16

@NeroTFP1 Robercik to jest taki giga chad. Powtarzam się ale tak żałuje, że jest już bliżej końca kariery... drugiego takiego Polaka za naszego życia pewnie nie będzie :(

1

@mrboom ale wiesz, jak byłem na mieście to pełna kultura i spokój. W necie tylko wszyscy sobie do gardeł skaczą xd

2

@July_6_BcN kurcze, dobry jestem z angielskiego, wszystko zrozumiałem

5

Niby święto niepodległości a jak wchodzę na internet to się czuje jak podczas wyborów, każdy jedzie na każdego xD

14

Ale Rymanowski se ekipe montuje, bracia Rodzeń, Grażyna Cichosz a teraz Tadeusz Oleszczuk xDD
Dobra, widać w jakim kierunku on podąża i co on chce osiągnąć. Kontrowersje pełną parą, byleby wyświetlenia nabijało, nic innego go nie obchodzi.

1

@Danny Gaucho co z tych hattrików wynika jak przed meczem z Celtą miał 4 bramki w lidze strzelone?

7

Bernal 0/10 ocena za ten mecz. Masakra, nic nie pokazał

0

Bernal wchodzi na 8 sekund xD

1

Christensen poczuł krew

6

no niemożliwa jest ta nasza skuteczność xD

1

@Hosh w tym 7 hattrików

1

Lewy bestia... przepiękny jest

24

Podsumowując 1 połowę Rashforda:

Nie strzelił w 1 na 1 przez to straciliśmy po chwili prowadzenie, ale później zrobił piękną asystę do Lewego przez co zyskaliśmy prowadzenie, ale nie pressował, ale później zrobił nam kolejną bramkę dzięki której znowu wyszliśmy na prowadzenie.

Czyli generalnie słaba ale zajebista 1 połowa w jego wykonaniu

12

w drugiej tak z 7 jeszcze musimy strzelić żeby było bezpiecznie

0

dobra, to jeszcze na 3:3 przed końcem pierwszej połowy i oby na drugą wyszli jak po swoje

0

kolejny raz to samo, my musimy 25 setek stworzyć żeby strzelić bramkę, przeciwnik wystarczy że kopnie w kierunku naszej bramki i ma gola...

0

I to jest napastnik prosze państwa

0

Cubarsi jak szef

3

Yamal dobrze w odbiorze pracuje, brawo brawo nie ma opieprzania się

2

pressing w ataku zaczyna wyglądać lepiej, wysoko odzyskujemy piłkę tak jak to powinno wyglądać z taką linią obrony

1

Chłop z Celty idealnie w boczną siatkę, Rash prosto w bramkarza. No nie da się obronić angola tutaj

0

niby strzelił ale niesmak pozostał @AlexDark00

15

La rambla w pierwszej i w drugiej połowie do Yamala w meczu z Brugge


5

@tbas to ma na 1 miejscu w składzie wodę xD pierwszy raz widzę w żywności coś takiego haha 2g soli na 100g. Czyli całe opakowanie to dzienna maksymalna dawka dla doroslego człowieka.
To właściwie jest woda z solą i chemią xD

6

@DonCarletto szczęśliwe kury ze szczypiorkiem. Trzymają go pod swoimi skrzydełkami

2

@VegetaPolska ale ona dosłownie napisała, że grała i czeka aż to wyjdzie. Moim zdaniem to Ty się naoglądałeś filmików na yt, zakodowałeś sobie w głowie co mówią Twoi ulubieni youtuberzy i teraz to powtarzasz na ślepo.

5

@VegetaPolska ona pisze, że grała i czeka na to a Ty jej piszesz żeby obejrzała filmiki na yt to jej się przestanie podobać xD

1

@marcin62 coraz dziwniejsze to AI, podłożyli głos Bezimiennego do jakiegoś starego gościa w okularach

3

@escarabajo tak, chłop się zesra jajecznicą

0

@VEBVEBVEB123 w okolicach Warszawy nie wiem, ale jest jedno pod Legnicą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?