Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 właściwie nie wiem czym ta gra będzie odkładnie xD ale myślę, że troche chce być taką Zeldą.
7
@gumaz jak som mienśnie to jest policja dobra jak nie ma mienśni to policja jest zła. Trzeba mieć miensnie
3
Nowy gameplay z Crimson Desert. Wygląda naprawdę ciekawie i ładnie. Nie widać też żeby fpsy jakoś mocno szalały i spadały. Premiera 19 marca.
ten rok może być naprawdę ciekawy pod względem premier.
2
@BulaKG myślałem też nad kasztelanem xD
1
@Zelazny_Mike widze to piwko w rogu gościu
8
@FCB_dimiC to obrzydliwe zmuszać dziecko do czegoś takiego.
Zdecydowanie nie powinna brać do ręki koszulki Realu.
2
@Kgorecki2500 wczoraj skradziono 3 kości RAMu tu u mnie w pobliskim sklepie elektronicznym, straty wyceniono na 3,5 mln PLN.
2
@Rastafarnianin wyszło mi 312,79.
2
@Popitek12 jakie jest twój ulubiony debiut?
5
@Popitek12 ale alkohol się pije a nie rozlewa. Czego marnujesz?
5
Kumacie być tym dzieckiem i już na starcie swojego życia mieć tak pod górkę?
2
@Gall niee co Ty za bzdury piszesz. Przecież to stworzenie nie jest podobne do człowieka
21
@Sysia11 marze o tym żeby mi wysiadły nerki i wątroba od sterydów
5
@Fog_W_1899 Czyli ogólnie to tak
Koncerny nie pozwalają tworzyć leków bo chcą żebyś jak najdłużej chorował, ale podają Ci leki które Cie uzdrawiają, ale na dłuższą metę osłabiają ci odporność żebyś brał dalej leki.
To który jest synem kogo?
1
@MesQueUnClub_87 a jak idziesz do lekarza z zapaleniem gardła, to Pan doktor przepisuje Ci lek i zdrowiejesz czy zaczyna morderczą terapie która ciągnie się w nieskończoność żeby koncerny mogły na Tobie zarabiać?
Bo te teorie o tym, że big pharma chce żebyśmy jak najdłużej chorowali fajnie brzmią ale nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością.
20
@Bykunn te teorie, że koncerny farmaceutyczne nie pozwolą na wprowadzenie jakiegoś leku są tak absurdalne że aż głowa boli xD
Ja nawet nie wspomnę o tym, że ten argument sobie przeczy bo przecież na wprowadzeniu takiego leku firmy również by zarobiły xD to dlaczego mieliby go nie wprowadzić?
3
@Frimpong klepie ją razem z nimi i grożę jej żeby oddała portfel. A później razem w czwórkę idziemy na piwo i ja stawiam
10
@mekston Alex szykujący się do napisania najbardziej absurdalnego argumentu na podważenie Lewego w tej dyskusji
28
Santi Flick, do Ciebie wznosimy nasze modły i prosimy o obfite plony.
Patron wygranych i antymadryciaków.
8
Próbował ktoś z was nowych odkurzaczy Zelmer? dobrze wciągaj bród z podłogi?
2
@Kgorecki2500 no tak, to powinno być od samego początku oczywiste. Zabezpieczenie dla graczy, że nie wydadzą kasy na grę która po 2 miesiącach może zostać wyłączona i elo papa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Comentateiro Ty umiesz liczyć? do 1/8 wchodzimy. Mamy jeszcze 8 meczów.
10
@lajcior jeśli nie znajdziesz fajnego telewizora to będzie moja wina, biore za to pełną odpowiedzialność a Ty spisujesz się bardzo dobrze, to zaszczyt z Tobą pisać. A jeśli coś Ci nie wyjdzie to jest to moja wina.
13
Hahahah zaraz kolejny poleci bo się gwiazdeczkom nie podoba, tylko pytanie... jeśli największy lizus i włazodup im nie odpowiada to kto by odpowiadał? chyba bez trenera zaczną grać po prostu
2
Barcelona wskakująca na 5 miejsce i Real spadający na 9 miejsce w tabeli LM po tej kolejce
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fa7dseeifbag51.gif
3
Jak jeszcze trochę Arbeloa będzie tak lizał buty Perezowi i piłkarzom to nauczy się wiązać sznurówki językiem
11
Hansi Flick to jest giga chad i tutaj nie ma co dyskutować.
Pan Trener przez duże P i duże T. Wiele razy pierwsze połowy wyglądały bardzo średnio, więc w przerwie i po zmianach gra się odwracała i Barcelona finalnie wygrywała spotkania.
Nie ma trenera idealnego który wygra każdy mecz i każdy jego plan będzie trafiony w 10, ale właśnie reakcja na to co dzieje się na boisku wyróżnia świetnego trenera a Flick robi to po mistrzowsku.
Każdy kto choć pomyśli o zwolnieniu Hansiego czy coś takiego powinien od razu lecieć na perma bana według mnie.
A po za tym Real Madryt po za 8mką w LM xDDDDD
6
Powiem wam, że ten nowy format LM to jest majstersztyk serio... W poprzednich edycjach to po 2 kolejce już nie było po co oglądać połowy meczów a teraz to z minuty na minutę może się zmienić 10 miejsc i awanse.
Świetnie to zrobili.
1
@Merton od razu wiadomo o kogo chodzi xDDDDD