7

Ty, madryciak @lajcior zoba co sie dzieje z Twoim kumplem w gorących, jak jest objeżdżany.
Sie pilnuj żebyś Ty tak czasem nie skończył

3

Co jest xD aż musiałem sprawdzić czy to nie fejkowe konto hah
Romano pisze o Dżinoldzie... Ten rok mnie zaskakuje coraz bardziej xdd

5

Tez macie wrażenie, że ta zima trwa już jakieś 8 miesięcy?

9

To się dzieje na granicy niemiecko polskiej, von der Leyen masowo wysyła nam migrantów a Tusk na to zezwala. Uśmiechnijcie się!

10

@clyde też tak dzisiaj miałem, próbowałem chyba z 20 minut zapłacić i nie przechodziło. I przypomniało mi się, że nie mam pieniędzy.

9

@Popitek12 mogłeś zrobić szpagat jeszcze, to może byś zaimponował egzaminatorowi

0

@FcPortoFan1999 Jagiellonia dzisiaj dostanie w czape @Hosh

4

@Messibestplayerintheworld najpiękniejsze 100 meczów jakie widziałem od dawna

8

@Frimpong no na poprzednim koncie też miałeś sporo, na tym lecisz powolutku jak na razie

14

Dziś mija mi 2600 dni w tym serwisie.
2600 dni i ani jednego mądrego komentarza. Może kolejne 2600 przyniesie jakąś poprawę.

27

@ifoa chciałbym zobaczyć rozmowę dwóch braunistów, jeden za polexitem a drugi za pozostanie w UE.
Ależ to by musiało być starcie tytanów.

0

@lajcior niech ci się jeszcze zamarzy złożyć podanie o pracę

6

@Chimera nie, nadal obrzydliwy ruskacz. Tego już mu nikt nie odbierze.

3

@MessiForeverTheBest hahah co to za uniwersum w ogóle xDD

30

Nie no, Brauna liżącego buty hindusom nie było w moim bingo na 2026 rok xd

15

Jestem tolerancyjny, pary homo sapiens powinny móc adoptować dziecko

1

@Zoker nie, to jest osobne uniwersum i do tego początek (miejmy nadzieje) serii. W sumie to spoko opcja jak na pierwsze soulslike bo chyba najbardziej przystępna ze wszystkich odsłon. Ale no musisz się przestawić, że to nie jest gierka w której trzymasz lewy przycisk myszy i to wystarczy do przejścia :D
@clyde mialem to samo xD już pierwsze zderzenie ze ścianą miałem na tym lwie pierwszym. 2 dni go robiłem i wtedy sobie pomyślałem "no dobra, to początek dlc za mną" xd

0

@Zoker tak, bardzo polecam bo przygoda świetna.
@clyde aa weź, już zdążyłem zapomnieć o tej traumie xD
Ogólnie dodatek mnie wycisnął jak ściere

1

@Zoker nawet jakbyś grał to byś się nie znał cieniasie

10

@Zoker nie wiem z czym oni mają problem z tym Radanem, bardzo łatwy boss w Elden ringu

0

@Frimpong widzisz maleńka, tak pachną 2 gole na sezon.

0

Trzeba zawiesić więcej piłkarzy bo przegramy

10

Włączyłem sobie dziś gale boksu ale oni tylko biegają za piłką... Fede ostatnio taka dobra walka a dziś lipa

1

0

@gumaz cofnąłem sobie i oglądam od 70 minuty

0

Poszła stówka na wygraną Borussi. Fajny kurs

10

@Safrani trzymam się od niej z daleka, niestety jej brzuch nie pozwala mi się do niej zbliżyć

11

@Luciano99 piękna i zmysłowa jak zawsze @clyde

1

@Frimpong widzę to zdjęcie i w myślach pojawiają mi się cytaty "Barcelona przez 18 lat opłacała sędziów!!", "synowie Negreiry!"

1

@Gall usuń oznaczonego bo jest zbanowany i Tobie też się może oberwać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?