3

@zawilly Mógł również powiedzieć, że amerykanie to podludzie, ćpuny, przestępcy i degenraci. Źle by powiedział?

8

@NeroTFP1 Prezydent dzielący ludzi na tych lepszych i gorszych ze względu na pochodzenie. Kwintesencja ameryki. Rdzennym amerykanom aż się łezka w oku zakręciła od wspominek.

4

@lajcior mój miły dzień zaczął się już wczoraj wieczorem

17

@Krzyniu a nie no, to jak Twoja partnerka która się nie zna na piłce powiedziała tak o Yamalu, to ja bym wysłał list do Hansiego Flicka i do Laporty żeby go nie wystawiali więcej i zapomnieli o nim.

4

4 na samego bramkarza i nie strzelili nawet w bramke xD

3

Kounde w 3 minuty więcej bramek niż Rodrygo przez ostatni rok

5

> Rashford
> Kup teraz
> płatność blikiem

4

tu nie ma co medyków wołać tylko od razu klepsydrę wywiesić na Camp Nou bo po chłopie jest

1

Martin bez kompleksów, ale chłop nabrał pewności siebie xD

5

Meeeessi Meeeessi Meeeessi

6

2 metrowy spalony a sędzia czeka 3 dni robocze na decyzje xd

10

Rapha z opaską kapitana i od razu wiadomo, że na właściwym miejscu

2

@damianex10 jeszcze jakby sędzia odgwizdał w tym meczu karnego dla Realu a później po konsultacji z VARem anulował.
To by było wszystko czego bym chciał od życia w tym momencie xD

4

@ranger3120 ja wiem jak by wyglądał Real bez Mapeta z poważnym rywalem. Wyglądałoby to tak, że media madryckie by pisał o Negreirze od samego rana.

2

@4drian0 ani słowa... @clyde

2

@karolszymek dla jednych warto, dla innych nie. Dla mnie to obowiązek.

1

@Objectivo Ciebie lubię, nie patrz proszę jak obrażam Real, to tylko było skierowane do @lajcior jak coś

14

@lajcior a czemu musisz spodenki nowe kupować? w poprzednie się zesrałeś jak Real z Celtą?

16

Flick se w grudniu robi +4 nad Realem z Gerardem Martinem na ŚO, a Real turbo super extra Galacticos v14 300 mld skład, bez karnego nie potrafi wygrać meczu.
Szef wszystkich szefów.

5

@Popitek12 fajny kierunek.
Dla lamusów z małymi bickami i butami z decathlonu

5

@Popitek12 no i gdzie wyjechali?

4

Jak patrzę na to co dzieje się z naszą obroną to podzielam słowa Deco, że potrzebujemy nowego skrzydłowego.

6

Fermin walnął 0,7 przed wejściem dzisiaj xd

13

ale Yamal dziś świetnie pracuje w odbiorze, dobrze się na niego patrzy

33

uderzył trochę niżej niż Robert

10

Ja bym nie podyktował tu karnego.
Ale to dlatego, że nie mam uprawnień żeby sędziować w La Lidze

1

ale cośmy się nawkurwiali w pierwsze 5 minut meczu to nasze

2

Robert już boi o swój rekord 5 goli w 9 minut

2

może po prostu grajmy na 7 napastników, skoro tak czy siak nie mamy obrony?

7

@Zoker zakola większe niż bicki. Na to lecą laski, ale się nie przyznają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?