10

Redom można a nawet trzeba zarzucać, że Cyberpunk wyszedł w takim stanie w jakim wyszedł.
Ale trzeba też im oddać, że wzięli wszystko na klatę. Nie zrzucali na "hejt", na mizoginie czy homofobie itd. co oznacza, że pracują tam mądrzy ludzie wyciągający wnioski ze swoich błędów.
Nie wyobrażam sobie żeby Wiedźmin 4 wyszedł z taką samą wtopą jak CP 2077 na premierę.

18

Niby moderacja ma przekichane bo jedni płaczą, że im usuwają posty a inni, że nie usuwają.
Ale prawda jest taka, że najbardziej przekichane mam ja. Bo muszę to wszystko czytać co piszecie i sprawdzać czy czasem z czegoś nie mogę pożartować.

0

@Roobo robie sobie na śniadania podobne owsianki. Chciałem spróbować też tego mango ale takie mrożone wsuwasz czy je jakoś rozmrażasz?

18

Antypolski komunista poprawił warunki pracy zwykłych ludzi. Oby więcej takich antypolskich komunistów w sejmie.

5

Oo bogowie, walka!

0

@tomek8756 masz coś zielonego na środku tego ciasta

17

@Arden ale Stonoga musi teraz otwierać szampana xD

4

@MessiForeverTheBest zespół Arbeloi chyba bardziej

5

@Hosh @MesQueUnClub_87 też brałem te tabletki. Po 2 tygodniach stosowania zaczęły mi się podobać mecze Realu Madryt

4

@Kozinho. Ja wiem co by musiało się stać żebyśmy odpadli.
xG 12,47

0

@Kubajnos345 pewnie dlatego, że do 13:50 nikt by tego nie oglądał i troche przypał xD

1

@Bykunn ostatni raz tak wiarygodną historie słyszałem, jak moja 5 letnia siostrzenica powiedziała, że nie narysowała obrazka bo jej kredki przez okno wyskoczyły same.

0

@takisobiektos przeraża mnie to, że ludzie tak piszą o tym że kierowali mając po 2+ promile i gadają o tym tak jakby sprawa się tyczyła tego czy zmienili opony na zime czy nie...
@maroon nie wiem jak to się potoczyło. Ale no nikt nie uwierzy na szczęście w takie bzdury że była trzeźwa, zjechała i jak czekała na policje to nabombiła się do 2 promili xD

5

Biedna mama, całkowicie wierzę w tą historię. Często tak się dzieje niestety w tym kraju i policja łapie niewinnych pijanych kierowców.

5

@Roobo pisowcy to nie prawica? xd a kim są według Ciebie?

12

Trzeba przyznać, że niezły zwrot akcji nastąpił w tym roku xD

11

Może i dyskusja usunięta, może i herby przepadły. Ale to jest tylko znak dla mnie, że idę w dobrym kierunku, że jestem nie na rękę władzy i próbują mnie uciszyć za wszelką cenę bo nie pasuje do systemu.
Ale ja się nie boje, coraz więcej osób się budzi. Tej siły już nie zatrzymają.


(wpw jak coś nie podważam decyzji moderacji, pls nie banuj, to takie żarty są. Jesteś super moderatorem i robisz super robotę naprawdę)

9

@barcanawieki nic dziwnego. Jak Kylian był mały to jego mama często zabierała go na kurs nurkowania. Stąd sukces syna w Realu i utargowała swój udział.

1

@maroon masz rację i będzie to wina tego gównianego pokolenia które nie potrafiło ich niczego nauczyć.

2

@marcin62 Zapytałem starszego Pana czy umie żeglować i dopłynąć drakkarem do Norwegii korzystając z gwiazd. Spojrzał z zainteresowaniem w górę i zaczął się śmiać. Nerwowo.

23

@Vegeta88 a Real Madryt ich tam wie

2

Dziś mija drugi miesiąc od 05.12.2025

12

@PatrychoO ja takiego gówna nawet nie tykam.
Ale figurka Rossa jest słabo wykonana, głowe ma za luźną.

6

@lajcior myślałem nad lotniskowcem USS „Gerald R. Ford” (CVN-78).
Albo ewentualnie zrobić kolację.

15

Jakieś targety sprzedażowe w takich sklepach jak Biedra są kompletnie bez sensu. Jaki wpływ mają pracownicy na to ile kto schabu nakupi na obiad xD


2

@Antimadridista_WR dopóki nie zobaczę filmiku jak w eleganckiej koszuli chodzisz po Dubaju i rozmawiasz przez telefon to w to nie uwierzę.

1

@clyde mam, ludzie nie chcą płacić za zdjęcia mojej kolekcji Lego

5

Znacie jakieś strony na których mogę się zalogować i będzie mi wysyłało automatycznie 12000 PLN netto miesięcznie na konto?

11

@draxidox a widziałeś maszynę Hansiego Flicka?
Bo ja widziałem obie, i obie robią wrażenie.

41

@Roobo śpij słodko aniołku [*]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?