Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Mama łatwogengu na live. To jest ta słynna koleżanka naszych mam właśnie
42
Podobno na 200 mln @AlexDark00 spiewa na live z Lewandowskim utwór "mój przyjacielu" Krzysztofa Krawczyka
3
Kto się czubi ten Real Madryt ma 11 punktów straty do Barcelony
4
Dokładnie to, niektórzy muszą mieć na siłę inne zdanie. Coraz więcej komentarzy w sieci widzę takich, że to i tak mała kwota, że to wszystko dla atencji celebrytów.
Tacy ludzie to wampiry energetyczne, jak najdalej się trzymajcie od takich w życiu xd
2
@NeroTFP1 kurde nie wiedziałem, że to przeczytasz bo wtedy napisałbym "90 tyś"
5
Wyobrażacie sobie jaką drużynę by poskładał Flick gdyby potroili mu budżet na transfery i miałby 90 000 euro?
0
@Arden niech tych dwóch szkodników się lepiej nie miesza w tą akcje bo mi ją obrzydzą
9
Kumacie być sąsiadem łatwogenga, wychodzisz se po zakupy i mijasz na klatce Pazure, Szpakowskiego i Pateca
22
To jest świetne, że Real traci punkty przez takie rzeczy, które przez lata robili ich zawodnicy i wtedy wszystko było git i czyściutko. I nagle zobaczyli, że przecież tak nie można i to złe i niesprawiedliwe xD
Karma chyba istnieje.
1
@Kgorecki2500 wnioskuję żebyś zrobił jeszcze 1 km żeby było 6 7
1
@Kgorecki2500 jak byłem w Twoim wieku to robiłem 18 km i nikt nie narzekał. Cieszyliśmy się, że mieliśmy nogi połamane.
Teraz to roszczeniowe pokolenie tego nie zrozumie
24
Straszne jest to, że tragicznie umiera lubiany przez większość Łukasz Litewka, po czym dzień po jego śmierci już używa się tego jako broni politycznej... A tamci to, a tamci tamto, był niewygodny dla tych, dla tamtych.
Masakra.
2
@lajcior chudy to określenie pejoratywne. Mówi się szczupły, żeby nikogo nie urazić.
22
Opinia? @Eklerek @Kessie
5
@July_6_BcN 61 letni Ricard Pruna jest Twoją fantazją? Nieźle
32
@Starrk Eric do Bastoniego w półfinale LM w 12 minucie
"chcesz zobaczyć coś śmiesznego?"
5
@July_6_BcN chwali lewego więc to na pewno nie alex
9
@RoberDzik Araujo za Osimhena i lecimy po sekstet
21
No Elo xd
2
@Eto'o9 R10 ale to nie kwestia wiary, bo w fakty się nie wierzy. One po prostu są.
0
@marcin62 całe szczęście, że AI nigdy nie zastąpi mojego zawodu
7
@Roobo Flick na własne życzenie tą przewagę zbudował swoimi decyzjami. Patrzysz wyłącznie z jednej strony.
6
Barcelona do Juliana Alvareza po meczu z Atletico w LM i w pierwszym dniu letniego okienka transferowego
https://x.com/i/status/2047272395166163034
14
To niepojęte jakie grafiki można stworzyć w 15 sekund w chatgpt. Po co graficy?
2
@Encore mimo wszystko liczby zrobił imponujące jak na zmiennika
1
Szkoda mi Rashforda bo miał obiecujący okres, ogólnie go lubię ale no niestety nie ma sensu dalej ta przygoda
20
Przypominam, że ten spalony został odgwizdany w sekundę.
Milimetrowy spalony nie został sprawdzony kilkukrotnie żeby upewnić się czy wszystko jest tak jak być powinno.
Nie, anulowana bramka po sekundzie.
0
Tebas miał rację, że Barca na pewno nie wygra wszystkich meczów xd
29
Rambla to lubi sobie znaleźć takiego jednego piłkarza który jest po prostu dobry ale robią z niego Leo Messiego ale kurde ci źli trenerzy im nie dają grać xD
Kiedyś był Malcom, Yusuf Demir itd.
W tym sezonie jest Roony.
Dziwnym trafem zawsze tacy piłkarze odchodzą z Barcy i słuch po nich kompletnie ginie.
4
Policjant dzwoni na La Ramble czy chociaż tutaj wszyscy cali