0

@PatrykBarca też o tym kiedyś myślałem, aż zobaczyłem jeden odcinek "Kuchennych rewolucji" gdzie właśnie babki na kuchni miały tak pozalegane z pensją, że też po kilkanaście miesięcy należności.
No i one mówiły, że właściciel ciągle mówi, że odda a im z miesiąca na miesiąc co raz więcej kasy się należało, gdyby odeszły to na 100% by tego nie dostały więc tak żyły z nadzieją, że w końcu dostaną.

1

@clyde to jest po prostu moja moc, superman był niezniszczalny i umiał latać, Hulk potrafił zmienić się w silnego olbrzyma a przy tym był geniuszem a ja umiem rozpocząć gorącą dyskusje na La Rambli. Takie mi się trafiło...

6

Dzień dobry wam, wszystkim dobrym ludziom.

I cześć @lajcior

2

Wyobrażacie sobie co się dzieje w głowie januszexa który musi wypłacić taką kasę pracownikowi? Chłop zapaści pewnie dostał xD

18

25

Hmm rozbicie w pył drużyny z Premiere League w 1/8 LM 7:2, a tutaj oceny jakbyśmy wygrali 2:0 z Celtą Vigo :D

4

@Bilon87 nie no niech pisze dalej, to jest tak łatwy cel jak Alex

0

Dyskusja między Gulerem a Pedrim już się dawno skończyła to w sumie należałoby teraz zacząć dyskusje, czy Guler czy Bernal?

1

@turhiay za młody jesteś żeby to pamiętać. Za moich czasów to było

67

@Faro twoja reakcja jest najlepszą nagrodą

7

A pamiętacie jak wygraliśmy z Newcastle 7:2 w lidze mistrzów?

51

Jestem lekarzem, Garcia ma coś z nogą.

1

Niee Joan, nie rób mi tego

1

Jeszcze chwila i Newcastle zapłaci rachunek za Bayern

17

Uwierzylibyście 6 lat temu, że 18.03.2026 o godzinie 20:23 będę siedział i pił se piwko?

23

Czy ta kompromitacja Flicka jest teraz z nami w pokoju @Faro ?

2

Jeszcze 14 i będzie spokój, dawajcie chłopaki

0

Jeszcze 15 i będzie spokój, dawajcie chłopaki

2

Jeszcze 16 i będzie spokój, dawajcie chłopaki

0

@ProMILs byłaby wielka szkoda gdyby Newcastle wyrównała 3 minuty po rozpoczęciu 2 połowy prawda? PRAWDA?

1

@Zoker jednak szczelili więc nigdy w nich nie wątpiłem

1

Nie wytrzymie naprawdę, za każdym jebanym razem to samo

1

Łokieć w ryj to jest męskie starcie według komentatora?

3

Czy my 3x z rzędu chcieliśmy zrobić to samo w tych rzutach różnych? XD

3

@Frimpong masakra, same słabiaki w gorących

5

Atencje musze bo sie udusze

4

@BojanKriKicz czyli co, odwołają Ci robotę?

0

@Hosh masz szczęście, że Jagiellonia wczoraj wygrała bo bym Ci właśnie pojechał

12

@Faro no chyba, że by dzisiaj przegrał ale wystawiłby Fatiego, wtedy to by nie była jego kompromitacja.

31

@Faro no i pięknie nam się wszystko ułożyło w całość :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?