Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@zawilly Mógł również powiedzieć, że amerykanie to podludzie, ćpuny, przestępcy i degenraci. Źle by powiedział?
8
@NeroTFP1 Prezydent dzielący ludzi na tych lepszych i gorszych ze względu na pochodzenie. Kwintesencja ameryki. Rdzennym amerykanom aż się łezka w oku zakręciła od wspominek.
4
@lajcior mój miły dzień zaczął się już wczoraj wieczorem
17
@Krzyniu a nie no, to jak Twoja partnerka która się nie zna na piłce powiedziała tak o Yamalu, to ja bym wysłał list do Hansiego Flicka i do Laporty żeby go nie wystawiali więcej i zapomnieli o nim.
4
4 na samego bramkarza i nie strzelili nawet w bramke xD
3
Kounde w 3 minuty więcej bramek niż Rodrygo przez ostatni rok
5
> Rashford
> Kup teraz
> płatność blikiem
4
tu nie ma co medyków wołać tylko od razu klepsydrę wywiesić na Camp Nou bo po chłopie jest
1
Martin bez kompleksów, ale chłop nabrał pewności siebie xD
5
Meeeessi Meeeessi Meeeessi
6
2 metrowy spalony a sędzia czeka 3 dni robocze na decyzje xd
10
Rapha z opaską kapitana i od razu wiadomo, że na właściwym miejscu
2
@damianex10 jeszcze jakby sędzia odgwizdał w tym meczu karnego dla Realu a później po konsultacji z VARem anulował.
To by było wszystko czego bym chciał od życia w tym momencie xD
4
@ranger3120 ja wiem jak by wyglądał Real bez Mapeta z poważnym rywalem. Wyglądałoby to tak, że media madryckie by pisał o Negreirze od samego rana.
2
@4drian0 ani słowa... @clyde
2
@karolszymek dla jednych warto, dla innych nie. Dla mnie to obowiązek.
1
@Objectivo Ciebie lubię, nie patrz proszę jak obrażam Real, to tylko było skierowane do @lajcior jak coś
14
@lajcior a czemu musisz spodenki nowe kupować? w poprzednie się zesrałeś jak Real z Celtą?
16
Flick se w grudniu robi +4 nad Realem z Gerardem Martinem na ŚO, a Real turbo super extra Galacticos v14 300 mld skład, bez karnego nie potrafi wygrać meczu.
Szef wszystkich szefów.
5
@Popitek12 fajny kierunek.
Dla lamusów z małymi bickami i butami z decathlonu
5
@Popitek12 no i gdzie wyjechali?
4
Jak patrzę na to co dzieje się z naszą obroną to podzielam słowa Deco, że potrzebujemy nowego skrzydłowego.
6
Fermin walnął 0,7 przed wejściem dzisiaj xd
13
ale Yamal dziś świetnie pracuje w odbiorze, dobrze się na niego patrzy
33
uderzył trochę niżej niż Robert
10
Ja bym nie podyktował tu karnego.
Ale to dlatego, że nie mam uprawnień żeby sędziować w La Lidze
1
ale cośmy się nawkurwiali w pierwsze 5 minut meczu to nasze
2
Robert już boi o swój rekord 5 goli w 9 minut
2
może po prostu grajmy na 7 napastników, skoro tak czy siak nie mamy obrony?
7
@Zoker zakola większe niż bicki. Na to lecą laski, ale się nie przyznają.