2

@July_6_BcN Aitana się chyba wypowiedziała, że woli chłopów

3

@BulaKG ideał, jeszcze żeby na rencie siedział i miał zawiasy

0

@Chimera ja nawet nie muszę robić klocka

9

@michaleu dobra, pora podyskutować i pooceniać kobiety które nigdy by na nas nawet nie spojrzały chłopaki

3

@Popitek12 mat w ilu był?

6

Ja tam nie narzekam na Real, wczoraj zrobiłem 1800+

7

@Czajka90 wyglądali na szczęśliwych więc chyba oglądali kompilację otwierających zagrań Pedriego z sezonu 24/25

22

Ahh przed chwilą wróciłem ze spaceru. Widziałem jak w parku jakaś para nastolatków się całowała.
Aż się człowiekowi przypomniały czasy gdy byłem nastolatkiem i widziałem w parku jak pary nastolatków się całowały.

1

Maryna Gąsienica Daniel jechała ale niestety popełniła błąd

6

@Danny Gaucho ale my widzieliśmy obie sytuacje na powtórkach bo to było w tym tygodniu. Jesteśmy z nimi na świeżo.
Mogę wrzucić tutaj oddzielne 2 powtórki i wyjdzie na to samo, nawet na niekorzyść Viniciusa który zaczął szurać nogą po murawie przed jakimkolwiek kontaktem

14

Wiecie co jest najlepsze w sędziach w La Lidze? Za tydzień powtórka xd

0

@pax z drugiej strony Gavi w 17 minucie dostałby żółtą i byłoby drżenie o czerwo dla niego do końca meczu

2

@BojanKriKicz ej ej kolego
Keanu to giga chad niezależnie od wieku więc hamuj.

8

@Bolton który to boss z Bloodborne? Jakiś pod koniec gry? @clyde

3

@Zoker w czym dokładnie? Lepiej doprecyzować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@agaFCB aż mi zapachniało tym dymem z grilla...

2

Typowa rozmowa @VegetaPolska z kobietą

2

@clyde w Twoim wieku miałem już po 2 platyny w każdej części.

5

My sobie nie zdajemy sprawy jak duży beef był i jest pomiędzy T-rexem a Spinozaurem

3

@Popitek12 tak, jak go uderzysz czymś ciężkim w głowę i straci przytomność

8

@12Frost12 hahah gratuluję, dopiero luty a już odklejka roku xD
Flick to idealny trener dla obecnej Barcelony. Brakuje mu wyłącznie transferów z prawdziwego zdarzenia.

13

Jeszcze 3,5h zostało mi do końca piątku a muszę zjeść 13 500 kcal.
Dieta od @Popitek12 to nie są żarty

2

@Kgorecki2500 tak, wyobraź sobie że remake to jest rozwód z żoną i poślubienie młodej siksy, a remaster to jest tylko liposukcja obecnej żony

1

@July_6_BcN fajnie. Jak chodzimy na piwo to pije podwójnie

1

Takie luźne spostrzeżenie, ale o walentynkach najwięcej gadają single i najwięcej na nie narzekają xD

1

@Azi tak, mój błąd oczywiście :D
@Popitek12 nie no, w 2026 to max Far Cry wyjdzie a nie Wiedźmin

0

Jan Ptaszek w Wiedźminie 4 oficjalnie potwierdzony

0

@pride1899 a to nie jest moment podania Roberta do Cubarsiego i linie wyznacza piłka? Bo Robert "podaje" w momencie gdy jest przed obrońcą, bliżej bramki.

1

@pride1899 no nie do końca. Cubarsi jest "pod" Robertem. Więc jak wyrównasz linie to Pau się chowa bardziej.

47

Nic mnie tak nie wpienia jak ludzie piszący, że "łoo tam sędziowie, przegraliśmy bo byliśmy słabsi".
Ludzie, to że byliśmy gorsi i przegraliśmy to jedno. Ale nie oznacza to, że przeciwnicy mogą nam nogi połamać i nie dostać za to żadnej kary bo przecież i tak słabo gramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?