1

@Popitek12 dlatego sypiam tylko z kumplami.

7

@PatrychoO cieszę się, że Lewica również podejmuje walkę o uczciwe traktowanie nas graczy.
W końcu jakaś partia której leży na sercu nasze dobro, nikt inny się tym do tej pory nie zajął więc super.

P. S. I tak na nich nie zagłosuje.

6

Spytałem dzisiaj szefa czy gorsze jest oglądanie porno czy pójście do klubu go go. Po chwili jak go zacząłem dopytywać to mnie zwolnił.

0

@Chimera no dobrze, ale co masz jeść to co władza chce? Bo dosłownie możesz jeść i pić co chcesz.

3

@Roobo chcieli rzucić z tego co mówili

3

@Chimera a czego nie możesz jeść i pić bo władza Ci nie pozwala? Xd

0

@Gall masz rację, bierze bo o uczciwym wygraniu nie ma mowy

34

@Roobo to ja mam zupełnie inne doświadczenie. Wszyscy moi znajomi którzy palili normalne papierosy jak się przerzucili na te elektroniczne to mieli to w mordzie od świtu do nocy, nawet na sekundę nie odstawili tego xD

29

Madrycioki to jest największe gówno umysłowe jakie widziałem w życiu xD
Serio, nie ma takiej drugiej grupy która uważa siebie za nieskazitelnych a wszyscy inni są źli.
Najobrzydliwsza część footballu tak w ogóle w ogóle to właśnie Real Madryt i całe ich otoczenie.

4

@Kgorecki2500 inpost to już od dłuższego czasu był "polski" tylko pozornie.
Ale ja mam nadzieję, że blik się nie wyłamie
@Zoker moglbyś poczekać aż ja napiszę pierwszy takie rzeczy? Teraz wychodzisz na tego mądrzejszego a ja, że cię naśladuje

1

@escarabajo Hamdallah mimo wszystko słabszy od Robercika i jego 5 bramek w 9 minut.

1

@AmigoBlancos to już wiesz jak bardzo zabawne jest przyznawanie karnych realowi w każdej możliwej sytuacji :)

17

@AmigoBlancos myślę, że należy się rzut karny dla Realu Madryt

0

@MesQueUnClub_87 masz rację, w takim razie jak ktoś zostanie złapany z taką wodą to należy mu się 100 zł kary + batożenie.

3

To na pewno wina tego młodego roszczeniowego pokolenia.
Przecież to starsze, idealne pokolenie by w życiu czegoś takiego nie wymyśliło.


1

@Kgorecki2500 ja spróbuję na pewno. Wygląda ciekawie ale najbardziej boję się, że nie bardzo będzie co tam robić, że świat będzie piękny i duży ale pusty w content.

1

@escarabajo ej ale proszę następnym razem pisać "m2" bo jak czytam "mkw" to mi się kojarzy z jednostką zużywania energii xD

0

@AmigoBlancos bez sensu się wkurzasz na Mou jak możesz na nim wczoraj zrobić 1800+

2

@Zoker Zara ci zrobię fede valverde okruszku

7

Hahah nie mogę z nich xD
rasizm be
Ksenofobia gitesik


https://zapodaj.net/plik-3kufvLiKwu

2

@Zoker ty, ale co to za bokser z niego jak przy ciosie zamyka oczy. Klasyczny błąd nowicjusza ale w kolejnych walkach powinien już się wyrobić


3

@majkiii Inigo Martineza z arabii

2

@KamQiX @arasz1819 i żółta dla Flicka za dyskusje? Chyba zgoda?

9

Jak myślicie, czy gdyby piłkarz Girony wyciągnął wczoraj pistolet Glock 48 MOS kal. 9x19 Black i oddał 6 strzałów w kierunku Kounde, 2 w nogę, 2 w rękę i 2 w okolice klatki piersiowej, po czym strzelił bramkę, to var poprosiłbym Soto Grado do monitora żeby to sprawdził?

4

@ProMILs dobra dobra, chyba zapomniałeś że Barcelona 18 lat opłacała sędziów że takie rzeczy piszesz

28

Wiecie co jest najbardziej bezczelne? Że tam var w ogóle nie reaguje.
To nie kwestia tego czy dyktują coś na naszą korzyść czy przeciwnika. Oni bezczelnie udają, że nic się nie stało, w protokołach nie zaznaczone, nie było tematu, nie ma się od czego odwołać.

W białych rękawiczkach.

1

Arka Gdynia La liga La liga

1

Kounde xdddddddd

0

Dobra, jednak damy radę bez napastnika, poproszę transfer 4 obrońców w lato xD

7

Nie mogę z tej naszej obrony xd aż się przypomina ten mem, co chrupek służy jako zamek do drzwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?