2

Boże zabierz mnie, weź moje ręce i nogi tylko oszczędź Pedriego

0

1

skrobnięcie dojrzał, stempla całą nogą Lengleta na Yamalu już nie

0

klasyka, potrzebujemy 300 setek żeby coś strzelić a przeciwnik jedna akcja z dupy i gol xD

1

ale mnie dupa boli, byłoby już 3:1 i gitara. A ja już to widziałem zbyt wiele razy, zaraz 2:1 dla Atleti i znów trzeba będzie gonić... :/

1

Cubarsi dzisiaj ma Atletico na kuponie

1

Balde dzisiaj ping 800

1

No to ja zaczne, Raphinha usiądź mi na mordzie

1

@Ronin47 ale też trzeba przyznać że pierwszy sezon Raphy to był lekki dramat

5

Alvarez wygląda jakby przemycał przed chwilą broń i kokaine z Kuby

18

ale pięknie wygląda ten stadion i oświetlenie

4

@lajcior po każdym komentarzu który do Ciebie napisze idę do łazienki umyć ręce madryciaku.

A największym wrogiem jest dla mnie @clyde jak zaczyna się dyskusja o PS5

3

@Rastafarnianin Evil Alexdark be like:

6

@wojopancer Ja bym brał wygraną 206:0 w ciemno. I w drugiej połowie na helikopterze spuszcza się z liny Leo Messi, a Lamine Yamal klęka przed nim i oddaje mu swoją koszulkę żeby Leo mial w czym grać po czym robi identyczny rajd jak z Athletikiem Bilbao w PK.
Po wszystkim Laporta wchodzi na boisko i mówi że Haaland zgodził się przejść i grać za darmo.
Taki scenariusz biorę w ciemno.

1

@lajcior kibicujesz Realowi Madryt więc nawet potrójne morderstwo z premedytacją to przy tym lekkie wykroczenie a nie grzech.

2

@gumaz jakbym miał buty Louis Vitton jak popitek to pewnie byłoby mi łatwiej

4

@Popitek12 kibel niech się szykuje bo czeka go niedługo Hiroshima

17

Wczoraj szedłem chodnikiem, poślizgnąłem się na lodzie i upadłem...
Pieprzone macki Negreiry sięgają dalej niż sądziłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Popitek12 masz buty tego auta z bajki? Zygzaka?

4

numer 10 na nowym Camp Nou robi to co do niego należy :)

8

zobaczcie jak kibice się cieszą, że Olmo schodzi, aż wstali i zaczęli klaskać

3

Laporta: mam dobrą i złą wiadomość
Socios: jaka jest dobra wiadomość?
Laporta: mamy zaoszczędzone kilkanaście tysięcy Euro
Socios: a zła?
Laporta: z głośników na stadionie gówno słychać

2

jakim cudem oni w takich sytuacjach prosto w bramkarza walą xD

3

ale bym sobie takiego Raphinhe zobaczył na boisku który robi 36 skoków pressingowych przy wyniku 4:0 dla nas

3

Garcia na bramce i jest spokój. Piękny to jest bramkarz

9

teraz wszyscy na trybunach wstawać i Rotę śpiewać, ale już

1

Polska jest najważniejszym krajem w Hiszpani właśnie teraz

7

oo @Comentateiro na meczu z honorowym kopnięciem

0

ale oglądalność Barcy spadła. Wracają na Camp Nou a trybuny puste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?