18

> Bezpłatne pierwsze 2-3 miesiące
> brak stosunku w innej pracy

Ale to pokolenie Z jest roszczeniowe oni by chcieli nie wiadomo co na start xddd


2

@BorzyKrzys uniwersum @Popitek12 to zdecydowanie jedna z lepszych rzeczy jakie przytrafiły się na tym forum xdd kocham to

12

Gdzie można kupić bilety na tą gale gdzie się biją @Sysia11 i @clyde ? Na głównej stronie UFC nie są dostępne.

7

@Luciano99 ahh pamiętam dzieciństwo, pierwsze stresy, bójki, odpowiedzialność, zabieranie kanapek, walka o jedzenie... Ale jak już się wyszło z domu to było trochę lepiej.

7

@Criss18Barca bo na kolejnych kontach trzeba ustawiać inne avatary dla niepoznaki

5

@VegetaPolska totalnie się zgadzam, obrzydliwością jest wydawanie pieniędzy na Viniego.

0

@clyde jakoś bym przeżył jakbym nie mógł grać 2 dni na konsoli

3

@macio_944 to wyobraź sobie jaką grafikę będzie miała 6tka jak ją będą za 8 lat wydawać po raz 16 na nowe konsole

12

@Danny Gaucho fun fackt: gdyby nie Neymar, Pele, Ronaldo, Romario i Zico to Vinicius byłby dalej w kij daleko w tym rankingu.

8

@RoberDzik jak zjednoczyć wszystkich Polaków - zachęcić do wspólnego nie kibicowania Niemcom, ruskim i Żydom

18

@partymaker szkoda policjanta, że też akurat u weterynarza mu się coś stało

1

@lithotripter tak 82%, literówka :D

1

@MesQueUnClub_87 ale żeś smaka narobił, taki chlebek z piekarni z chrupką skórą i miękkim środkiem i do tego masło...
Dawno nie używałem masła, od dawna hummus/guacamole do smarowania. Ale pamiętam że zawsze kupowałem w kostce z minimum 82% zawartością tłuszczu.
Chociaż niedawno czytałem że nowe margaryny są zdrowsze od masła.

0

@Danny Gaucho dobrych mają strzelców w tej Austrii

0

@Piana90000 ale kto mówi o 10 tysiącach? Wymyśliłeś sobie skrajność jakąś bo nikt o tym nie mówi po za autorem posta który również sobie to wymyślił...
A Tobie jedyne co to pozostaje współczuć bo jesteś idealnym pracownikiem dla janiszexów, jeszcze będziesz walczył żeby czasem za dużo nie zarabiać xD
No i jeśli pracujesz w budowlance 20 lat i zarabiasz 5-6k no to... Współczuję tego jak Cię wykorzystują ale z drugiej strony kompletnie mnie to nie dziwi skoro masz podejście jakie masz.

0

@MirusAmisz tak, jeśli masz budżet to śmiało bierz. Możesz też jak pisał @Eklerek wziąć serie 50x. Ma nowsze technologie jak ten DLSS 4, ale z tego co czytałem po ich premierze to jakość była nieadekwatna do ceny.

1

@MirusAmisz również mam monitor ultrawide i kartę 4070 TI super. Właściwie wszystko co odpalam chodzi na ultra w stabilnych 60 fpsach. Jeśli jesteś turbo świrem to możesz zainwestować w serie 50x ale według mnie spokojnie 4080 Super do wszystkiego starczy na jakiś czas.

25

@NeroTFP1 podoba mi się jak wchodził po tej drabince i powiedział "całkiem spore łóżko metr czterdzieści". Faktycznie luksusy.

10

@Uukasz_93 ja znam tylko 1 język obcy (angielski) i nie miałem bazy klientów, zajmowałem się ładowaniem własnych aut, nie pozyskiwaniem klientów więc to trochę też inna specyfika roboty. Do tego jak ja zaczynałem to była o wiele niższa minimalna wtedy coś koło 1400zł do ręki było? i nie miałem nocek. Jej zaproponowali 15% ponad minimalną, ja wtedy miałem coś koło 80% ponad minimalną (ale wiem, że czasy się również zmieniły).
Ta dziewczyna zna więcej języków, zajmuje się trudniejszym obszarem tej branży, do tego zmiana nocna. Pod każdym względem wygrywa.

22

@mekston no tak jak napisał wyżej kolega @MesQueUnClub_87. Podejrzewam, że nawet w Lidlu (oczywiście nie ma w tym nic złego, żadna praca nie hańbi) pracownicy dostają więcej na rękę i to bez znajomości języków obcych i bez nocek.

67

@Uukasz_93 To może ja się wypowiem jako ktoś kto pracuje w tej właśnie branży.
Spedytor który zna 2 języki obce to bardzo cenna osoba. 4 koła wypłaty w tej branży to jest śmiech na sali i gdyby mi ktoś coś takiego zaproponował to bym się od razu odwrócił i wyszedł. Wiem jakie są stawki i to jest serio słaba oferta.

6

@fejkenq Ale obrzydliwe i seksistowskie... nie powinny być ubrane w koszulki jak mężczyźni, powinny mieć staniki sportowe jak kobiety.

38

@marcin62 kupiłeś sobie tomograf?

1

@clyde Kurcze, niedawno tak sobie myślałem nad dalszym losem tej serii i nie wiem czy powrót do całkowitych korzeni ma sens, bo np. taki Mirage jakimś wielkim sukcesem nie był a to miał być właśnie powrót do korzeni.
Z drugiej strony formuła z ogromnymi otwartymi światami i elementami RPG również już się ludziom przejadła trochę.
Nie wiem czy ogólny format Assasyna się już nie wypalił no ale może zaskoczą nas pozytywnie czymś jeszcze w tej serii.

1

@Trojanek23 słuchaj ja ich rozumiem, mi też się nie uśmiecha lecieć do Miami żeby obejrzeć ten mecz tam w tv.

13

Przed chwilą @Popitek12 zapytal się mnie na priv czy chce z nim wejść w biznes. Będzie kupował butelki wody i oddawał je od razu w całości z tą wodą żeby zdobyć kaucję i tak będzie zarabiał.
Jak myślicie, wejść w to?

6

@TR3YWAY w końcu będzie się można odkuć u buka

0

@Mixtape przed wojną żaden Żyd nie miał kamienicy na tych złożach?

0

@marcin62 jednak z całej serii Dahmer najlepszy. Ogólnie myślałem że Gein będzie mocniejszy.
Ale faktycznie też odczułem wrażenie, że reżyser chciał pod koniec żeby nam się go szkoda zrobiło xd

3

@Safrani myślę że prędzej Gary zdobędzie jeszcze 3 oscary niż United zdobędzie potrójną koronę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?