0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro aha, myślałem że się całowaliście

0

@Faro co było warto bo nie w temacie?

28

@RoberDzik ja lubie immresje w grach i wczuwanie się w swoją postać.
Dlatego nie rozmawiam z kobietami w W3

3

@Roobo no i namówił na Gerwazego

9

@ranger3120 też ostatnio sam uzupełniłem płyn chłodniczy haha
Dziwi mnie tylko, że mają ten sam wlew co do paliwa

2

@agaFCB podaj nazwę swojego konta to to zmienimy

10

5

@Lukikiki @Hosh najważniejsze żeby renty alkoholowej nie zmniejszyli to jakoś damy radę panowie

7

@Lukikiki pociesz się tym, że i tak pewnie nie dożyjesz do emerytury

18

@Hosh przecież Gamper to jest puchar a nie osoba. Doedukuj się a dopiero później się mądruj

6

@DragonxNF mój stary w jego wieku robił takie ułożenie w 2 sekundy. Przy -30 stopniach i to w rzece. I nikt wtedy nie narzekał

7

@Frimpong @Danny Gaucho Panowie, skąd to zwątpienie w Liverpool. Musicie iść i walczyć

19

Myślicie, że Hans-Dieter to dobre imię dla dziecka?
Dodam, że mała będzie chodziła do prywatnej szkoły, więc będzie tam więcej obcokrajowców.

0

dobra, kim jest ten chłop w okularach i czemu ma taką obstawę? Laporta to przy nim jakiś pionek w klubie

1

@Kapitan hawk a jak Pereza boli kolano to smaruje sędziom

2

@DTMisTheBest trzeba im kolana poprzetrącać to się nauczą

21

Kumacie ten flex. Masz 18 lat, przechodzisz pół boiska i strzelasz bramkę i jeden z najlepszych napastników XXI wieku bije Ci brawo i jest pod wrażeniem tego co zrobiłeś xd

6

Miło, że Pedri potrafi zbić piątki z pomocnikami Realu i nie ma tam żadnej złej krwi


23

Jeżeli wygrana jakiegoś prezydenta oznaczałaby zwolnienie Flicka, to ten prezydent na następny dzień powinien podać się do dymisji w trybie natychmiastowym

1

@marcin62 nie chcesz porobić u mnie?

0

@4drian0 nie jestem mięczakiem żeby grać z modami...
Gdzie można go pobrać?

3

Kingdome come 2 całkiem zabawne i fajne jeśli chodzi o początek gry. Ale totalnie irytuje mnie kontynuacja tego systemu zapisu ze sznapsami xd
Mogliby już se darować to akurat

5

@Popitek12 cygara blendujesz czy tak o w całości dodajesz do tequili?

0

@Rewolucja123 przy ostatniej dobrej grze Frenkiego de Jonga sobie przypomniałem o Tobie. Dawno Cie nie widziałem tutaj.

3

@macio_944 @agaFCB mamy to.
Mogę wam zwyzywać rodzinę i zareagujecie z klasą. Mogę wam coś ukraść i zachowacie się dojrzale.
Ale jak powiem coś o rodzynkach w cieście to budzi się w was austriacki malarz

3

@agaFCB where rodzynki?

8

btw. w tej sytuacji Flick prawie dostał żółtą kartkę. Ciekawie w tej La Lidze


25

Chłopak się rozgrzewa przed wejściem w dorosły football

28

Jakbym miał oddać nerkę komuś z rodziny to bym się 2 razy zastanowił. Ale Padre Flickowi sam bym sobie wyciął i oddał.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?