Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
87
Byłem wczoraj pierwszy raz na meczu Barcy, niesamowite uczucie i satysfakcja... Powiem wam, że ogromne wrażenie na żywo robi De Jong, to jak się porusza, zastawia, gra fizycznie, niesamowicie to wygląda. Ale oglądać Pedriego to jest kosmos, on się porusza tak jakby pływał, dziwnie to wygląda bo to nie wygląda ludzko xd są piłkarze i Pedri, totalnie inny poziom...
Do tej pory mnie emocje trzymają :D
8
Jestem na prawdziwej La Rambli w Barcelonie, pozdrawiam wszystkich na tej wirtualnej. Jakiś chłop do mnie podszedł przed chwilą i powiedział "9 3 3, wiedz że ja wiem".
1
@Roobo ale Cie czeka teraz przygoda życia z tym W3
8
@RoberDzik zapytałbym chatgpt gdzie najlepiej wypuścić na wolność 37 kg kurczaka
0
@Zoker na mecz z sociedad już nie widzę żeby były dostępne
@Rifek gdzie można kupić? Na oficjalnej stronie Barcy nie da rady xd
1
Pytanie do osób które były w Barcelonie i coś wiedzą w temacie. Jako, że Camp Nou nadal nie otworzyli a kupno biletów na stadion olimpijski nie należy do najłatwiejszych. Jak to wygląda z treningami w Ciutat Esportiva? O której można tam podjechać i spróbować cyknąć se fotkę z piłkarzami czy coś?
17
@MichalVamos plusy: super zabawa
Minusy: Real Madryt nadal istnieje
20
to Gavi wróci akurat na 7 miesięcy przed otwarciem Camp Nou
1
@Hosh pokaż mi badania które zaprzeczają istnieniu słonia z 14 trąbami który podróżuje przez kosmos. No pokaż cwaniaku.
0
@Goscinnie Nie ma badań które jednoznacznie wskazują, że szczepionki czy paracetamol powodują autyzm. Sam Trump również nie podaje żadnych rzetelnych badań w tym kierunku.
18
Według Trumpa i jego ekipy szczepionki i paracetamol powodują autyzm... Ja już nie mam siły na to. Wychodzi głowa jednego z najpotężniejszych państw na świecie i mówi bez cienia wstydu, że szczepionki powodują autyzm. Rynce opadają.
2
@Danny Gaucho a piłkarze którzy zdobyli tryplet + ZP? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
zastanawiam się czy dzisiaj pisać, że to skandal że Dembele wygrał ZP czy być w tej drugiej grupie która mówi, że ten plebiscyt nie ma żadnego znaczenia już od 42 lat i że to plebiscyt kogo bardziej lubią dziennikarze.
Hmm, idę rzucić monetą.
9
Gratulacje dla Dembele, zasłużone. Yamal w tak młodym wieku tak blisko ZP też szacun. Ale ja nadal mam ból dupy o 11 miejsce Pedriego xd
3
Jak Yamal wygra i nie zatwerkuje to ten plebiscyt straci całkowicie jakiekolwiek znaczenie
2
@Dieselzor nie kumam tego argumentu, ligi mistrzów też nie powinien wygrać bo go to może zepsuć?
6
Mam przecieki że wygra Dembele, a jak się nie sprawdzi to powiem że to info od dziennikarza i lata mi ta gala cała
4
Po ostatnim zwycięstwie Rodriego myślałem, że zaczną bardziej doceniać inne aspekty piłkarzy no ale jak widać nie.
7
Vini dobrze mówił, że nie wygra tej nagrody jeszcze 10 razy jeśli będzie trzeba
4
Madryciaki na Xie coś dużo komentują tą gale ZP jak na ludzi których ta nagroda już zupełnie nie obchodzi i jest nic nie warta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
@Ora1pro1nobis1 Nie kpie, uważam że porównywanie Charliego Kirka do Jezusa jest niepoważne.
A co do pogrzebu to oni już sami to wykpili robiąc z tego show i jakąś dziwną gale.
21
@Faro Rashford wygląda lepiej odkąd strzelił 2 bramki w LM i się odblokował mentalnie.
23
@Eklerek mnie rozpieprzyło jak ona zaczęła cytować Jezusa “Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią.” xdddd
3
@mmaciass dostał kartkę i to z takiej samej sytuacji. Akcja meczu 20 metrów od niech ale chłop nie mógł się powstrzymać i podłożył nogę Robertowi. Sędzia widział to i mu dał żółtą. A ten jełop jeszcze protestował, że jak? że za co?
xD
3
Kurde, dziś gala Złotej Piłki i nikt nie bojkotuje, żadne drużyny i zawodnicy się nie obrażają i nie odwołują lotów bo nie wygrali? Jak to tak, można tej nagrody nie wygrać i wyjść z twarzą? Niemożliwe...
18
wiadomo, że przyjdą różne mecze itd. Ale wydaje mi się że ekipa naprawdę wyciągnęła wnioski z poprzedniego sezonu i dużo spokojniej gra, zwłaszcza w końcówce. Nie jest idealnie, nadal bywają lekkie nerwówki ale i tak jest różnica moim zdaniem.
Bardzo mnie również cieszy fakt, że aż tak nie brakuje nam Yamala, w sensie potrafimy sobie bez niego poradzić i to nawet całkiem dobrze. Nie hejtuje go, po prostu nie lubię jak drużyna bardzo mocno oparta jest na jednym zawodniku i bez niego to już nie potrafi grać w piłkę.
21
Dzień 3896 czekania aż Pedri zagra słaby mecz
9
Lewy obrażany na Rambli, to jak w drugiej połowie nie zejdzie to będzie bramka
0
Już zapomniałem jakim Getafe jest obrzydliwym podklubem xd