Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
pressing w ataku zaczyna wyglądać lepiej, wysoko odzyskujemy piłkę tak jak to powinno wyglądać z taką linią obrony
1
Chłop z Celty idealnie w boczną siatkę, Rash prosto w bramkarza. No nie da się obronić angola tutaj
0
niby strzelił ale niesmak pozostał @AlexDark00
15
La rambla w pierwszej i w drugiej połowie do Yamala w meczu z Brugge
5
@tbas to ma na 1 miejscu w składzie wodę xD pierwszy raz widzę w żywności coś takiego haha 2g soli na 100g. Czyli całe opakowanie to dzienna maksymalna dawka dla doroslego człowieka.
To właściwie jest woda z solą i chemią xD
6
@DonCarletto szczęśliwe kury ze szczypiorkiem. Trzymają go pod swoimi skrzydełkami
2
@VegetaPolska ale ona dosłownie napisała, że grała i czeka aż to wyjdzie. Moim zdaniem to Ty się naoglądałeś filmików na yt, zakodowałeś sobie w głowie co mówią Twoi ulubieni youtuberzy i teraz to powtarzasz na ślepo.
5
@VegetaPolska ona pisze, że grała i czeka na to a Ty jej piszesz żeby obejrzała filmiki na yt to jej się przestanie podobać xD
1
@marcin62 coraz dziwniejsze to AI, podłożyli głos Bezimiennego do jakiegoś starego gościa w okularach
3
@escarabajo tak, chłop się zesra jajecznicą
0
@VEBVEBVEB123 w okolicach Warszawy nie wiem, ale jest jedno pod Legnicą
0
@Spacedragon dyskusja wisi w gorących
12
@gaucho104 przecież dyskusja @Tasde cały czas jest i wisi. Możesz mu tam odpowiedzieć.
Ale obaj wiemy dlaczego założyłeś nowy post o tym prawda?
1
@Hosh ahh przypomniał i namówi na powrót do Cybera
2
@MessiForeverTheBest Ja mu się nie dziwie, prawdopodobnie wiedział, że temat wywoła duże kontrowersje i można na tym zarobić. Ale najbardziej bawi mnie to, że ta kobieta poszła tam z pełną premedytacją tylko po to żeby przyciąć trochę pitosu na ludziach których zmanipuluje xD
6
No proszę, czyli tak:
1. Pani profesor idzie do Rymanowskiego który ma ogromne zasięgi, mówić błędne informacje, że białka roślinne są straszne i ich nie trawimy.
2. Chce zarabiać na swoich produktach które mają wyłącznie białka zwierzęce, czyli nie mają tych strasznych białek które nam szkodzą i za żadne skarby nie możemy ich spożywać bo to najgorsze świństwo jakie powstało.
O ironio, wyznawcy tej kobiety coś mówią o systemie i koncernach które chcą na nas zarabiać i chodzi im tylko o kase xDDD
5
Dobra, ponarzekaliśmy ale teraz możemy się pośmiać z tego jak w pierwszej połowie Rambla wyzywała Yamala, że już nic z niego nie zostało po poprzednim sezonie. A w drugiej połowie Rambla pisała, że w ataku mamy tylko Yamal i nikogo więcej i że on sam tam wszystko robi xD
16
Nie będę zgrywał mądrego, nie ja to zauważyłem (Michał Gajdek bodajże o tym pisał) ale ta wysoka linia obrony nie ma sensu ponieważ zawodnicy z przodu nie pressują odpowiednio intensywnie, przez co przeciwnicy mają mega dużo luzu na swojej połowie i z łatwością mogą wykorzystać naszą linie obrony która stoi na ich połowie kuźwa.
To miało sens z Raphinhą i nawet z Lewym który może nie pressował jakoś dużo ale i tak więcej niż ktokolwiek z obecnej linii ataku.
To jest taktyka która potrafi być niesamowicie opłacalna, ale jak tylko 1 malutki mechanizm nie działa jak powinien to się sypie wszystko jak domek z kart.
2
@Encore takich łysiaków bym zobaczył w la Lidze.
1
@Coutinho007 za wysoko i tak
0
Nicki Nicole zmarnowała Yamalowi i nam kibicom kilka miesięcy
5
Yamal jednak jusz nie jest na spszedasz
0
Kurde, to było pod koniec Xaviego, Flick to wyplenił w pierwszym sezonie a teraz znowu wróciło. Czemu ci piłkarze stoją w miejscu? zero ruchu.
Piłka na 20 metrze, ktoś próbuje rozgrywać a wszyscy stoją i się na niego patrzą xd
0
Lubie Rashforda i życzę mu jak najlepiej ale ten jego pressing to kryminał
1
Nie no, to była kontra doskonała. Nie wiem czy bym aż tak jechał po obronie tutaj
1
To jest chyba mecz Fermina, mutant
0
Terran Forres poczuł krew
5
@Kozinho. Swój NNN zaczynam jednak od jutra
24
Będę z wami szczery, trzymałem to w sobie jakiś czas ale chyba pora się wygadać.
Real Madryt mieszka w bloku rysunkowym.
8
@Zoker wszędzie to LGBT teraz pieprzone