8

@blakkudium chyba zaczynam rozumieć @July_6_BcN

7

Rodzina.

6

@Unbe raczej bym wytrzymał, rano przed robotą zawsze wale dwieście i piwo i wtedy mniej słyszę od razu.

4

@esem91 jakby Lewy podpisał jeszcze roczny kontrakt ze znacznie niższą pensją to by było świetne dla nas i pewnie wygodne dla samego Roberta o ile nie przeszkadzałoby mu mniej kasy. Mam nadzieje, że zdecydują się na taki ruch zarówno Robuś jak i szwagry.

24

@NeroTFP1 te zakazy to też... przecież posiadanie bazy gdzieś w krzakach to jest absolutny fundament wspomnień z dzieciństwa.

14

@clyde a to jest klasyka. Ja na siłowni od ludzi tego samego dnia potrafię usłyszeć, że dzieciaki to teraz tylko na tych komputerach i telefonach w domu siedzą, po czym przeszkadza im że te gówniarze im maszyny zajmują.
Nie dogodzisz nigdy.

35

Mamy to proszę państwa, protokół Negreira odpalony xD

1

@Katalończyk 99 nie da się mieć trypletów na minusie. Minimalnie można mieć 0

5

@lajcior aha rozumiem, czyli nie chodziło o to że Real Madryt przegrał w finale Superpucharu Hiszpanii z FC Barceloną wynikiem 3:2 po dominacji Barcelony, która kolejny raz z rzędu wygrała z nim finał.

3

@lajcior nie no byku, nie ma co się karać za to, że Real Madryt przegrał w finale Superpucharu Hiszpanii z FC Barceloną wynikiem 3:2 po dominacji Barcelony, która kolejny raz z rzędu wygrała z nim finał.

32

@Aragorn33 pamiętam jak ludzie pisali, że Mbappe jak przyjdzie to rozwali im szatnie od środka, ale wtedy nie wierzyłem w to xD

22

Nie no, wujas jest niepodrabialny xDDD

1

@tbas no to nie jest pierwsza sytuacja gdzie gość marnuje takie okazje w tak ważnych fragmentach meczu. Lubie go ale temat jest omijany dopóki finalnie wygrywamy.

0

@Roobo na ostatnie 10 minut to Flick musiał załatać dziurę po czerwonej dla Frenkiego.

47

Powiem wam tak, jeśli Yamal zachowałby się tak jak Mbappe wczoraj i obrażony namawiał kolegów żeby nie robić szpaleru wygranemu, to zesrańsko jakie by nastąpiło w mediach byłoby większe niż Bagger 293.
Ale oczywiście nikt nie będzie o tym mówił oprócz kilku kibiców Barcelony.

0

@Antimadridista_WR talk is cheap

10

Zabawne jak madrycioki się same wyjaśniają. To trochę taka sytuacja, jak jakiś chłop pisze do baby i próbuje ją poderwać, ona mu odmawia po czym on w przypływie frustracji jej odpisuje, że i tak mu się nie podoba i nie chciałby się z nią nigdy umówić xD

27

życie w poniedziałek rano po wygranej Barcelony w SPH z madryciokami

4

@clyde haha kilka sekund przed Tobą napisałem o Robercie. Ale dominacja tutaj zaszła.

46

No jakby na to nie patrzeć to drugi taki Robercik się za naszego życia nie trafi w Polsce

31

Ty jesteś wspaniały Hansi

0

@gorgota jak ostatnim razem dostawał medal za 2 miejsce w Superpucharze to były ładniejsze fajerwerki i się wkurzył, że tym razem się nie postarali.

5

@Gaucho noo masakra i miał niemodne buty

20

Polecam odcinek, dużo historycznych ciekawostek i faktów

29

Dziękuje bardzo, całuje rączki, oczywiście proszę Pana, czy napije się Pan wódeczki?

1

@Popitek12 nie, jutro od rana będzie grał i to przez cały dzień

1

Alexander-Arnold przyzwyczajaj się xDD

4

w nagrodę za takie sędziowanie Pan Manuera Montero kolejny klasyk do poprowadzenia

1

Real, jeszcze 600 miliardów i wygracie z nami puchar, głowa do góry

0

hahahahah Rashford no chłopie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?