Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@RozowaPantera na pewno nie na @clyde i @Luciano99 bo oni nie doceniają moich zdjęć.
7
@Arden mentalność zwycięzcy - samo nic nie przyjdzie, trzeba harować
18
@Kgorecki2500 uwielbiam jak przedsiębiorcy tak bardzo ale to bardzo marzą, żeby płaca minimalna przestała istnieć.
I ja się domyślam dlaczego xD
11
Bardzo ładny awatar @lajcior
Jakbyś jeszcze potrzebował jakichś porad to wal śmiało, pomogę jak mogę.
1
@daro22 nie no dobra, można mieć pretensje o różne błędy czy pobłażliwość arbitra, ale osądzać go o taktyczne strategie przeszkadzania nam w akcji too xD
7
@Luciano99 póki nie ma takiego punktu w regulaminie to moge próbować wielu rzeczy.
3
@escarabajo masz już. Nowych żadnych nie wysyłałem
4
@clyde jesteś moją rywalką więc to naturalne, że będziesz próbowała mnie podgryzać i zniszczyć. Ale ja się nie boje.
Tylko nie udostępniaj tych zdjęć co Ci wysyłałem na priv, plis.
8
Widzę, że @Luciano99 rozpoczął kampanie po swoją tegoroczną ZP. W takim razie i ja poruszę ten temat.
Słuchajcie, w nominacjach gdy mnie wymienialiście, w uzasadnieniu pisaliście że "czasem podniesie się wam kącik ust po przeczytaniu moich postów".
Uważam, że to bardzo nietaktowne jak pisaliście "czasem", nie uważacie że to trochę przegięcie i bardzo niesmaczne z waszej strony?
Ja rozumiem, że człowiek pod wpływem chwili i go poniosły emocje ale jednak jakieś elementarne zasady samozachowawcze powinny panować.
12
Reakcja Alonso po przeczytaniu posta pożegnalnego od Mbappe
6
@blakkudium hej chcesz coś z avonu?
1
@lajcior Mbappe z karabinem i beretem
14
Dobra, już nie spamuje. To ostatni tweet i już się nie znęcam nad białymi.
13
Chyba zaczynam rozumieć co on odliczał
36
ale fajnie kibicować klubowi w którym zawodnicy skoczą w ogień za trenera.
15
I pomyśleć, że cała obecna sytuacja Realu Madryt zaczęła się w tym momencie
9
To niezłe najmniej ważne trofeum w sezonie xDD
3
Ej dobra, przyznam się wam że wszedłem na notatnik i przeczytałem artykuł o tej sprawie ze szpalerem bo byłem naprawdę ciekaw jakie oni mają spojrzenie na tą sytuacje całą.
To co przeczytałem zmiotło mnie tak mocno, że ciężko mi jakkolwiek się teraz pozbierać.
W skrócie:
Nie ma żadnej tradycji żeby przegrany stawiał szpaler wygranemu a poza tym to Barcelona pierwsza zerwała z tą tradycją a teraz wszyscy hejtują biednego Mbappe a poza tym to Barcelona 20 lat płaciła Negreirze
xDDDD
Poziom artykułów tam a tutaj to jest przepaść.
6
@Luciano99 ja myślę, że oni potrzebują jeszcze 400 mln i Galacticos 0.4 i wtedy to już na pewno będzie śmigało wszystko.
8
@blakkudium chyba zaczynam rozumieć @July_6_BcN
7
Rodzina.
6
@Unbe raczej bym wytrzymał, rano przed robotą zawsze wale dwieście i piwo i wtedy mniej słyszę od razu.
4
@esem91 jakby Lewy podpisał jeszcze roczny kontrakt ze znacznie niższą pensją to by było świetne dla nas i pewnie wygodne dla samego Roberta o ile nie przeszkadzałoby mu mniej kasy. Mam nadzieje, że zdecydują się na taki ruch zarówno Robuś jak i szwagry.
24
@NeroTFP1 te zakazy to też... przecież posiadanie bazy gdzieś w krzakach to jest absolutny fundament wspomnień z dzieciństwa.
14
@clyde a to jest klasyka. Ja na siłowni od ludzi tego samego dnia potrafię usłyszeć, że dzieciaki to teraz tylko na tych komputerach i telefonach w domu siedzą, po czym przeszkadza im że te gówniarze im maszyny zajmują.
Nie dogodzisz nigdy.
35
Mamy to proszę państwa, protokół Negreira odpalony xD
1
@Katalończyk 99 nie da się mieć trypletów na minusie. Minimalnie można mieć 0
5
@lajcior aha rozumiem, czyli nie chodziło o to że Real Madryt przegrał w finale Superpucharu Hiszpanii z FC Barceloną wynikiem 3:2 po dominacji Barcelony, która kolejny raz z rzędu wygrała z nim finał.
3
@lajcior nie no byku, nie ma co się karać za to, że Real Madryt przegrał w finale Superpucharu Hiszpanii z FC Barceloną wynikiem 3:2 po dominacji Barcelony, która kolejny raz z rzędu wygrała z nim finał.
32
@Aragorn33 pamiętam jak ludzie pisali, że Mbappe jak przyjdzie to rozwali im szatnie od środka, ale wtedy nie wierzyłem w to xD