Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca też o tym kiedyś myślałem, aż zobaczyłem jeden odcinek "Kuchennych rewolucji" gdzie właśnie babki na kuchni miały tak pozalegane z pensją, że też po kilkanaście miesięcy należności.
No i one mówiły, że właściciel ciągle mówi, że odda a im z miesiąca na miesiąc co raz więcej kasy się należało, gdyby odeszły to na 100% by tego nie dostały więc tak żyły z nadzieją, że w końcu dostaną.
1
@clyde to jest po prostu moja moc, superman był niezniszczalny i umiał latać, Hulk potrafił zmienić się w silnego olbrzyma a przy tym był geniuszem a ja umiem rozpocząć gorącą dyskusje na La Rambli. Takie mi się trafiło...
6
Dzień dobry wam, wszystkim dobrym ludziom.
I cześć @lajcior
2
Wyobrażacie sobie co się dzieje w głowie januszexa który musi wypłacić taką kasę pracownikowi? Chłop zapaści pewnie dostał xD
18
Przepraszam @clyde chcialem dobrze
https://x.com/i/status/2034576343086555173
25
Hmm rozbicie w pył drużyny z Premiere League w 1/8 LM 7:2, a tutaj oceny jakbyśmy wygrali 2:0 z Celtą Vigo :D
4
@Bilon87 nie no niech pisze dalej, to jest tak łatwy cel jak Alex
0
Dyskusja między Gulerem a Pedrim już się dawno skończyła to w sumie należałoby teraz zacząć dyskusje, czy Guler czy Bernal?
1
@turhiay za młody jesteś żeby to pamiętać. Za moich czasów to było
67
@Faro twoja reakcja jest najlepszą nagrodą
7
A pamiętacie jak wygraliśmy z Newcastle 7:2 w lidze mistrzów?
51
Jestem lekarzem, Garcia ma coś z nogą.
1
Niee Joan, nie rób mi tego
1
Jeszcze chwila i Newcastle zapłaci rachunek za Bayern
17
Uwierzylibyście 6 lat temu, że 18.03.2026 o godzinie 20:23 będę siedział i pił se piwko?
23
Czy ta kompromitacja Flicka jest teraz z nami w pokoju @Faro ?
2
Jeszcze 14 i będzie spokój, dawajcie chłopaki
0
Jeszcze 15 i będzie spokój, dawajcie chłopaki
2
Jeszcze 16 i będzie spokój, dawajcie chłopaki
0
@ProMILs byłaby wielka szkoda gdyby Newcastle wyrównała 3 minuty po rozpoczęciu 2 połowy prawda? PRAWDA?
1
@Zoker jednak szczelili więc nigdy w nich nie wątpiłem
1
Nie wytrzymie naprawdę, za każdym jebanym razem to samo
1
Łokieć w ryj to jest męskie starcie według komentatora?
3
Czy my 3x z rzędu chcieliśmy zrobić to samo w tych rzutach różnych? XD
3
@Frimpong masakra, same słabiaki w gorących
5
Atencje musze bo sie udusze
4
@BojanKriKicz czyli co, odwołają Ci robotę?
0
@Hosh masz szczęście, że Jagiellonia wczoraj wygrała bo bym Ci właśnie pojechał
12
@Faro no chyba, że by dzisiaj przegrał ale wystawiłby Fatiego, wtedy to by nie była jego kompromitacja.
31
@Faro no i pięknie nam się wszystko ułożyło w całość :)