6

Tylko Griezzmana lubię z Atletico, jeden z nielicznych który gra z finezją. Atletico to niestety ten typ footballu który brzydko się ogląda.
Taka gra potrafi być skuteczna (choć sądząc po tytułach to nie za bardzo), no ale oby takiej piłki coraz mniej w tym sporcie.

3

@Mario96w też się ostatnio słabo poczułem, podszedłem w sklepie do jakiejś dziewczyny bo jej wypadł budyń z koszyka a ona do mnie "SPADAJ ZBOCZEŃCU"

4

@gumaz jest drogo, to na pewno, wręcz coraz drożej.
Ale znam to konto i wiem jakie ma poglądy i w co chce uderzyć, do czego zmierza xD

5

@Zoker stulejarze ale kibicują Realowi Madryt @lajcior

2

@Czyhrynski co ciekawe, zmieniłem to 2 razy a i tak słownik mi to automatycznie na Xaviego usilnie zmieniał xd

52

Niesamowita historia Mbappe i Realu Madryt

- Perez o nim marzył
- Ten 3 razy go olewał i przedłużał kontrakt z PSG żeby ugrać jak największą kase
- Strzelał gola Realowi Madryt jako gracz PSG i kibice na Bernabeu mu bili brawo xD
- przeszedł w końcu do Realu
- zespół nic nie wygrał odkąd przyszedł
- zlewał i podważał legendę klubu Xabiego Alonso
- kłócił się z innymi piłkarzami
- poleciał se na kontuzji na wakacje do Włoch

Absolutny GOAT, ja myślę że on współpracuje z Laportą żeby ubić Real Madryt

12

Poszedłem dziś tak ubrany na matury i mnie nie wpuścili

3

@L4ngusta starsze pokolenie jest kompletnie zagubione w internecie i nie rozróżnia czy coś jest AI czy nie. Tutaj akurat młodsze pokolenie musi ich poprawiać i pilnować.

16

@Kgorecki2500 tak, ja gole klatę a Hansi Flick w niedzielę goli frajerów

15

@Zoker no oczywiście, że od zawsze tak było. Przecież nasi rodzice jak dosrastali to były modne punki, irokezy itd. Na bank dziadkowie gadali o nich to samo, a później nasi rodzice o nas i my o nowym pokoleniu i tak będzie do końca świata xd

3

@Kgorecki2500 znów mam 5 lat i siedze w piżamie wieczorem przed tv ahh ten klimat

1

@Herato ten gol Osasuny w 89 minucie w ostatnim meczu mnie wkurzył

10

@kundee madryciak kiedy włączy mecz Barcelony Hansiego Flicka.

0

@marcin62 tam fabuła istnieje i to wszystko co można o niej powiedzieć xd gra stoi eksploracją i mnogością mechanik

2

@marcin62 fajna gierka, ja bardzo polecam. Im dłużej grasz tym jest lepsza w sumie

2

@Filipem będzie to DLC do wiedźmina 3 czy nie?

9

@Kgorecki2500 tak bez donoszenia to trochę słabo z Twojej strony

1

@lajcior oo i tu @July_6_BcN oznacze tylko

15

Kiedy okaże się, że laska z tindera finalnie nie ma siusiaka


3

@Ilka co one takie odsunięte od siebie? Jakaś ustawka się szykuje czy co?

8

@Faro chyba przestał ją widzieć

4

@Zoker ostatnio @agaFCB sie chwaliła figurą. To już wszystko jasne

20

@Jakchcesz nie tu, sorry

19

Wygeneruj mi zdjęcie @Comentateiro w koszulce Barcelony, tylko w majtkach i bose stopy

3

@LAMC_10 Lamine Yamal

26

@BezglutenowyPedri pycha kroczy przed upadkiem a nie duma chyba xd

8

Mendy, Mendy... Mówcie Real Madryt a nie jakieś skróty

23

No i niestety, pod koniec tego pięknego weekendu majowego siedze sobie w mieszkaniu, patrzę przez okno i musiałem zadzwonić po straż miejską bo sąsiad źle zaparkował @draxidox

15

@Katalończyk 99 szkoda, że wygrali wtedy La Lige

1

@macio_944 no nie wiem, trochę głupi zakład bo mi się nie opłaca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?