4

@Frimpong czy Ty się śmierci nie boisz czlowieku?

3

@MYTO tak dla przypomnienia i kontekstu


7

@Zoker uwielbiam jak Zoker przyjeżdża

4

@Azazel_Pazuzu nigdy nie oceniaj kogoś jak spędza swój czas, dobrze się przy tym bawiąc i nie robiąc krzywdy nikomu. Nieładne to jest kolego.

3

@Popitek12 ten Twój przepis na cynamonki średnio wychodzi


0

@Spacedragon jak zobaczyłem co Messi robi z obrońcami Realu. To było moje pierwsze porno, byłem stanowczo za młody.

1

@ProMILs dużo rzeczy bez przytoczenia konkretnych badań, strasznie dziwaczne rzeczy np. na temat toksycznej soi xD do tego mnóstwo "aa kiedyś to myśmy dobre jedzenie mieli, nie to co teraz", oraz wszechobecne węszenie spisków, że chcą nas otruć i zabić.
Ale to jest to co napisał powyżej @HarveySpecter to podłapie dużo ludzi bo jest to coś innego niż mówią wszyscy. Działa tutaj podobny mechanizm do filmików typu "Zrób to a schudniesz 10kg w tydzień! Dietetycy o tym nie mówią!" a w filmiku jakieś bzdury żeby pić ocet jabłkowy z ciepłą wodą rano.

5

@ranger3120 to jest bardzo zły materiał na temat żywności xD

23

@marcin62 najbardziej mnie w tym bawi jaki on teraz jest potulny i taki wyrozumiały, że hehe no zmienił trochę poglądy gdy trafił na wyjątkową osobę hehe
Podczas gdy przez ostatnie lata ebał po wszystkich do samej ziemi jak ktoś o innych poglądach robił cokolwiek xD

4

@Filipem to jakaś reklama gry mobilnej? xD

6

@Danny Gaucho no w końcu się nauczyłeś, wszyscy mają tyle samo ale Yamalek na 1 miejscu. Arde bym dał pod Vitinha jeszcze i git będzie.

9

@Faro "ale te gównianki na oko 17 lat, nie mają kultury, empatii, niczego i takie pokolenie wyrasta"

Wiesz kto tak napisał?

5

@mmaciass a dzięki dzięki, lubie @Hosh więc z chęcią bym się z nim poklepał po pleckach kiedyś. Musze tylko spojrzeć w kalendarz kiedy mam czas.

6

@Frimpong czy te półgłówki mają wywieszony baner "nienawidzimy wszystkich"? xDDD

2

@MichuZ44 ale elegancki ten kawaler @Eklerek panny się pewnie za nim uganiają

16

@Hosh a kiedyś wszyscy trzymali się za ręce, pamiętam jak mój tata wychodził z pracy. Wszyscy sąsiedzi z klatki schodowej wychodzili i bili brawa, uśmiechali się i radowali. Później wieczorem wszyscy nacierali sobie plecy śpiewając barkę.
Teraz już tego nie ma, kiedyś było wszystko lepsze.

4

@MesQueUnClub_87 Reynolds już prawie 50tke ma? :O ale mi dałeś teraz w łeb ogłuszaczem. Ja myślałem że to gość w okolicach albo świeżo po 40stce.

4

@Rastafarnianin a to jest ten ynwestor co włożył kasę w grę polskiego studia, w którego darmowe demo grało 1000 ludzi na steamie i on myśli, że jak wyjdzie ta gra to się sprzeda w milionach sztuk xDDD

2

@kubilka Nie wiem skąd ta kobieta wzięła to 2%. Na etykiecie musisz wypisać WSZYSTKIE składniki jakie są dodane do danego produktu. Chodzi też w dużej mierze o alergeny. Wyobrażasz sobie mieć alergie na coś, ale w składzie tego nie zobaczyć bo ma mniej niż 2% produktu i producent tego nie wypisał?

8

Uwielbiam takie gadanie xd Temat należy rozdzielić no bo tak
1. W czasach PRL było o wiele mniej dodatków do żywności niż jest aktualnie
2. Dużo produktów na pewno było lepszej jakości niż dziś
Ale z drugiej strony
1. Nie było obowiązku pisania składu - więc mogliby dodać martwe szczury i nikt by się o tym nie dowiedział
2. Nie było norm Unijnych i takich sanepidów jak dziś - jeśli Cię nie pilnują, to co szkodzi? ;)
3. Ta Pani nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie naprawdę coraz bardziej zaczynają zwracać uwagę na skład produktów, przez co i producenci zaczęli bardziej o to dbać. Już rzadko występuje żywność ze składem tak długim, że mogłaby rywalizować z powieściami Tolkiena. Składy są coraz krótsze, nie mają już tyle E.. albo mają ich naprawdę małą ilość.
4. Wysoko przetworzona żywność była kiedyś i jest teraz. I nie ma to żadnego znaczenia kiedy ona występuje bo niezdrowa dla nas jak była tak jest.

Temat nie jest 0-1 ale jak ktoś tak gada, że ahh kiedyś to było samo zdrowie a teraz samo gówno no to już ewidentnie widać, że starcze gadanie wzięło górę. No a już te bajki o tym, że kiedyś to nie było etykiet i takie wyboru tylko była jakość to xD

5

@Eto'o9 R10 ostatni raz byłem tak zdziwiony jak wstawiłem wodę na herbatę a ta się zagotowała.

2

@Popitek12 ile tego oleju dać do smażenia?

25

Niech remis Realu nie odwiedzie was od tego, że wczoraj sędzia popełnił największy błąd w XXI wieku w piłce nożnej, dając żółtą kartkę za faul na Marcu Casado.

0

@Safrani Nie no, uważam że to są warunki niegodne ludzkiego życia. Jest pewna granica. To trochę jakby tak obniżyć teraz minimalną krajową do 1000zł bo przecież niektórym wystarczy napić się trochę wody z kranu i zjeść stary chleb.
Nie idźmy w tą stronę.

1

@michal26 dobry pomysł, ale ten rynek wymaga więcej ingerencji. Z drugiej strony należałoby ukrócić tą patologie, że ktoś wystawia 10 m2, z kiblem pod prysznicem i nazywa to "przytulną kawalerką".

1

@escarabajo nie psuj mi żartu koleszko

1

w życiu kieruje się 3 zasadami
1. Bądź zawsze skupiony na tym co robisz. Nie daj się rozpraszać.
2. Bądź punktualny. Mój kumpel ostatnio spóźnił się z 40 minut na trening, mieliśmy jechać razem i ja już se cytruline wziąłem i masakra bo zanim dojechaliśmy i się przebrałem itd. to już i tak ona mi na pół treningu wystarczyła... ale z nim to zawsze, jak się zgadujemy na piwo to np. jak chce na 18:00 to mu pisze, że na 17:00 bo i tak wiem, że się spóźni.
Choć ogólnie piwa staram się nie pić, źle wpływa na sen. Teraz jest z tym spory problem ze względu na ciągły stres, światło niebieskie, jesteśmy po prostu przebodźcowani... Dbajcie o siebie.

5

@KrychaFCB doszło tutaj do Sigmy

43

@Trojanek23 osy i psy zawarły sojusz przeciwko ludzkości, musimy je powstrzymać.

22

@culedawid dzień dobry panie Soto Grado, nie wiedziałem że ma Pan konto na tym portalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?