Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pride1899 no nie do końca. Cubarsi jest "pod" Robertem. Więc jak wyrównasz linie to Pau się chowa bardziej.
47
Nic mnie tak nie wpienia jak ludzie piszący, że "łoo tam sędziowie, przegraliśmy bo byliśmy słabsi".
Ludzie, to że byliśmy gorsi i przegraliśmy to jedno. Ale nie oznacza to, że przeciwnicy mogą nam nogi połamać i nie dostać za to żadnej kary bo przecież i tak słabo gramy.
2
@July_6_BcN kocham siebie już od dawna. Powiedziałem sobie, że powinniśmy zostać przyjaciółmi.
7
Dooobraaa narysowane, pora na CSa
1
Dobre to state of play, daje 1/10
0
jak na razie to kaszana to state of play xD
6
Pierwsza połowa - zasłużone 4:0
Druga połowa - obrzydliwy przekręt
2
Szkoda tego ukradzionego gola. Jednak 3 bramki różnicy w rewanżu też inaczej by ważyły
2
Niestety przepraszam ale tak oczywistego przekrętu jeszcze nie widziałem.
Myślałem, że sędziowie w Hiszpanii już mnie niczym nie zaskoczą. Ale jednak.
0
Aaaa tutaj już można iść sprawdzić xDDDD
2
Fun fact. Gdyby zawodnik Atletico zrobił coś takiego jak Eric w swoim polu karnym to nic by nie było
2
Na co my właściwie kurwa patrzymy na tej powtórce?
1
Na to mieli 10 minut, na sprawdzenie czerwa nie
1
Pokaż mi człowieka a znajdę na niego paragraf
5
SERGI ROBERTOO NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE
10
Ajj blisko, szkoda że potrzebujemy 16 prób żeby strzelić bramkę
0
@kanver_ czyli nie do odkucia xd
3
To Balde gra u nas na obronie???
Ja myślałem że to skrzydłowy Atletico
1
Jednym schematem nas rozjebali xD
1
To jest i tak najniższy wymiar kary.
Nie istniejemy w tym meczu niestety
1
Padre Flick, duc nos ad victoriam
5
W Biblii też nic nie ma o tym, że pączki są niezdrowe
9
@lajcior pytasz czy chce jebnąć magika czy chcesz mnie gdzieś zaprosić?
12
@marcin62 nie wpadłbym na to żeby połączyć pączki z jakąś nie lubianą przeze mnie partią polityczną xddd
1
@BorzyKrzys a ile zarabiasz
@Popitek12
3
@Popitek12 chyba gorzej tylko mieć romans z tymi dziećmi
10
@WiernyKatalonii wyświetlono o 13:12
3
Na la bambę to nigdy nie można liczyć
1
@agaFCB z czekoladą możesz @Kessie
9
Plan na dziś, pobić 12 letniego chłopca bo mi się nie spodoba jakie kolory ma na ubraniach a później zjem pączusia