6

@Hosh ha, no i pierwszy byłem kolego. Mam dłuższy siusiak

9

@paweldunajecfcb tak bo by mniej dla mnie zostało

2

@xVENUMx pewnie w robocie

0

@clyde no ja chyba też inaczej odbieram immersje, język mi tak nie przeszkadza, bardziej niedopasowane i niepoważne postacie mnie wybijają niż język jaki słyszę :D

0

@clyde a ja właśnie lubię polski dubbing i gdzie to możliwe to z nim gram. W ghost of tsushima przełączyłem z angielskiego na polski i było spoko :D
The last of US np. Też bardzo mi siedzi polski dubbing. Skyrim, wiedźminy itd. Właściwie nie przypominam sobie gry która miałaby skopany dublaż :D

1

@FcPortoFan1999 tak by napisał tylko robot... podejrzane...

3

@Bolton cieszę się że nie tylko ja znam to uniwersum xD

1

@Borry jestem największym specem od a i w Polsce

4

Czajcie to, że istnieją ludzie którzy to zobaczą, uwierzą w to i zaczną mówić coś o elitach które chcą nas zniewolić xD

57

@Trojanek23 czyli po prostu nie rozumiesz czemu inni ludzie chcą czegoś innego niż Ty tak? o to właśnie pytasz?
Zapytaj dlaczego inni lubią pizze skoro Ty jej nie lubisz.

6

@misterio pamiętam, wtedy @Comentateiro przechodził na emeryturę

6

Masakra ci piłkarze, zarabiają tyle za bieganie zwykle, a @Popitek12 musi ciężko pracować żeby zarobić na Louis Vitton za swoją pensje 3500 tysięcy

1

@MesQueUnClub_87 bulion kupujesz już jakiś gotowy czy sam robisz?

7

@macio_944 lepszy niż Friz i Wersow Miłość w czasach online?

39

Czujecie, gość zabił wam kogoś w rodzinie, przychodzicie na rozprawę w tej sprawie i patrzycie na niego a on ziewa, śmieje się i generalnie ma to w pompie.
Najwyższy możliwy wymiar kary się należy bo od razu widać, że chłop nie nadaje się do życia w społeczeństwie i stanowi zagrożenie dla wszystkich.

1

@Popitek12 nie jest Argentyńczykiem więc nigdy nie będzie lepszy od Messiego

5

@Kgorecki2500 Michał Probierz

13

@Ryoumen @Starrk panowie, to jest żart i właśnie dokładnie o to w nim chodzi, że to nie ma znaczenia a autor "myśli" że ma przewagę :P

0

@Dieselzor pytali się go gdzie był gondor gdy padła zachodnia bruzda

42

W związku z tymi banerami i przyśpiewkami w stronę Tuska, chciałem tylko powiedzieć że Real Madryt to obrzydliwy klub

19

@Czyhrynski dobrze, że z tego wyszedłeś. Pewnie nikt by na to nie postawił kiedyś.

2

@Kubsoleon jak na razie ma bardzo POZYTYWNE odczucia co do powrotu

6

Opiekowałem się dzisiaj moim siostrzeńcem, roczne dziecko. Kroiłem papryczki chilli do obiadu i chciałem małemu wyciągnąć ropę z oka a ten jak zaczął ryczeć... Nie wiedziałem, że małe dzieci są tak wrażliwe na wyciąganie śpiocha z oczu.

1

@Kgorecki2500 prędkość to jedno ale najbardziej wkurza jak wjeżdżają na pełnej na pasy... Człowieku, masz pierwszeństwo ale weź zachowaj choć trochę instynktu samozachowawczego xd

2

@Hosh w przypadku posłów punkt o nie piciu w pracy ma sens

2

@misterio jak wejdziesz w tego Twitta i komentarze to autor wkleił link do oryginalnej oferty, to chyba nie bait xD
Ale oferują tuziny humoru :)

1

@PatrykBarca mam nadzieję, że Twój komentarz to sarkastyczny żart xd

2

@Ryoumen no nie wyklucza ja wiem, po prostu bawi mnie że z jednej strony masz nie mieć innej pracy z a drugiej w tej nic nie zarabiać. Czyli co, 2-3 miesiące masz nie jeść? Xd

10

@fart Eminem - lose yourself. Znam to, bardzo fajny utwór z super tekstem

4

@Popitek12 ale musiałeś za to kupić fajne ciuszki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?