5

@TR3YWAY podobna do mojej ulubionej kategorii na pomarańczowej stronie

5

Wiecie ile trzeba gotować syna bo w przepisie nie mogę nigdzie znaleźć?

1

@marcin62 Baldursy 3 złe bo mieli specjalne warunki i nie da się tego powtórzyć, Clair złe bo ej aj.
Kurde, dobrze że został nam Ubisoft i EA.

6

@Frimpong czuje zapach 800+ i butelki 200 ml "1906" przez ekran

23

W sylwestra nie będę strzelał psami żeby nie straszyć fajerwerek. Jestem odpowiedzialny.

1

@Foton napisałem, że dziadersy wrzucają filmiki wygenerowane przez AI i radują się, że "Europa się budzi" bo dokładnie tak jest.
Większość tych filmików to AI a rolnicy we Francji nie strajkują o upadku UE, tylko o ubój bydła w związku z jakąś tam epidemią wśród bydła xD
Nie napisałem, że strajki nie istnieją.

2

@mordini123 a to nie oni sami czasem zrezygnowali? Czy ich wywalili?
Ogólnie to wielu z nich już pisało, że zakładają własne kanały na yt

12

@NeroTFP1 dokładnie tak wyobrażam sobie przeciętnego wyborcę Brauna xD chłop w okolicach 45 lat, "ludzie obudźcie się!" i to tego jeszcze tablica na facebooku zawalona jakimiś linkami do dziwnych stron o tym jak WHO eksperymentuje i morduje ludzi xD

5

@LAMC_10 aaa raczej standardowo. Brak chęci do życia, stany lękowe, głębokie wyparcie rzeczywistości i zero motywacji.
Zwykły piątek, ot co.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

@draxidox Już widzę jak Zełenski se tak siedzi i mówi "aaa mają racje, zara im tu blika zrobie na 100 miliardów" xDDD

3

@MesQueUnClub_87 warto dodać, że to była gra robiona na starą generacje konsol - PS4... ja nie mam pojęcia jak Rockstar to zrobił bo to się wydaje niemożliwe dla innych nawet na najnowszej generacji.

7

@Colon lewacy i prawacy to tam jeszcze ujdą. Najgoszrą grupą są madrycioki

18

@Salchent dla Asencio jest odwrotnie

8

@marcin62 Do tego nawet nie ma potwierdzenia czy ta dziewczynka była Polką czy Ukrainką.
Do tego dodatkowo WSZYSTKIE media o tym trąbią od kilku dni.
W tym wpisie nie zgadza się nic oprócz ostatniego słowa które celnie odnosi się do autora/autorki posta.

0

@4drian0 chłop na drugi brzuch pod podbródkiem

4

@mrboom no dobra ale to mamy ułatwiać dostęp do alko w strachu przed tym, że alkoholicy będą kraść, demolować sklepy i głodzić rodziny? :D Przecież w każdym przypadku choroby alkoholowej potrzebne są kroki, bo nie robienie nic prowadzi wiadomo do czego.
Tak jak napisał @NeroTFP1 na przykładzie innych krajów. Rygor w tym zakresie przynosi efekty.

16

@Ojciec5tkidzieci "To jest tak naiwne jak to, że ludzie myślą, że zamkniecie alkoholika czy narkomana w ośrodku uzależnień go wyleczy"
Może wyleczy, może nie.
Większa akcyza może pomóc w walce z alkoholizmem w tym kraju i jego skutkami, a może nie.
Natomiast nic nie robienie ma wyłącznie jedną ścieżkę - żadnego może.

8

@Zoker jak to nie było pożytku? a ten aut co nam podyktowali w zeszłą sobote to co?

2

@cules100pro podejrzanie dużo wiesz o wewnętrznych info skoro jeszcze nie ma nic oficjalnie... chyba tym kretem w szatni jest kto inny niż Ter Stegen...

5

@Kgorecki2500 ale policzek dla Henryczka żeś zrobił...

18

@Criss18Barca widziałem to już zbyt wiele razy żeby nie wiedzieć jak ta przygoda się skończy.

0

@NeroTFP1 akurat jeśli chodzi o polityków to jestem w stanie uwierzyć, że oni wiedzą że to AI ale wiedzą też, że mogą to wciskać swojemu elektoratowi żeby jeszcze bardziej ich przekonać do swoich racji i głosowania na nich.

8

od kilku dni na Xie przewijają mi się posty dziadersów z jakimiś filmikami AI którzy zachwyceni wołają, że Europa się budzi! i radują się, że UE upada!
O ironio, to są ludzie którzy mówią, że młodzież to sobie dzisiaj nie poradzi bo nie umie używać *tutaj daj nazwę urządzenia które było używane 40 lat temu a dziś się już go nawet nie produkuje*
Dziadersy w internecie to jest kopalnia złota xD


15

@gumaz mi się zdarzyło. Ale przy drodze w lesie nie było żadnych bankomatów i nie miałem jak zapłacić.

5

@Frimpong ale masz słabego kompa. Na moim wszystko śmiga na ultra, zobacz jakie detale.

https://www.vogue.pl/uploads/repository/filmy_na_walentynki/brokeback2.png

3

@Zoker rozłożone na 35 rat

1

@Zoker pytałem go o to i powiedział, że to fake.
Ale on to w ogóle dziwny, ostatnio mi pisał że utknął na lotnisku i żebym mu przesłał 100 tys. bo wtedy dopiero go wypuszczą. Wysłałem mu ale pomyślałem sobie, że cham tyle zarabia a mnie o pieniądze prosi...

0

@Danny Gaucho Danny powołujący się na transfermarkt... Jakich czasów człowiek dożył

6

Pedri z dziewczyną vs Pedri z Hansim Flickiem




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?