0

@Zip ja mam jakoś też tak, że jak gramy o 16 to mi się wydaje jakby to był jakiś towarzyski mecz a nie poważne spotkanie o punkty/pucharowe xd Musi być ciemno i oświetlony stadion, wtedy znaczy, że to na poważnie gra.

9

@Faro ale mało ludzi by ci wtedy odpowiadało na posty.

1

@MesQueUnClub_87 @spiderman1899 Panowie, małe rękawice, bez łokci, 3 rundy po 10 min.

6

@spiderman1899 tamto było usunięte za spojlery byku xD

0

@BulaKG ale wcześnie masz obiad. Ja to tak do 15-16 się wstrzymuje żeby na wieczór zjeść kolacje i nie podjadać.

4

@maroon hahaha no o wiele lepiej stracić oszczędności życia na scamie niż być młodym roszczeniowym gościem xDDDD
Kwintesencja gadania starczych głupot. Dziękuje Ci za poprawę humoru.

2

@Nightraider "weź no mi tu usuń ten stary numer do cioci Marioli bo ja tu klikam coś mi wyskakuje, ja tu nie wiem"

5

@maroon przenieść starsze pokolenie w obecne czasy i wysyłają oszczędności swojego życia dyrektorowi kopalni diamentów w Kongo.

3

Tak czytam na Xie posty pewnej grupy ludzi a propos tej ustawy zakazującej hodowli zwierząt na futra. I nie wiedziałem do tej pory, że jakieś 60% Polaków pracuje w tej branży i zostanie bez pracy, Polska straci tryliardy simoleonów rocznie i ogólnie to stajemy się niewolnikami.
Xd

21

@gumaz ale starcze pierd*lenie xD "myśmy to mieli super, wszyscy się trzymali za rączki i tańczyliśmy w kółku, teraz to te dzieciaki takie roszczeniowe, tylko by narzekali"
Powiedziało pokolenie które wychowało pokolenie na które narzeka. Pretensje do siebie niech mają staruchy zgrzybiałe.

0

@norbi77 mm nie powiedziałbym, że w Dying light jest lepszy system pojazdów, tam to służy bardziej do przemieszczenia się na krótkich dystansach między punktem A i punktem B i to na drodze. Nie mówię, że jest zły ale nie jest lepszy niż w CP.
W Days gone mamy do dyspozycji tylko motocykl głównego bohatera który faktycznie jest spoko zrobiony, fizyka itd. Ale w CP masz i motocykle i samochody, jest to trudniejsze do zrobienia, ale myślę że na podobnych poziomach stoją obie produkcje w tym aspekcie.
W Uncharted nie grałem, ale to jest liniowa gra przygodowa więc wydaje mi się, że działanie i mechanika pojazdów jest tam bardzo ograniczona, ale mogę się mylić więc jak coś to niech ktoś tutaj coś dopowie.

9

@norbi77 coś tak prostego? :D dobry model jazdy (oprócz stricte ściganek) jest w niewielu grach.

7

@Luciano99 Kibicowanie Barcelonie wcale nie jest stresujące ~ @clyde lat 27

12

@gumaz nie, @Kessie to kurzyn

2

@Kessie niestety jak usunięte to nie moge o tym pisać, za zimno na urlop w październiku
aa to @fart pisze jeszcze o czymś innym :D

10

@clyde ciekawe czy da tylko 1/3 wywiadu

1

@Kgorecki2500 @Hosh to dobra czy niedobra? bo nie wiem co mam o tym sądzić.

0

@malypuzon tak, może wtedy udałoby się zarejestrować Olmo już normalnie

23

@Aragorn33 Mam dobre doświadczenie. Zawsze jak pytam czy mnie lubi to odpowiada, że oczywiście i w ogóle, że przytuliłby mnie ale nie może. Słodziak max.

6

@clyde Nigdy nie żałowałem, ale z takich abstrakcyjnych to Ronaldinho z Neymarem bym obejrzał, to by mogło być ciekawe doświadczenie xd Oczywiście obydwu piłkarzy w prime

4

Ale fajnie, że papier toaletowy zmienia kolor na czerwony żeby informować o tym, że już nie trzeba się dalej podcierać. Fajna funkcja.

0

@Eklerek wygląda jak Zeamsone xd

2

@AssisMoreira jeżeli pójdą w kierunku RDR2 czyli dodadzą mnóstwo mini aktywności pobocznych żebyś miał co robić w open worldzie to jest na to duża szansa :D ja bym bardzo chciał żeby było takich elementów jak najwięcej, w RDR2 mogłem grać 4h i nie zrobić żadnej misji a bawić się genialnie.

1

@Derean myślę, że nie potrzebujesz już strzelania do ludzi w grze do tego

0

@SelloutCrowd ja wybrałem 2nd corner i było git, tylko wiało strasznie na górze. Myślę że 1st corner będzie spoko jak na tą porę roku. Widoczność git i tanio.

34

@Destroyer_of_Worlds spoko w sumie. Myślę, że te 14 osób wybrałoby wtedy mądrze.

13

@esem91 ja jestem biedny więc nie mam czego tracić, ledwo mi starczy na leki... chociaż nie, raz wysłałem 780 tys. Norweskiemu królowi który utknął na lotnisku i potrzebował tych pieniędzy.

9

@Antimadridista_WR Real Madryt

8

@spiderman1899 ja bym go już teraz w zime sprowadził, nie ma co czekać do lata

1

@michal26 Michał, planujesz wprowadzić jakiś nowy podatek/przepis, że zaczynasz temat o aborcji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?