Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
> Bezpłatne pierwsze 2-3 miesiące
> brak stosunku w innej pracy
Ale to pokolenie Z jest roszczeniowe oni by chcieli nie wiadomo co na start xddd
2
@BorzyKrzys uniwersum @Popitek12 to zdecydowanie jedna z lepszych rzeczy jakie przytrafiły się na tym forum xdd kocham to
12
Gdzie można kupić bilety na tą gale gdzie się biją @Sysia11 i @clyde ? Na głównej stronie UFC nie są dostępne.
7
@Luciano99 ahh pamiętam dzieciństwo, pierwsze stresy, bójki, odpowiedzialność, zabieranie kanapek, walka o jedzenie... Ale jak już się wyszło z domu to było trochę lepiej.
7
@Criss18Barca bo na kolejnych kontach trzeba ustawiać inne avatary dla niepoznaki
5
@VegetaPolska totalnie się zgadzam, obrzydliwością jest wydawanie pieniędzy na Viniego.
0
@clyde jakoś bym przeżył jakbym nie mógł grać 2 dni na konsoli
3
@macio_944 to wyobraź sobie jaką grafikę będzie miała 6tka jak ją będą za 8 lat wydawać po raz 16 na nowe konsole
12
@Danny Gaucho fun fackt: gdyby nie Neymar, Pele, Ronaldo, Romario i Zico to Vinicius byłby dalej w kij daleko w tym rankingu.
8
@RoberDzik jak zjednoczyć wszystkich Polaków - zachęcić do wspólnego nie kibicowania Niemcom, ruskim i Żydom
18
@partymaker szkoda policjanta, że też akurat u weterynarza mu się coś stało
1
@lithotripter tak 82%, literówka :D
1
@MesQueUnClub_87 ale żeś smaka narobił, taki chlebek z piekarni z chrupką skórą i miękkim środkiem i do tego masło...
Dawno nie używałem masła, od dawna hummus/guacamole do smarowania. Ale pamiętam że zawsze kupowałem w kostce z minimum 82% zawartością tłuszczu.
Chociaż niedawno czytałem że nowe margaryny są zdrowsze od masła.
0
@Danny Gaucho dobrych mają strzelców w tej Austrii
0
@Piana90000 ale kto mówi o 10 tysiącach? Wymyśliłeś sobie skrajność jakąś bo nikt o tym nie mówi po za autorem posta który również sobie to wymyślił...
A Tobie jedyne co to pozostaje współczuć bo jesteś idealnym pracownikiem dla janiszexów, jeszcze będziesz walczył żeby czasem za dużo nie zarabiać xD
No i jeśli pracujesz w budowlance 20 lat i zarabiasz 5-6k no to... Współczuję tego jak Cię wykorzystują ale z drugiej strony kompletnie mnie to nie dziwi skoro masz podejście jakie masz.
0
@MirusAmisz tak, jeśli masz budżet to śmiało bierz. Możesz też jak pisał @Eklerek wziąć serie 50x. Ma nowsze technologie jak ten DLSS 4, ale z tego co czytałem po ich premierze to jakość była nieadekwatna do ceny.
1
@MirusAmisz również mam monitor ultrawide i kartę 4070 TI super. Właściwie wszystko co odpalam chodzi na ultra w stabilnych 60 fpsach. Jeśli jesteś turbo świrem to możesz zainwestować w serie 50x ale według mnie spokojnie 4080 Super do wszystkiego starczy na jakiś czas.
25
@NeroTFP1 podoba mi się jak wchodził po tej drabince i powiedział "całkiem spore łóżko metr czterdzieści". Faktycznie luksusy.
10
@Uukasz_93 ja znam tylko 1 język obcy (angielski) i nie miałem bazy klientów, zajmowałem się ładowaniem własnych aut, nie pozyskiwaniem klientów więc to trochę też inna specyfika roboty. Do tego jak ja zaczynałem to była o wiele niższa minimalna wtedy coś koło 1400zł do ręki było? i nie miałem nocek. Jej zaproponowali 15% ponad minimalną, ja wtedy miałem coś koło 80% ponad minimalną (ale wiem, że czasy się również zmieniły).
Ta dziewczyna zna więcej języków, zajmuje się trudniejszym obszarem tej branży, do tego zmiana nocna. Pod każdym względem wygrywa.
22
@mekston no tak jak napisał wyżej kolega @MesQueUnClub_87. Podejrzewam, że nawet w Lidlu (oczywiście nie ma w tym nic złego, żadna praca nie hańbi) pracownicy dostają więcej na rękę i to bez znajomości języków obcych i bez nocek.
67
@Uukasz_93 To może ja się wypowiem jako ktoś kto pracuje w tej właśnie branży.
Spedytor który zna 2 języki obce to bardzo cenna osoba. 4 koła wypłaty w tej branży to jest śmiech na sali i gdyby mi ktoś coś takiego zaproponował to bym się od razu odwrócił i wyszedł. Wiem jakie są stawki i to jest serio słaba oferta.
6
@fejkenq Ale obrzydliwe i seksistowskie... nie powinny być ubrane w koszulki jak mężczyźni, powinny mieć staniki sportowe jak kobiety.
38
@marcin62 kupiłeś sobie tomograf?
1
@clyde Kurcze, niedawno tak sobie myślałem nad dalszym losem tej serii i nie wiem czy powrót do całkowitych korzeni ma sens, bo np. taki Mirage jakimś wielkim sukcesem nie był a to miał być właśnie powrót do korzeni.
Z drugiej strony formuła z ogromnymi otwartymi światami i elementami RPG również już się ludziom przejadła trochę.
Nie wiem czy ogólny format Assasyna się już nie wypalił no ale może zaskoczą nas pozytywnie czymś jeszcze w tej serii.
1
@Trojanek23 słuchaj ja ich rozumiem, mi też się nie uśmiecha lecieć do Miami żeby obejrzeć ten mecz tam w tv.
13
Przed chwilą @Popitek12 zapytal się mnie na priv czy chce z nim wejść w biznes. Będzie kupował butelki wody i oddawał je od razu w całości z tą wodą żeby zdobyć kaucję i tak będzie zarabiał.
Jak myślicie, wejść w to?
6
@TR3YWAY w końcu będzie się można odkuć u buka
0
@Mixtape przed wojną żaden Żyd nie miał kamienicy na tych złożach?
0
@marcin62 jednak z całej serii Dahmer najlepszy. Ogólnie myślałem że Gein będzie mocniejszy.
Ale faktycznie też odczułem wrażenie, że reżyser chciał pod koniec żeby nam się go szkoda zrobiło xd
3
@Safrani myślę że prędzej Gary zdobędzie jeszcze 3 oscary niż United zdobędzie potrójną koronę xd