Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tylko Griezzmana lubię z Atletico, jeden z nielicznych który gra z finezją. Atletico to niestety ten typ footballu który brzydko się ogląda.
Taka gra potrafi być skuteczna (choć sądząc po tytułach to nie za bardzo), no ale oby takiej piłki coraz mniej w tym sporcie.
3
@Mario96w też się ostatnio słabo poczułem, podszedłem w sklepie do jakiejś dziewczyny bo jej wypadł budyń z koszyka a ona do mnie "SPADAJ ZBOCZEŃCU"
4
@gumaz jest drogo, to na pewno, wręcz coraz drożej.
Ale znam to konto i wiem jakie ma poglądy i w co chce uderzyć, do czego zmierza xD
5
@Zoker stulejarze ale kibicują Realowi Madryt @lajcior
2
@Czyhrynski co ciekawe, zmieniłem to 2 razy a i tak słownik mi to automatycznie na Xaviego usilnie zmieniał xd
52
Niesamowita historia Mbappe i Realu Madryt
- Perez o nim marzył
- Ten 3 razy go olewał i przedłużał kontrakt z PSG żeby ugrać jak największą kase
- Strzelał gola Realowi Madryt jako gracz PSG i kibice na Bernabeu mu bili brawo xD
- przeszedł w końcu do Realu
- zespół nic nie wygrał odkąd przyszedł
- zlewał i podważał legendę klubu Xabiego Alonso
- kłócił się z innymi piłkarzami
- poleciał se na kontuzji na wakacje do Włoch
Absolutny GOAT, ja myślę że on współpracuje z Laportą żeby ubić Real Madryt
12
Poszedłem dziś tak ubrany na matury i mnie nie wpuścili
3
@L4ngusta starsze pokolenie jest kompletnie zagubione w internecie i nie rozróżnia czy coś jest AI czy nie. Tutaj akurat młodsze pokolenie musi ich poprawiać i pilnować.
16
@Kgorecki2500 tak, ja gole klatę a Hansi Flick w niedzielę goli frajerów
15
@Zoker no oczywiście, że od zawsze tak było. Przecież nasi rodzice jak dosrastali to były modne punki, irokezy itd. Na bank dziadkowie gadali o nich to samo, a później nasi rodzice o nas i my o nowym pokoleniu i tak będzie do końca świata xd
3
@Kgorecki2500 znów mam 5 lat i siedze w piżamie wieczorem przed tv ahh ten klimat
1
@Herato ten gol Osasuny w 89 minucie w ostatnim meczu mnie wkurzył
10
@kundee madryciak kiedy włączy mecz Barcelony Hansiego Flicka.
0
@marcin62 tam fabuła istnieje i to wszystko co można o niej powiedzieć xd gra stoi eksploracją i mnogością mechanik
2
@marcin62 fajna gierka, ja bardzo polecam. Im dłużej grasz tym jest lepsza w sumie
2
@Filipem będzie to DLC do wiedźmina 3 czy nie?
9
@Kgorecki2500 tak bez donoszenia to trochę słabo z Twojej strony
1
@lajcior oo i tu @July_6_BcN oznacze tylko
15
Kiedy okaże się, że laska z tindera finalnie nie ma siusiaka
3
@Ilka co one takie odsunięte od siebie? Jakaś ustawka się szykuje czy co?
8
@Faro chyba przestał ją widzieć
4
@Zoker ostatnio @agaFCB sie chwaliła figurą. To już wszystko jasne
20
@Jakchcesz nie tu, sorry
19
Wygeneruj mi zdjęcie @Comentateiro w koszulce Barcelony, tylko w majtkach i bose stopy
3
@LAMC_10 Lamine Yamal
26
@BezglutenowyPedri pycha kroczy przed upadkiem a nie duma chyba xd
8
Mendy, Mendy... Mówcie Real Madryt a nie jakieś skróty
23
No i niestety, pod koniec tego pięknego weekendu majowego siedze sobie w mieszkaniu, patrzę przez okno i musiałem zadzwonić po straż miejską bo sąsiad źle zaparkował @draxidox
15
@Katalończyk 99 szkoda, że wygrali wtedy La Lige
1
@macio_944 no nie wiem, trochę głupi zakład bo mi się nie opłaca