Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 dlatego sypiam tylko z kumplami.
7
@PatrychoO cieszę się, że Lewica również podejmuje walkę o uczciwe traktowanie nas graczy.
W końcu jakaś partia której leży na sercu nasze dobro, nikt inny się tym do tej pory nie zajął więc super.
P. S. I tak na nich nie zagłosuje.
6
Spytałem dzisiaj szefa czy gorsze jest oglądanie porno czy pójście do klubu go go. Po chwili jak go zacząłem dopytywać to mnie zwolnił.
0
@Chimera no dobrze, ale co masz jeść to co władza chce? Bo dosłownie możesz jeść i pić co chcesz.
3
@Roobo chcieli rzucić z tego co mówili
3
@Chimera a czego nie możesz jeść i pić bo władza Ci nie pozwala? Xd
0
@Gall masz rację, bierze bo o uczciwym wygraniu nie ma mowy
34
@Roobo to ja mam zupełnie inne doświadczenie. Wszyscy moi znajomi którzy palili normalne papierosy jak się przerzucili na te elektroniczne to mieli to w mordzie od świtu do nocy, nawet na sekundę nie odstawili tego xD
29
Madrycioki to jest największe gówno umysłowe jakie widziałem w życiu xD
Serio, nie ma takiej drugiej grupy która uważa siebie za nieskazitelnych a wszyscy inni są źli.
Najobrzydliwsza część footballu tak w ogóle w ogóle to właśnie Real Madryt i całe ich otoczenie.
4
@Kgorecki2500 inpost to już od dłuższego czasu był "polski" tylko pozornie.
Ale ja mam nadzieję, że blik się nie wyłamie
@Zoker moglbyś poczekać aż ja napiszę pierwszy takie rzeczy? Teraz wychodzisz na tego mądrzejszego a ja, że cię naśladuje
1
@escarabajo Hamdallah mimo wszystko słabszy od Robercika i jego 5 bramek w 9 minut.
1
@AmigoBlancos to już wiesz jak bardzo zabawne jest przyznawanie karnych realowi w każdej możliwej sytuacji :)
17
@AmigoBlancos myślę, że należy się rzut karny dla Realu Madryt
0
@MesQueUnClub_87 masz rację, w takim razie jak ktoś zostanie złapany z taką wodą to należy mu się 100 zł kary + batożenie.
3
To na pewno wina tego młodego roszczeniowego pokolenia.
Przecież to starsze, idealne pokolenie by w życiu czegoś takiego nie wymyśliło.
1
@Kgorecki2500 ja spróbuję na pewno. Wygląda ciekawie ale najbardziej boję się, że nie bardzo będzie co tam robić, że świat będzie piękny i duży ale pusty w content.
1
@escarabajo ej ale proszę następnym razem pisać "m2" bo jak czytam "mkw" to mi się kojarzy z jednostką zużywania energii xD
0
@AmigoBlancos bez sensu się wkurzasz na Mou jak możesz na nim wczoraj zrobić 1800+
2
@Zoker Zara ci zrobię fede valverde okruszku
7
Hahah nie mogę z nich xD
rasizm be
Ksenofobia gitesik
https://zapodaj.net/plik-3kufvLiKwu
2
@Zoker ty, ale co to za bokser z niego jak przy ciosie zamyka oczy. Klasyczny błąd nowicjusza ale w kolejnych walkach powinien już się wyrobić
3
@majkiii Inigo Martineza z arabii
2
@KamQiX @arasz1819 i żółta dla Flicka za dyskusje? Chyba zgoda?
9
Jak myślicie, czy gdyby piłkarz Girony wyciągnął wczoraj pistolet Glock 48 MOS kal. 9x19 Black i oddał 6 strzałów w kierunku Kounde, 2 w nogę, 2 w rękę i 2 w okolice klatki piersiowej, po czym strzelił bramkę, to var poprosiłbym Soto Grado do monitora żeby to sprawdził?
4
@ProMILs dobra dobra, chyba zapomniałeś że Barcelona 18 lat opłacała sędziów że takie rzeczy piszesz
28
Wiecie co jest najbardziej bezczelne? Że tam var w ogóle nie reaguje.
To nie kwestia tego czy dyktują coś na naszą korzyść czy przeciwnika. Oni bezczelnie udają, że nic się nie stało, w protokołach nie zaznaczone, nie było tematu, nie ma się od czego odwołać.
W białych rękawiczkach.
1
Arka Gdynia La liga La liga
1
Kounde xdddddddd
0
Dobra, jednak damy radę bez napastnika, poproszę transfer 4 obrońców w lato xD
7
Nie mogę z tej naszej obrony xd aż się przypomina ten mem, co chrupek służy jako zamek do drzwi