaraz dwójka wyjeżdża

16

@Bykunn absurdalne 90 mln? W czasach w których Brighton daje 70 mln za no name obrońcę :D

1

@kubix05 bo @MateuszDoniec chce odwrócić naszą uwagę od tematu sprzedaży Ferrana

4

@DamianBarcaCule tak, drużynę Realu Madryt

11

@Kgorecki2500 no ja nie polecam salonów VisionExpress, raz byłem z dziewczyną żeby kupiła sobie okulary. Założyła je, spojrzała na mnie mnie rzuciła

17

@Kgorecki2500 ale mnie podkurvyla za taki zamach na polską kuchnie... Chyba nie mogę iść dzisiaj do pracy z tych nerwów

2

@joloskyy wow, zajebista fota

0

@AmigoBlancos czyli taki trochę Real Madryt style?

0

@Arden pół Xa mam zawalone w tym jak środowiska prawicowe wrzucają ten filmik/zdjęcia albo coś tam, że Tusk się nie przeżegnał a Nawrocki tak...

6

@Arden obrzydliwe to jest robienie polityki na pogrzebie człowieka

0

@BorzyKrzys na 21:35 też w razie czego

3

Nie będę narzekał, że dzisiejszy mecz będzie nudny czy coś. Ale na wszelki wypadek nastawiłem budzik na 21:25

6

@marcin62 kto ma dużego niech daje herb (ja mam mały)

7

@Zoker kiedy zaczyna Cie drapać w gardle ale jesteś w więzieniu więc na szczęście to nie choroba

4

@RoberDzik co oni głupi są? Flaga Argentyny na MŚ?
Przecież Argentyna nie leży w Europie...

2

Atletico i Arsenal bijące się o to który zespół pierwszy zamuruje się we własnym polu karnym

1

W tym meczu padło więcej bramek niż Mbappe zwolnił trenerów w Realu. Szacun dla obu ekip

10

Jak na razie to najlepszy mecz w tych półfinałach

1

@KamQiX za czarnoskórych, spoconych, muskularnych mężczyzn?

6

@NeroTFP1 zawsze się zastanawiam jak ktoś taki potrafił przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat przeżyć będąc takim debilem xD że wcześniej nie zeżarł gwoździ które znalazł na ulicy czy coś

2

@Zbyszard grill obowiązkowy. Choćby pogody nie było to i tak zrobię tego grilla albo nie nazywam się Jakchcesz

9

@macio_944 czego się spodziewałeś po środowisku Brauna?

2

@Zoker a próbowałeś nim rzucić z całej siły o ścianę?

35

@Deathwing112 jakbym miał stawiać to bym stawiał że $$$ załatwi niemal każdy problem w kościele xd

3

@agaFCB ja bym poleciał ale niestety nie mam pieniędzy bo wszystkie pieniądze muszę wydawać na alkohol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?