Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hasszz spoko pomysł. Wtedy tylko czekać aż któraś partia połasi się o głosy kolejnych patusów i obieca socjal jak ktoś siedzi a nie ma kasy xD
12
@Luciano99 @clyde
Ostatnio przechodzicie ciężki okres, ale dacie radę
9
Jędrula top dubbing w Wieśku
42
Dobrze wykombinowane z tym Cancelo. Mamy problem z obroną bo nasi obrońcy walą babole co mecz, więc ściągają obrońcę który wali babole w obronie.
6
@mrboom haha pijesz 0 tylko? i co jeszcze, może te słabe słodkie radlery też pijesz? haha
Ja pije od 12 lat normalne piwo i nie mam żadnych problemów. I to jeszcze od 12 lat pije normalne piwo i nie widze żadnych problemów u siebie.
1
@marcin62 Ty a to nie jest przypadkiem przestępstwo? mówić wprost, że chciałbyś zabić kogoś rodzinę?
1
@Czyhrynski ten Łukasz Żak co zabił faceta na Łazienkowskiej miał przecież już kilka zakazów prowadzenia pojazdów. To ewidentnie nie działa.
3
O wiele bardziej wolę żeby dzisiaj wygrała Barca a nie Espanyol
2
@esem91 zimny kefir czy maślanka w gorące dni świetnie orzeźwia. Ale na codzień pije skyr naturalny pitny.
6
@Roobo kolejna ustawiona akcja żeby chociaż chwile było o niej głośno. Stawiam, że za jakiś czas zacznie gadać, że chce zaadoptować dziecko czy coś takiego.
2
@Matheu12 Ja uważam, że nie powinniśmy przyjmować Euro, bo jak nam się pieniądze skończą to nasze złotówki możemy sobie dodrukować.
13
Pozdro dla gorących xdd
https://x.com/NarodowaAltern1/status/2006820748913160298
1
@clyde jeeezu, przywiozłem Ci tylko jedzenie z glovo... Bez przesady żeby od razu aż tak reagować na mój widok
13
Dzisiaj pierwszy raz miałem trening personalny z @Popitek12
Godzinę pokazywał mi jaki ma triceps. Nie wiem czy tak powinien wyglądać trening na siłowni.
6
@Eklerek ciekawe czy te laski mają teraz świadomość jakie dziedzictwo kulturowe trzymały w rękach i jakim symbolem stały się dla milionów Polaków
2
@lithotripter nic nie jesz?
12
@wpwelement jako że już koniec roku to mogę prosić o jednego passa na napisanie posta bez bana? tak wiesz, cały rok się pilnowałem ale ten jeden raz jakbyś mógł przymknąć oko ok?
To będzie coś związanego z Realem Madryt i przyśpiewką o Arce Gdynia.
0
@Michael24 nie no, można żartować ale fajnie jakby żart był śmieszny i nie był powtarzany co roku w takiej samej, niezmienionej formie od 15 lat.
5
ahh jak ja uwielbiam żarty wujków i ojców jak mówią "no to co, widzimy się w następnym roku hehehe"
Normalnie leże na ziemi i nie mogę się powstrzymać ze śmiechu, mięśnie brzuszka napięte tak jak nigdy. Nie mogę się opanować tak mi się chce śmiać.
4
@MessiForeverTheBest w sylwestra odpowiadam na post użytkownika o tym, że inni użytkownicy La Rambly pytają co robię w sylwestra
14
@MatBac1991 najlepszymi ludźmi są heroiniści. Oni po zażyciu po prostu leżą nieprzytomni na kanapie i nikomu nie przeszkadzają ani nic nie niszczą.
7
@BulaKG Ty dopiero zaczniesz chlać, ja jeszcze nie skończyłem. Nie jesteśmy tacy sami.
4
@BialyKolorDoDupy chłop jeszcze nie zaczął nowego roku a już go wygrał
4
@DragonxNF instrukcje obsługi też się liczą?
6
Od kilku lat śledzę temat strzelania petardami w okresie około sylwestrowym i zauważyłem, że istnieje pewna korelacja. Im więcej wystrzelonych petard i fajerwerk, tym mniej rąk.
25
Jutro o tej godzinie będzie 19:10
17
@michaleu tak, z @Kessie i od tego dnia nie mam roweru i portfela
9
@lajcior odpłynąć przez alkohol? obciach.
odpłynąć Realowi Madryt na 4 punkty w tabeli La Liga? klasa.
2
@Popitek12 a co z pozostałymi 27%? Że nie będzie czy co
6
@Popitek12 wszyscy posłowie mają nakaz chodzić w dresach Balenciaga i butach Louis Vitton na terenie sejmu