11

Sytuacja Viniciusa i Arbeloi jest trochę jak relacja typowej madki z Brajankiem. Brajanek biega po sklepie, drze morde, zrzuca towar z półek a madka podchodzi do niego, głaszczę go po głowie i mówi jakie ma wspaniałe dziecko.

13

W La Lidze po staremu widzę

1

@Keson a po za tym Vinicius jest świetny

1

@escarabajo Pep wzoruje się na Flicku

13

@July_6_BcN ja wiem, cycki xD

13

@wpwelement żądam przeliczenia głosów jeszcze raz.

7

A pamiętacie jak odszedł Ilaix Moriba i żałowaliśmy wszyscy? xd tak a propos Dro

4

@Kessie @July_6_BcN teraz całą gmina ze mnie będzie cisnąć... @lajcior sorry że zawiodłem

7

Niestety dopiero udało mi się wrócić do domku więc nie było mnie na gali (miałem w aucie odpaloną transmisje w tle jedynie).
I teraz tak, podaje wam rękę, gratuluje ale wkurzyliście mnie serio, wkurzyło mnie to że wygraliście ale myślę że to jest zdrowe.

20

La Rambla: Niee no ter Stegen to by w B klasie nie bronił w podstawie nawet, nic nie broni, wszystko wpuszcza, toksyczną atmosfere robi i dużo zarabia... weźcie go już stąd bo rzygać mi się chce jak na niego patrze
Też La Rambla gdy ktoś proponuje adekwatne warunki transferu co do formy i zdrowia Niemca:

Cooo?! :OOO

2

@clyde przeciwnicy polityczni próbują mnie zniszczyć. Ale to dobrze, to oznacza że się mnie boją.

8

@lajcior to najwyżej mnie wdrożysz i dasz jakieś tipy dla mniej doświadczonego kolegi.

6

@lajcior tak, to słowa po angielsku i jak się je przetłumaczy to znaczą "złamane obietnice"

31

Zapomniałem, że ten chłop istnieje xd

1

@Sinirsey Mój ulubiony szachista btw. Super agresywny i sprytny.

1

@Frimpong a nietrafienie w bramke - Darwin Nunez

11

@barteq Roony nie był zdolny do gry bo przed meczem mu krew z nosa poszła.

22

Tęsknią

15

@Sysia11 Sysia pochwaliła bramkarza który nie jest Argentyńczykiem. Piekło zamarzło.

6

Pewna japońska przepowiednia głosi, że jeśli zakochałeś się w osobie o błękitnych oczach, to w poprzednim życiu obsrałeś pracownika pepco

9

@Fc_Julaaaaaa @Redakcja mam dla was idealną osobę do pisania ocen pomeczowych

3

@bartekvisca zazdrościsz jej, że sobie biega z muskularnymi Hiszpanami bez koszulek?

8

Niech on obieca, że wygramy lige mistrzów pls

10

Nieźle jak na nieudacznika który nic nie potrafi i jest najgorszym graczem w naszym zespole.

2

@clyde mięczak.

17

To jest wyczyn tak ogólnie. Ale trzeba jeszcze dodać z jaką obroną mu się to udało xD

30

Vinicius i Mbappe po tym jak przegrali, zwolnili trenera, później znowu przegrali a nowy trener powiedział, że dziękuję im za to że chciało im się zagrać

16

@Esteban_ nie, ale jest jeden obrońca w Hiszpanii który ma dużo wspólnego z nastolatkami

44

Dobrze, że to był tylko lider Secunda Division a nie 17 miejsce

0

5 minut po meczu a Flick dalej nie wpuścił Roonya. Yamal ma taśmy na Hansiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?