0

To co przeżywa teraz Kubo to nic w porównaniu ze wczorajszym bólem Mbappe przy karnym.

0

teraz ręka jeszcze.. nie widziałem dawno tak słabego sędziowania.
Ostatni raz wczoraj w meczu Real - Levante

2

Jak to nie wyszła? xDD to jakieś jaja są?

1

widziałem już piłkarza który potrzebował 3-4 do krycia.

6

Nie no Olmo do zmiany natychmiastowej

2

Nie no Olmo xDD co jest

35

Patrzysz na to jakie spalone dostaje Barcelona i jakie karne dostaje Real (jak wczoraj na Mbappe), a później czytasz madryciaków coś gadających o ustawionej lidze Negreiry.
Kurtyna.

0

To już wiemy czemu tak długo czekaliśmy na tą powtórkę xd

1

No to niezły spalony xDD hahah

18

ja nadal czekam na powtórkę spalonego po golu Yamala. Ale coś się nie garną żeby ją pokazać xD

5

a pokażą tego spalonego czy zapominamy o temacie? xD

0

Yamal będzie miał 3 metrowego buta?

0

Kurde, jakby Yamal dołożył sobie jeszcze prawą nogę to by miał wtedy dwie prawe

1

Olmo jest wkurzony na jakiegoś kibica za bramką rywali bo celuje w niego od początku meczu

2

To, że Yamal pokiwał jak dzieci na treningu to jedno, ale on jeszcze po chwili zagrał zajebistą otwierającą piłkę do Fermina. Niesamowity talent

0

Pedri jak to odebrał xDD geniusz skubany

36

Nie znam hiszpańskiego ale ten gość chyba śpiewa o upadku Realu Madryt. Bo pięknie śpiewa a wszyscy biją brawo

5

O szpaler zrobili, fajnie patrzeć na drużynę która ma honor.

12

Prowadź nas Flicku po 12 zwycięstwo z rzędu. Ufam Ci bardziej niż swojemu lekarzowi

0

@marcin62 ja nie mogę niestety tych starych falloutów znieść z tym izometrycznym widokiem. Dla mnie fallout 3 i New Vegas to topki

2

@Foton a wiesz czemu zamykają tyle porodówek czy nie bardzo?

34

@Roobo głupszego argumentu nie dało się wymyślić xD

34

@Roobo nie dostałem jeszcze swojego, możesz mi napisać czemu ten poradnik to nie przydatne gówno?

0

@Zoker wypić piwo?

1

@clyde Poznań jest fajny, ale tam żeby znaleźć darmowe miejsce do zaparkowania to się nie da

5

Amerykanie wybrali sobie tyrana i dyktatora na prezydenta. Ale czego oczekiwać po przećpanym społeczeństwie.

11

Sytuacja Viniciusa i Arbeloi jest trochę jak relacja typowej madki z Brajankiem. Brajanek biega po sklepie, drze morde, zrzuca towar z półek a madka podchodzi do niego, głaszczę go po głowie i mówi jakie ma wspaniałe dziecko.

13

W La Lidze po staremu widzę

1

@Keson a po za tym Vinicius jest świetny

1

@escarabajo Pep wzoruje się na Flicku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?