Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tasde ty, a czy Czarnek niedawno się nie chwalił, że obniżenie cen na stacjach to "efekt czarnka"? XD
Edit. Dokładnie tak było.
10
To na pewno przez kolor skóry
1
@lajcior niestety usunięte, ale to standardzik był z mojej strony. Obrażanie Realu Madryt i te sprawy. Wiesz jak jest.
2
@draxidox czyli Katy Perry jednak nie wyznała mi miłości???
4
@JimMorrisonFCB aaa ty, gdyby dziś nie było Sylwestra to bym Ci uwierzył
4
Dobrze, że nie jedziemy na mundial. Przynajmniej nasi będą bardziej wypoczęci na Euro
5
@Faro mój komentarz?
"komentarz usunięty"
8
@macio_944 już widzę to w głowie. Wchodzi Haaland na pierwszy mecz rozpoczynający MŚ z karabinem i zaczyna strzelać w niebo po czym wybiega ze stadionu i kradnie autobus.
Ale to by była promocja
0
@Karol145 mnie nie bardzo podobają się takie ogromne bossy z dużym paskiem życia. W Elden Ringu było więcej takich bossów i nie sprawiały mi przyjemności i satysfakcji. Byleby zbić i zapomnieć
5
@Frimpong strzelasz dzisiaj lepiej niż Nunez
1
@Karol145 no fakt, przygoda to była piękna. Aż by człowiek zagrał jeszcze raz ale to już nie ten pierwszy raz więc tak meeh :D
0
@Karol145 ten boss to tam jeszcze, ale ta suka Frieda to był jakiś absurd
1
@Ilka oczywiście nie bierz tego na serio, zacytowałem mema :D
29
Dziewczyny, lubicie jak się chłopak do was zwraca "ty stara ruro zmarnowałaś mi 30 lat życia"?
Uważacie, że to słodkie czy raczej cringe?
@July_6_BcN @clyde @Ilka
8
@Danny Gaucho po prostu @clyde zazdrosna, że prawdziwi faceci wolą młodsze
11
@Zoker ostatnio tak zrobiłem. Policja zabrała mnie z rynku głównego.
28
Zawsze na randkach wyznaje zasadę 50/50.
Ja przychodzę, one nie.
1
@lajcior a ja się nie mogę doczekać aż znajdziesz pracę i wyprowadzisz się od nas Sebastian.
1
Jest krok w dobrą stronę! Gry na streamie mogą być tańsze dla nas Polaków, no ale teraz kolejna sprawa to jak zareagują na to deweloperzy.
5
@FCB24 No, a jakby zostawił Fermina i teraz Fermin by złapał kontuzje to byś mówił, że Flick zajechał Fermina. I tak to się kręci.
@heniusss Ci już napisał jak to Flick zarzyna Raphinhe.
żeby było ciekawiej, Eric Garcia rozegrał najwięcej minut w tym sezonie bodajże i jakoś o nim nie mówisz, że Flick go zajechał.
10
@FCB24 w meczu z Newcastle Flick bardzo wcześnie musiał zdjąć Erica Garcie z powodu urazu. Następnie zrobił 3 zmiany w 67 minucie. Ostatnią zmianę dobrze, że sobie zostawił bo pod koniec musiał ściągnąć Joana Garcie z powodu dolegliwości.
W takim kontekście już inaczej brzmi to zajeżdżanie i trzymanie piłkarzy prawda?
6
@Demollation te reklamy bukmacherów na tej stronie są coraz dziwniejsze
4
@clyde przekazałem mu to i kazał Ci opowiedzieć "dziękuję, kocham Polskę, marsz marsz Dąbrowski, z ziemii włoskiej do Polski za twoim przewodem, złączym się z narodem"
21
Dobrze, że lekarze Realu nie diagnozują uda Raphinhi bo wyszłoby im, że Pedri ma złamaną kostkę
1
@heniusss nie wiem czy masz ciężką pracę ale brzmi ona zajebiście ciekawie :D i możesz normalnie rum pić na statku jak pirat!
3
@lajcior ja Tobie też życzę żeby Real Madryt się rozwiązał w weekend
3
@heniusss no to jak i tak za dużo nie porobisz to idź graj dalej byku
5
@clyde przed każdym wzięciem chipsa do ust musisz powiedzieć "ankara Messi"
29
Chyba najtrafniejszy opis nowego Snape xD
7
Będzie tańsze paliwo, w końcu będę mógł odlewać więcej ze służbowego auta