Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Boże zabierz mnie, weź moje ręce i nogi tylko oszczędź Pedriego
0
Olmo kiedy na chwile dobrze zagra:
https://media.tenor.com/bVh8C-q-TG4AAAAe/interstellar-cost.png
1
skrobnięcie dojrzał, stempla całą nogą Lengleta na Yamalu już nie
0
klasyka, potrzebujemy 300 setek żeby coś strzelić a przeciwnik jedna akcja z dupy i gol xD
1
ale mnie dupa boli, byłoby już 3:1 i gitara. A ja już to widziałem zbyt wiele razy, zaraz 2:1 dla Atleti i znów trzeba będzie gonić... :/
1
Cubarsi dzisiaj ma Atletico na kuponie
1
Balde dzisiaj ping 800
1
No to ja zaczne, Raphinha usiądź mi na mordzie
1
@Ronin47 ale też trzeba przyznać że pierwszy sezon Raphy to był lekki dramat
5
Alvarez wygląda jakby przemycał przed chwilą broń i kokaine z Kuby
18
ale pięknie wygląda ten stadion i oświetlenie
4
@lajcior po każdym komentarzu który do Ciebie napisze idę do łazienki umyć ręce madryciaku.
A największym wrogiem jest dla mnie @clyde jak zaczyna się dyskusja o PS5
3
@Rastafarnianin Evil Alexdark be like:
6
@wojopancer Ja bym brał wygraną 206:0 w ciemno. I w drugiej połowie na helikopterze spuszcza się z liny Leo Messi, a Lamine Yamal klęka przed nim i oddaje mu swoją koszulkę żeby Leo mial w czym grać po czym robi identyczny rajd jak z Athletikiem Bilbao w PK.
Po wszystkim Laporta wchodzi na boisko i mówi że Haaland zgodził się przejść i grać za darmo.
Taki scenariusz biorę w ciemno.
1
@lajcior kibicujesz Realowi Madryt więc nawet potrójne morderstwo z premedytacją to przy tym lekkie wykroczenie a nie grzech.
2
@gumaz jakbym miał buty Louis Vitton jak popitek to pewnie byłoby mi łatwiej
4
@Popitek12 kibel niech się szykuje bo czeka go niedługo Hiroshima
17
Wczoraj szedłem chodnikiem, poślizgnąłem się na lodzie i upadłem...
Pieprzone macki Negreiry sięgają dalej niż sądziłem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Popitek12 masz buty tego auta z bajki? Zygzaka?
4
numer 10 na nowym Camp Nou robi to co do niego należy :)
8
zobaczcie jak kibice się cieszą, że Olmo schodzi, aż wstali i zaczęli klaskać
3
Laporta: mam dobrą i złą wiadomość
Socios: jaka jest dobra wiadomość?
Laporta: mamy zaoszczędzone kilkanaście tysięcy Euro
Socios: a zła?
Laporta: z głośników na stadionie gówno słychać
2
jakim cudem oni w takich sytuacjach prosto w bramkarza walą xD
3
ale bym sobie takiego Raphinhe zobaczył na boisku który robi 36 skoków pressingowych przy wyniku 4:0 dla nas
3
Garcia na bramce i jest spokój. Piękny to jest bramkarz
9
teraz wszyscy na trybunach wstawać i Rotę śpiewać, ale już
1
Polska jest najważniejszym krajem w Hiszpani właśnie teraz
7
oo @Comentateiro na meczu z honorowym kopnięciem
0
ale oglądalność Barcy spadła. Wracają na Camp Nou a trybuny puste