Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
nie wiem czy widzieliście na powtórkach ale wydaje mi się, że tam powinien być karny dla Realu
0
Panowie, cofamy jednak to o Rashfordzie nie?
4
Brakuje tutaj Yamala najbardziej, kogoś kto zrobi coś kompletnie niespodziewanego
2
Wydaje mi się że oglądałem lepsze połowy Barcelony
10
Powiem tak, mam już dosyć tego Flicka, wystawia skład, później ci piłkarze grają a później jest koniec meczu i musze czekać na kolejny kilka dni. To jest chore.
8
@TR3YWAY bekonowe mniam
0
@TR3YWAY zaraz na groby będzie trzeba iść
0
@Eklerek moim zdaniem muzyka współczesna to był świetny album, muzyka komercyjna trochę mniej ale i tak trzymała poziom.
0
@Eklerek Pezet to jest jeden z nielicznych raperów którzy potrafią zajebiście rapować w newschoolowych klimatach i oldschoolowych.
1
@mekston nic straconego, Rapha i tak się chami i nie podaje, wszyscy się chamią oprócz Rashforda
31
Jeżeli czujecie, że nie jesteście szczęśliwi, że nic nie sprawia wam przyjemności i nie macie już radości w życiu. To pomyślcie, że niedługo zobaczycie grę Pedriego.
3
Noo i oby te przeliczniki były lepsze, to jest chore jak niesprawiedliwie byliśmy traktowani jako konsumenci. Brawo
0
@MesQueUnClub_87 De Jong już zdrowy jest? Bo jeśli tak to wydaje się optymalny skład, chociaż kusi żeby jakoś Erica Garcie wepchnąć do składu.
6
@ViscaelBarca2007 jak Laporta by mi powiedział, że dzisaj jest czwartek, to i tak bym dla pewności sprawdził w kalendarzu.
18
@daniel32778 jeżeli masz takie podejście, to znaczy że masz problem alkoholowy, a wtedy każde ograniczenie dostępu do niego wyjdzie ci na zdrowie.
10
@tbas hmm w sumie zdarzało mi się kupować alko gdzieś tam na końcowke imprezy późnymi godzinami, z drugiej strony jakiejś różnicy wielkiej mi to by nie zrobiło gdybym nie mógł kupić wódy w nocy.
Ale jak widzę, że niektórzy reagują na taki pomysł tak jakby ich mieli do więzienia wsadzić na 20 lat, to już wiem jaka skala problemu to jest i że wyjdzie im to na zdrowie xd
18
@Zoker 3 bombelki + alkoholizm = 4109,81 PLN
58
Ale się dzisiaj wyspałem.. tylko mama mnie obudziła tymi krzykami, że mam 30 lat i żebym znalazł prace.
28
Dobra, przewiduję przyszłość za pieniądze w normalnym życiu ale teraz przewidze przyszłość dla was za darmo. Widzę.... Widzę jak za 2 tygodnie wita się z wami nowy użytkownik tego forum który przegląda stronę od dawna i interesuje się tenisem.
43
@Kgorecki2500 nie, kobiety źle w nim wyglądają.
16
Uważajcie w tym Białymstoku na siebie, bo tam gość szedł schodami a później szedł w jedną stronę i w drugą stronę a później pojechał autem.
6
Wow, serio CDProjekt RED zatrudnia takie ciasteczka...
Uwielbiam Keanu Reevesa.
Ta Pani też całkiem spoko.
7
@July_6_BcN lepiej nie zaglądaj wieczorem do szafy jak coś
7
@michalgajdek o bogowie, walka
3
Kiedy przygazujesz swoim e36 na światłach, akurat nic z niego nie odpadnie i wypuścisz przez okno dym z vapera
Laski na światłach:
https://x.com/Fun_Viral_Vids/status/1967986185994953067
1
@Popitek12 co dzisiaj na kolacje? szukam inspiracji
3
@Kengo jestem jak @Kessie. Lubie rowery
7
@macio_944 kurde, mam wtedy prześwietlenie kolana na NFZ
3
@Zoker sugerujesz, że lubisz rzucać w tłum koktajle mołotowa itp.?
2
@bartulek98 chyba to usunął ale po tym jak rosyjskie drony nas zaatakowały to nagrał filmik żeby nie wierzyć mediom i tym co mówi Zełeński i na końcu zasugerował żebyśmy się nie dali wciągnąć w wojnę - czyli de facto propagował narracje, że stoi za tym Ukraina i próbują nas wciągnąć w konflikt.