Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@blakkudium chyba zaczynam rozumieć @July_6_BcN
7
Rodzina.
6
@Unbe raczej bym wytrzymał, rano przed robotą zawsze wale dwieście i piwo i wtedy mniej słyszę od razu.
4
@esem91 jakby Lewy podpisał jeszcze roczny kontrakt ze znacznie niższą pensją to by było świetne dla nas i pewnie wygodne dla samego Roberta o ile nie przeszkadzałoby mu mniej kasy. Mam nadzieje, że zdecydują się na taki ruch zarówno Robuś jak i szwagry.
24
@NeroTFP1 te zakazy to też... przecież posiadanie bazy gdzieś w krzakach to jest absolutny fundament wspomnień z dzieciństwa.
14
@clyde a to jest klasyka. Ja na siłowni od ludzi tego samego dnia potrafię usłyszeć, że dzieciaki to teraz tylko na tych komputerach i telefonach w domu siedzą, po czym przeszkadza im że te gówniarze im maszyny zajmują.
Nie dogodzisz nigdy.
35
Mamy to proszę państwa, protokół Negreira odpalony xD
1
@Katalończyk 99 nie da się mieć trypletów na minusie. Minimalnie można mieć 0
5
@lajcior aha rozumiem, czyli nie chodziło o to że Real Madryt przegrał w finale Superpucharu Hiszpanii z FC Barceloną wynikiem 3:2 po dominacji Barcelony, która kolejny raz z rzędu wygrała z nim finał.
3
@lajcior nie no byku, nie ma co się karać za to, że Real Madryt przegrał w finale Superpucharu Hiszpanii z FC Barceloną wynikiem 3:2 po dominacji Barcelony, która kolejny raz z rzędu wygrała z nim finał.
32
@Aragorn33 pamiętam jak ludzie pisali, że Mbappe jak przyjdzie to rozwali im szatnie od środka, ale wtedy nie wierzyłem w to xD
22
Nie no, wujas jest niepodrabialny xDDD
1
@tbas no to nie jest pierwsza sytuacja gdzie gość marnuje takie okazje w tak ważnych fragmentach meczu. Lubie go ale temat jest omijany dopóki finalnie wygrywamy.
0
@Roobo na ostatnie 10 minut to Flick musiał załatać dziurę po czerwonej dla Frenkiego.
47
Powiem wam tak, jeśli Yamal zachowałby się tak jak Mbappe wczoraj i obrażony namawiał kolegów żeby nie robić szpaleru wygranemu, to zesrańsko jakie by nastąpiło w mediach byłoby większe niż Bagger 293.
Ale oczywiście nikt nie będzie o tym mówił oprócz kilku kibiców Barcelony.
0
@Antimadridista_WR talk is cheap
10
Zabawne jak madrycioki się same wyjaśniają. To trochę taka sytuacja, jak jakiś chłop pisze do baby i próbuje ją poderwać, ona mu odmawia po czym on w przypływie frustracji jej odpisuje, że i tak mu się nie podoba i nie chciałby się z nią nigdy umówić xD
27
życie w poniedziałek rano po wygranej Barcelony w SPH z madryciokami
4
@clyde haha kilka sekund przed Tobą napisałem o Robercie. Ale dominacja tutaj zaszła.
46
No jakby na to nie patrzeć to drugi taki Robercik się za naszego życia nie trafi w Polsce
31
Ty jesteś wspaniały Hansi
0
@gorgota jak ostatnim razem dostawał medal za 2 miejsce w Superpucharze to były ładniejsze fajerwerki i się wkurzył, że tym razem się nie postarali.
5
@Gaucho noo masakra i miał niemodne buty
20
Polecam odcinek, dużo historycznych ciekawostek i faktów
29
Dziękuje bardzo, całuje rączki, oczywiście proszę Pana, czy napije się Pan wódeczki?
1
@Popitek12 nie, jutro od rana będzie grał i to przez cały dzień
1
Alexander-Arnold przyzwyczajaj się xDD
4
w nagrodę za takie sędziowanie Pan Manuera Montero kolejny klasyk do poprowadzenia
1
Real, jeszcze 600 miliardów i wygracie z nami puchar, głowa do góry
0
hahahahah Rashford no chłopie xD