Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Pedri Pedro Gonzalez Lopez nago
11
@Chimera to wy dostajecie za to kasę?! Ale jestem do tyłu
5
@ZuczekFCB1899 mamy jakieś piwo?
28
@NeroTFP1 1,5 roku za zamordowanie dwójki osób. W tym kraju bardziej się opłaca mordować niż przekręcać na podatkach
4
Jak szybko odrobić 35 tysięcy na bookmacherze
1
Normalna rodzina, morszczuk dziewczyna
1
@Zoker ale trzeba być lamusem i przegrywam jak ci mama tankuje auto hahah
4
@mrboom ja mam lepsze pytanie, skąd oni mają na to pieniądze??
5
@Bolton nie mogę stracić prawa jazdy za jazdę po pijaku skoro nigdy go nawet nie zrobiłem.
13
Ostateczna odpowiedź Pereza na La Masie
31
Hahaha La rambla się spłakała o cenę benzyny. Trochę drożej na stacjach i już koniec świata...
Mi zawsze mama tankuje więc tego nie odczuwam.
11
Dzień dobry i pozdro wam
2
@NeroTFP1 język polski jest zabawny, usuń wyraz "się" i nagle stajesz się zwyrolem i lecisz na bana
21
@tomek8756 Barca Hansiego Flicka jest ładniejsza
1
@LAMC_10 ty ostatnio pisałaś że masz duże nogi i piersi nie?
O to ci chodziło? @clyde
14
@Popitek12 ile zarabia?
1
@Karol145 tak, zgoda ale mi chodzi o coś innego xd
36
Sędziowie w La Lidze są słabi po prostu, raz się mylą w jedną stronę a raz w drugą i tyle.
Raz nie uznają gola Cubarsiego przez co Barcelona odpadnie z rozgrywek a raz nie dadzą Rudigerowi kartki za uderzenie kolanem w głowę przeciwnika.
No po prostu są słabi i się mylą raz w jedną i raz w drugą tak i tyle
2
@nabial zważywszy na to, że wczoraj na 9tce grał Araujo to jak będzie trzeba to i Laporta na bok obrony wskoczy.
1
@FcPortoFan1999 kiełbasa śląska na kolację od @ranger3120
16
@ranger3120 kiełbasa Śląska jest promocja w biedrze 1+1
1
@damianex10 czyli masz wolną dyszkę? Weź pożycz do 10tego kierowniku
18
Pedri wczoraj się prawie już czołgał pod koniec bo był tak wykończony ale nie chciał zmiany, Yamal wchodził w dryblingi z 4 zawodnikami byleby iść do przodu do bramki. Cubarsi ruszał w pogoń przy kontrach, wybijał piłkę przeciwnikowi po czym kładł się na murawie z wykończenia.
Dla mnie ta drużyna już wygrała.
Prowadź nas dalej Padre Flick. Tobie ufamy.
4
@gumaz oczywiście, że najwięcej zdrad zaczyna się w pracy, przecież jak szef cie dyma na wypłacie co miesiąc
74
Bernal w wieku 17 lat złapał kontuzje i nie grał rok w piłkę, po czym wrócił i prezentuje się jak pomocnik pierwszej 11stki.
Czym oni ich karmią w tej La Masii?
8
Araujo na 9tce, Martin na ŚO.
Flick wyciska wszystko co może z tej drużyny. Nasz niemiecki geniusz.
Jestem dumny bardzo i tak, szkoda tego pierwszego meczu tylko.
0
Jemu się chyba słabo zrobiło
19
Jak ktoś mi powie, że Yamal znika w ważnych meczach to już wiem, że nie ogląda meczów xD
15
Nie wiem czy awansujemy czy nie ale to jest kurwa ta Barcelona którą kocham! Grają jakby jutra miało nie być!
1
Sędzia już w strachu