2

3 chłopów na varze, 10 monitorów, kamery na każdy centymetr trybun i boiska a oni nie potrafią zobaczyć kolana na mordę xD

29

Niezależnie czy dzisiaj wygramy czy przegramy to pamiętajcie, że najbardziej obrzydli....

Aa myśleliście, że napisze o Realu Madryt co?
Mam was kruszynki

Chciałem tylko napisać, że Rudiger to najbardziej obrzydliwy zwyrodnialec w La Lidze, który nie powinien przez najbliższe kilka miesięcy być dopuszczony do gry.

4

@Barceloniarz987 był oglądany pomarańczowy youtube?

1

@Zoker uwielbiam, tylko najgorzej językiem manewrować wokół wtyczki

85

Nie chce nic mówić ale odkąd Laporta podał się do dymisji to jesteśmy bliżej 1:1

23

Tańcz, ta samba ci się należy

46

@syzje 180 wzrostu, waga 381kg. Chyba, że akurat nie trzymam jaj Hansiego Flicka, wtedy waga 81kg

4

@FcPortoFan1999 eee Hiszpania to nie moje klimaty

7

@Danny Gaucho @ranger3120 @FCB_dimiC @Objectivo polaczki oczywiście zazdrosne bo ktoś ma lepiej od was. Hejterzy zwykli z was zawistni.

32

Siema, jutro lecę do Dubaju na tydzień, udało mi się dorwać bilety w bardzo dobrej cenie.
Szykuje się zajebista przygoda

14

Ej a ten Guler "lepszy od Pedriego" to już zaczął być lepszy czy dopiero zacznie, bo nie wiem czy czekać

8

Wczorajsza przegrana Realu ma swoje plusy i minusy
Plusy: Real dostał na łeb
Minusy: pisząc to przypomniałem sobie mordy Rudigera i Viniciusa

7

Flick przez 2 lata dostał pół transferu a galacticos v18 turbo Floro szef - jedynie tam przez chwilę powąchali lidera xd

12

Suarez gryzł przeciwników za co dostawał kilku miesięczne kary. W przypadku Rudigera też powinno być coś takiego.

0

@clyde ja mimo wszystko zawsze się wstrzymuje i dziękuję po stokroć steamowi, że ma tą opcję co sobie możesz pograć 2h i zwrócić grę jeśli zechcesz.

30

Real to w ogóle inny sport uprawia, kolano w krocze Endrica, piącha w ryj Valverde, kolano na łeb w parterze Rudigera... A na koniec i tak ci powiedzą, że wszyscy przeciwko nim xD

0

@clyde niestety w przypadku wszystkich gier zero preorderów

3

@TR3YWAY nie zgodziłbym się. Zawieść dwie kobiety na raz to byłoby dla mnie za wiele.

6

@Popitek12 Jakchcesz to bardzo przystojny mężczyzna dobrze pisze komentarze na La Rambli.

9

@Hosh przyszedł na chwilę przed emeryturą i wykręcił większe liczby niż nie jedna legenda Barcy.
Genialny piłkarz, drugiego takiego Polaka za naszego życia nie zobaczymy.

0

@GeneralXavi uważam, że to ma swoje plusy i minusy.
Nie bez powodu ludzie przyjeżdżają do nas do kraju i się dziwią co tu tak czysto.
W krajach gdzie mają na to wywalone jak np. Indie to wiadomo jak to wygląda.
Cenie sobie nasz porządek mimo kilku niedogodności.

3

@lajcior 5 zł, ale to dlatego że zapomniałem skasować batona przy kasie

2

Uwielbiam te automaty do zwrotu butelek.
Wchodzisz i stoisz w kolejce do tego bo jakiś żul przyszedł z 3 ogromnymi siatami.
Czekasz 20 minut.
W międzyczasie ta maszyna z 2-3 razy się przycina i pracownik musi przyjść zresetować.
Jak już jest moja tura to wrzucam te butelki i raz przyjmuje a raz nie, chociaż wrzucam je tak samo, po chwili jednak przyjmuje ale znowu się zacina i Pan musi przyjść zresetować...

Zamysł spoko, ale realizacja tych zwrotów jest tragiczna.

0

@Danny Gaucho 900 bramek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyjmujesz wyzwanie?

6

@wyrek tam już się nie ma co przepalać nawet

12

Mam pytanie, czy Lamine powinien usiąść na ławie bo nic nie daje czy jednak jest najlepszym piłkarzem na świecie?
Która La rambla się dziś wylosowała?

1

Załodzić żółtą łódź podtapialną!

1

@gumaz nie no nie ma co ich wyganiać. Niech pracują na nasze herby

7

Ty, madryciak @lajcior zoba co sie dzieje z Twoim kumplem w gorących, jak jest objeżdżany.
Sie pilnuj żebyś Ty tak czasem nie skończył

3

Co jest xD aż musiałem sprawdzić czy to nie fejkowe konto hah
Romano pisze o Dżinoldzie... Ten rok mnie zaskakuje coraz bardziej xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?