Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VegetaPolska spokojnie byku bo jak się Mbappe coś nie spodoba to i kibice nie będą mogli wejść na stadion.
39
Ale co se powąchali lidera w październiku to ich
27
Wiecie, że z ziemi widzimy cały czas jedną stronę księżyca? Druga strona naszego naturalnego satelity jest dla nas cały czas niewidoczna, tak jak niewidoczna była ręka w polu karnym Marca Pubilla dla sędziego Istvána Kovácsa.
1
@PatrykBarca kto ma o to pretensje?
7
@Luciano99 gdyby ambasada Argentyny broniła cieśniny Ormuz tak jak broni argentynczykow to dziś w USA mówiliby po persku
9
@Roobo Araujo i Cubarsi łapią czerwone a Bastoni tylko żółte więc będzie progres
4
@Zoker Best I can do is 47 niewykorzystanych setek, kontuzja ważnego gracza w 18 minucie, niepodyktowany karny i gol Alvareza na 1:1 w 83 minucie
5
Cubarsi to jedno ale naprawdę czekam na porządnego ŚO w lato bo już nie mogę patrzeć na Gerarda Martina. Naprawdę to nie jest materiał na zawodnika Barcelony. Gra bo nie ma kim grać, widać że się stara ale no nie jest to odpowiedni poziom piłkarski
12
Obrońcy Barcelony uczący się na swoich błędach żeby nie jebnąć czerwa w ważnym meczu w LM
0
No nic, jeśli potrzebujemy 62 okazji żeby zdobyć jedną bramkę to do siebie pretensje powinni mieć.
8
Czemu oni nie pokazują powtórek? Nie mówię, że powinien być karny ale chociaż chciałbym powtórkę zobaczyć jak to wyglądało z bliska xD
1
Choćby się dwoił i troił to nie chce dziś wpaść. Szkoda Yamala bo widać, że zaangażowanie level sto
19
Obyśmy się tylko nie zesrali w LM starter pack
3
Doczekamy się jakiejś powtórki czy była ręka w polu karnym albo potencjalny faul na Olmo? Xd
4
Barcelona 17 okazji i zawsze brakuje minimalnie ale i tak przegrywa 1:0. Nowe, nie znałem xD
4
Po co sędzia rysuje linie jak i tak mur przesuwa się pół metra przed nim + na chwilę przed strzałem skaczą do przodu?
0
Koke jeszcze jeden faul i powinien wylecieć bo dzisiaj mu nie chodzi o grę w piłkę
5
Raphinha wygląda jakby na głodzie siedział w Detroit xD
2
@Derpowsky Flick w ogóle nie daje mu grać
13
28 minuta. Joan Garcia wali przewrotke z własnego pola karnego i strzela na 6:1
2
@VamoSBarca88 ja dziś zjem do meczu łóżko tapicerowane ORLANDO bez zagłówka
1
@EzioAuditoreDF kibic Monaco?
16
200 mln - tyle bym postawił na dzisiejszą wygraną Barcy.
Ale nie mam tyle.
8
@MirusAmisz u mnie na ścianie wisi w ramce koszulka Messiego z sezonu 2015-2016.
Ale trafiłem mega okazję w Egipcie na wakacjach na targu.
11
Ja wszystko rozumiem @NeroTFP1 ale to trochę przeginka jednak
26
Luiz Diaz miał trafić do Barcy i strzela gola Realowi. Można powiedzieć, że transfer mimo wszystko udany.
7
Odpisz mi @clyde
https://x.com/i/status/2041033950907277669
43
Odkąd przyszedł Flick to mamy minimum ćwierćfinał LM, w La Lidze częściej jesteśmy liderem niż nie, PK, Superpuchar Hiszpanii - wszędzie dochodzimy daleko.
Jeszcze niedawno to nie było normą, pamiętacie jak gigantyczny problem stanowiło wyjście z grupy w LM?
Jak lekko się dygalismy czy będziemy w top 4 w La Lidze żeby się załapać do Ligi mistrzów na następny sezon?
Po prostu Padre Flick odmienił Barcelonę i zawsze mnie będzie bawiło narzekanie na niego bo zmiany jakiejś tam nie zrobił w meczu. Co za czas żeby żyć.
33
@agaFCB racja, a jak zaczniesz się przebierać w męskiej to już w ogóle zostaną Twoimi kumplami
2
@Karol145 tyle to nie