Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co przeżywa teraz Kubo to nic w porównaniu ze wczorajszym bólem Mbappe przy karnym.
0
teraz ręka jeszcze.. nie widziałem dawno tak słabego sędziowania.
Ostatni raz wczoraj w meczu Real - Levante
2
Jak to nie wyszła? xDD to jakieś jaja są?
1
widziałem już piłkarza który potrzebował 3-4 do krycia.
6
Nie no Olmo do zmiany natychmiastowej
2
Nie no Olmo xDD co jest
35
Patrzysz na to jakie spalone dostaje Barcelona i jakie karne dostaje Real (jak wczoraj na Mbappe), a później czytasz madryciaków coś gadających o ustawionej lidze Negreiry.
Kurtyna.
0
To już wiemy czemu tak długo czekaliśmy na tą powtórkę xd
1
No to niezły spalony xDD hahah
18
ja nadal czekam na powtórkę spalonego po golu Yamala. Ale coś się nie garną żeby ją pokazać xD
5
a pokażą tego spalonego czy zapominamy o temacie? xD
0
Yamal będzie miał 3 metrowego buta?
0
Kurde, jakby Yamal dołożył sobie jeszcze prawą nogę to by miał wtedy dwie prawe
1
Olmo jest wkurzony na jakiegoś kibica za bramką rywali bo celuje w niego od początku meczu
2
To, że Yamal pokiwał jak dzieci na treningu to jedno, ale on jeszcze po chwili zagrał zajebistą otwierającą piłkę do Fermina. Niesamowity talent
0
Pedri jak to odebrał xDD geniusz skubany
36
Nie znam hiszpańskiego ale ten gość chyba śpiewa o upadku Realu Madryt. Bo pięknie śpiewa a wszyscy biją brawo
5
O szpaler zrobili, fajnie patrzeć na drużynę która ma honor.
12
Prowadź nas Flicku po 12 zwycięstwo z rzędu. Ufam Ci bardziej niż swojemu lekarzowi
0
@marcin62 ja nie mogę niestety tych starych falloutów znieść z tym izometrycznym widokiem. Dla mnie fallout 3 i New Vegas to topki
2
@Foton a wiesz czemu zamykają tyle porodówek czy nie bardzo?
34
@Roobo głupszego argumentu nie dało się wymyślić xD
34
@Roobo nie dostałem jeszcze swojego, możesz mi napisać czemu ten poradnik to nie przydatne gówno?
0
@Zoker wypić piwo?
1
@clyde Poznań jest fajny, ale tam żeby znaleźć darmowe miejsce do zaparkowania to się nie da
5
Amerykanie wybrali sobie tyrana i dyktatora na prezydenta. Ale czego oczekiwać po przećpanym społeczeństwie.
11
Sytuacja Viniciusa i Arbeloi jest trochę jak relacja typowej madki z Brajankiem. Brajanek biega po sklepie, drze morde, zrzuca towar z półek a madka podchodzi do niego, głaszczę go po głowie i mówi jakie ma wspaniałe dziecko.
13
W La Lidze po staremu widzę
1
@Keson a po za tym Vinicius jest świetny
1
@escarabajo Pep wzoruje się na Flicku