Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Sytuacja Viniciusa i Arbeloi jest trochę jak relacja typowej madki z Brajankiem. Brajanek biega po sklepie, drze morde, zrzuca towar z półek a madka podchodzi do niego, głaszczę go po głowie i mówi jakie ma wspaniałe dziecko.
13
W La Lidze po staremu widzę
1
@Keson a po za tym Vinicius jest świetny
1
@escarabajo Pep wzoruje się na Flicku
13
@July_6_BcN ja wiem, cycki xD
13
@wpwelement żądam przeliczenia głosów jeszcze raz.
7
A pamiętacie jak odszedł Ilaix Moriba i żałowaliśmy wszyscy? xd tak a propos Dro
4
@Kessie @July_6_BcN teraz całą gmina ze mnie będzie cisnąć... @lajcior sorry że zawiodłem
7
Niestety dopiero udało mi się wrócić do domku więc nie było mnie na gali (miałem w aucie odpaloną transmisje w tle jedynie).
I teraz tak, podaje wam rękę, gratuluje ale wkurzyliście mnie serio, wkurzyło mnie to że wygraliście ale myślę że to jest zdrowe.
20
La Rambla: Niee no ter Stegen to by w B klasie nie bronił w podstawie nawet, nic nie broni, wszystko wpuszcza, toksyczną atmosfere robi i dużo zarabia... weźcie go już stąd bo rzygać mi się chce jak na niego patrze
Też La Rambla gdy ktoś proponuje adekwatne warunki transferu co do formy i zdrowia Niemca:
Cooo?! :OOO
2
@clyde przeciwnicy polityczni próbują mnie zniszczyć. Ale to dobrze, to oznacza że się mnie boją.
8
@lajcior to najwyżej mnie wdrożysz i dasz jakieś tipy dla mniej doświadczonego kolegi.
6
@lajcior tak, to słowa po angielsku i jak się je przetłumaczy to znaczą "złamane obietnice"
31
Zapomniałem, że ten chłop istnieje xd
1
@Sinirsey Mój ulubiony szachista btw. Super agresywny i sprytny.
1
@Frimpong a nietrafienie w bramke - Darwin Nunez
11
@barteq Roony nie był zdolny do gry bo przed meczem mu krew z nosa poszła.
22
Tęsknią
15
@Sysia11 Sysia pochwaliła bramkarza który nie jest Argentyńczykiem. Piekło zamarzło.
6
Pewna japońska przepowiednia głosi, że jeśli zakochałeś się w osobie o błękitnych oczach, to w poprzednim życiu obsrałeś pracownika pepco
9
@Fc_Julaaaaaa @Redakcja mam dla was idealną osobę do pisania ocen pomeczowych
3
@bartekvisca zazdrościsz jej, że sobie biega z muskularnymi Hiszpanami bez koszulek?
8
Niech on obieca, że wygramy lige mistrzów pls
10
Nieźle jak na nieudacznika który nic nie potrafi i jest najgorszym graczem w naszym zespole.
2
@clyde mięczak.
17
To jest wyczyn tak ogólnie. Ale trzeba jeszcze dodać z jaką obroną mu się to udało xD
30
Vinicius i Mbappe po tym jak przegrali, zwolnili trenera, później znowu przegrali a nowy trener powiedział, że dziękuję im za to że chciało im się zagrać
16
@Esteban_ nie, ale jest jeden obrońca w Hiszpanii który ma dużo wspólnego z nastolatkami
44
Dobrze, że to był tylko lider Secunda Division a nie 17 miejsce
0
5 minut po meczu a Flick dalej nie wpuścił Roonya. Yamal ma taśmy na Hansiego