13

nie wiem czy widzieliście na powtórkach ale wydaje mi się, że tam powinien być karny dla Realu

0

Panowie, cofamy jednak to o Rashfordzie nie?

4

Brakuje tutaj Yamala najbardziej, kogoś kto zrobi coś kompletnie niespodziewanego

2

Wydaje mi się że oglądałem lepsze połowy Barcelony

10

Powiem tak, mam już dosyć tego Flicka, wystawia skład, później ci piłkarze grają a później jest koniec meczu i musze czekać na kolejny kilka dni. To jest chore.

8

@TR3YWAY bekonowe mniam

0

@TR3YWAY zaraz na groby będzie trzeba iść

0

@Eklerek moim zdaniem muzyka współczesna to był świetny album, muzyka komercyjna trochę mniej ale i tak trzymała poziom.

0

@Eklerek Pezet to jest jeden z nielicznych raperów którzy potrafią zajebiście rapować w newschoolowych klimatach i oldschoolowych.

1

@mekston nic straconego, Rapha i tak się chami i nie podaje, wszyscy się chamią oprócz Rashforda

31

Jeżeli czujecie, że nie jesteście szczęśliwi, że nic nie sprawia wam przyjemności i nie macie już radości w życiu. To pomyślcie, że niedługo zobaczycie grę Pedriego.

3

Noo i oby te przeliczniki były lepsze, to jest chore jak niesprawiedliwie byliśmy traktowani jako konsumenci. Brawo

0

@MesQueUnClub_87 De Jong już zdrowy jest? Bo jeśli tak to wydaje się optymalny skład, chociaż kusi żeby jakoś Erica Garcie wepchnąć do składu.

6

@ViscaelBarca2007 jak Laporta by mi powiedział, że dzisaj jest czwartek, to i tak bym dla pewności sprawdził w kalendarzu.

18

@daniel32778 jeżeli masz takie podejście, to znaczy że masz problem alkoholowy, a wtedy każde ograniczenie dostępu do niego wyjdzie ci na zdrowie.

10

@tbas hmm w sumie zdarzało mi się kupować alko gdzieś tam na końcowke imprezy późnymi godzinami, z drugiej strony jakiejś różnicy wielkiej mi to by nie zrobiło gdybym nie mógł kupić wódy w nocy.
Ale jak widzę, że niektórzy reagują na taki pomysł tak jakby ich mieli do więzienia wsadzić na 20 lat, to już wiem jaka skala problemu to jest i że wyjdzie im to na zdrowie xd

18

@Zoker 3 bombelki + alkoholizm = 4109,81 PLN

58

Ale się dzisiaj wyspałem.. tylko mama mnie obudziła tymi krzykami, że mam 30 lat i żebym znalazł prace.

28

Dobra, przewiduję przyszłość za pieniądze w normalnym życiu ale teraz przewidze przyszłość dla was za darmo. Widzę.... Widzę jak za 2 tygodnie wita się z wami nowy użytkownik tego forum który przegląda stronę od dawna i interesuje się tenisem.

43

@Kgorecki2500 nie, kobiety źle w nim wyglądają.

16

Uważajcie w tym Białymstoku na siebie, bo tam gość szedł schodami a później szedł w jedną stronę i w drugą stronę a później pojechał autem.

6

Wow, serio CDProjekt RED zatrudnia takie ciasteczka...
Uwielbiam Keanu Reevesa.
Ta Pani też całkiem spoko.

7

@July_6_BcN lepiej nie zaglądaj wieczorem do szafy jak coś

7

@michalgajdek o bogowie, walka

3

Kiedy przygazujesz swoim e36 na światłach, akurat nic z niego nie odpadnie i wypuścisz przez okno dym z vapera
Laski na światłach:

https://x.com/Fun_Viral_Vids/status/1967986185994953067

1

@Popitek12 co dzisiaj na kolacje? szukam inspiracji

3

@Kengo jestem jak @Kessie. Lubie rowery

7

@macio_944 kurde, mam wtedy prześwietlenie kolana na NFZ

3

@Zoker sugerujesz, że lubisz rzucać w tłum koktajle mołotowa itp.?

2

@bartulek98 chyba to usunął ale po tym jak rosyjskie drony nas zaatakowały to nagrał filmik żeby nie wierzyć mediom i tym co mówi Zełeński i na końcu zasugerował żebyśmy się nie dali wciągnąć w wojnę - czyli de facto propagował narracje, że stoi za tym Ukraina i próbują nas wciągnąć w konflikt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?