Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zip ja mam jakoś też tak, że jak gramy o 16 to mi się wydaje jakby to był jakiś towarzyski mecz a nie poważne spotkanie o punkty/pucharowe xd Musi być ciemno i oświetlony stadion, wtedy znaczy, że to na poważnie gra.
9
@Faro ale mało ludzi by ci wtedy odpowiadało na posty.
1
@MesQueUnClub_87 @spiderman1899 Panowie, małe rękawice, bez łokci, 3 rundy po 10 min.
6
@spiderman1899 tamto było usunięte za spojlery byku xD
0
@BulaKG ale wcześnie masz obiad. Ja to tak do 15-16 się wstrzymuje żeby na wieczór zjeść kolacje i nie podjadać.
4
@maroon hahaha no o wiele lepiej stracić oszczędności życia na scamie niż być młodym roszczeniowym gościem xDDDD
Kwintesencja gadania starczych głupot. Dziękuje Ci za poprawę humoru.
2
@Nightraider "weź no mi tu usuń ten stary numer do cioci Marioli bo ja tu klikam coś mi wyskakuje, ja tu nie wiem"
5
@maroon przenieść starsze pokolenie w obecne czasy i wysyłają oszczędności swojego życia dyrektorowi kopalni diamentów w Kongo.
3
Tak czytam na Xie posty pewnej grupy ludzi a propos tej ustawy zakazującej hodowli zwierząt na futra. I nie wiedziałem do tej pory, że jakieś 60% Polaków pracuje w tej branży i zostanie bez pracy, Polska straci tryliardy simoleonów rocznie i ogólnie to stajemy się niewolnikami.
Xd
21
@gumaz ale starcze pierd*lenie xD "myśmy to mieli super, wszyscy się trzymali za rączki i tańczyliśmy w kółku, teraz to te dzieciaki takie roszczeniowe, tylko by narzekali"
Powiedziało pokolenie które wychowało pokolenie na które narzeka. Pretensje do siebie niech mają staruchy zgrzybiałe.
0
@norbi77 mm nie powiedziałbym, że w Dying light jest lepszy system pojazdów, tam to służy bardziej do przemieszczenia się na krótkich dystansach między punktem A i punktem B i to na drodze. Nie mówię, że jest zły ale nie jest lepszy niż w CP.
W Days gone mamy do dyspozycji tylko motocykl głównego bohatera który faktycznie jest spoko zrobiony, fizyka itd. Ale w CP masz i motocykle i samochody, jest to trudniejsze do zrobienia, ale myślę że na podobnych poziomach stoją obie produkcje w tym aspekcie.
W Uncharted nie grałem, ale to jest liniowa gra przygodowa więc wydaje mi się, że działanie i mechanika pojazdów jest tam bardzo ograniczona, ale mogę się mylić więc jak coś to niech ktoś tutaj coś dopowie.
9
@norbi77 coś tak prostego? :D dobry model jazdy (oprócz stricte ściganek) jest w niewielu grach.
7
@Luciano99 Kibicowanie Barcelonie wcale nie jest stresujące ~ @clyde lat 27
12
@gumaz nie, @Kessie to kurzyn
2
@Kessie niestety jak usunięte to nie moge o tym pisać, za zimno na urlop w październiku
aa to @fart pisze jeszcze o czymś innym :D
10
@clyde ciekawe czy da tylko 1/3 wywiadu
1
@Kgorecki2500 @Hosh to dobra czy niedobra? bo nie wiem co mam o tym sądzić.
0
@malypuzon tak, może wtedy udałoby się zarejestrować Olmo już normalnie
23
@Aragorn33 Mam dobre doświadczenie. Zawsze jak pytam czy mnie lubi to odpowiada, że oczywiście i w ogóle, że przytuliłby mnie ale nie może. Słodziak max.
6
@clyde Nigdy nie żałowałem, ale z takich abstrakcyjnych to Ronaldinho z Neymarem bym obejrzał, to by mogło być ciekawe doświadczenie xd Oczywiście obydwu piłkarzy w prime
4
Ale fajnie, że papier toaletowy zmienia kolor na czerwony żeby informować o tym, że już nie trzeba się dalej podcierać. Fajna funkcja.
0
@Eklerek wygląda jak Zeamsone xd
2
@AssisMoreira jeżeli pójdą w kierunku RDR2 czyli dodadzą mnóstwo mini aktywności pobocznych żebyś miał co robić w open worldzie to jest na to duża szansa :D ja bym bardzo chciał żeby było takich elementów jak najwięcej, w RDR2 mogłem grać 4h i nie zrobić żadnej misji a bawić się genialnie.
1
@Derean myślę, że nie potrzebujesz już strzelania do ludzi w grze do tego
0
@SelloutCrowd ja wybrałem 2nd corner i było git, tylko wiało strasznie na górze. Myślę że 1st corner będzie spoko jak na tą porę roku. Widoczność git i tanio.
34
@Destroyer_of_Worlds spoko w sumie. Myślę, że te 14 osób wybrałoby wtedy mądrze.
13
@esem91 ja jestem biedny więc nie mam czego tracić, ledwo mi starczy na leki... chociaż nie, raz wysłałem 780 tys. Norweskiemu królowi który utknął na lotnisku i potrzebował tych pieniędzy.
9
@Antimadridista_WR Real Madryt
8
@spiderman1899 ja bym go już teraz w zime sprowadził, nie ma co czekać do lata
1
@michal26 Michał, planujesz wprowadzić jakiś nowy podatek/przepis, że zaczynasz temat o aborcji?