20

dzień pierwszy jedzenia 30 000 kcal dopóki Robert Lewandowski nie przebiegnie ze mną 100km

4

@lajcior weź se chleb do tej zupy bo sie nie najesz

11

@Kgorecki2500 Wrzucają filmiki na których ICE morduje legalnych obywateli Ameryki i bronią się tym, że z nielegalnymi imigrantami trzeba walczyć xDDD

7

@Arden duże palce u stóp masz dostosowane do łapania gałęzi na drzewach

3

Laska dosłownie napisała, że nie chce niedorajdy życiowej. A gość komentuje coś o feminizmie i nienawiści do mężczyzn xD

1

@Criss18Barca jako, że przez ostatnie 6 lat nie mieliśmy bramkarza a teraz go w końcu mamy to powiedziałbym zdecydowane nie.
Jeśli chodzi o gole to u nas strzela i asystuje bardzo wielu piłkarzy, nie opieramy się na jednym napastniku w tej kwestii, jakoś sobie dajemy radę i to nie strzelamy jakoś bardzo mało bramek.

8

@Zoker dodajesz do piachu wołowinę? Po co

3

@JimMorrisonFCB kurcze, i tak brzmi to dla mnie zbyt skomplikowanie do zabawy żeby kogoś okraść na 4 tysiące. Tym bardziej, że zabawy z limitami itd. To też nie zawsze jest jedno kliknięcie tylko cała procedura wymagająca autoryzacji, haseł, kodów itd.

55

@JimMorrisonFCB ktoś zhackował telefon, hasło do aplikacji bankowej i dodatkowo miał jej pesel?
Ja bym szukał kogoś z najbliższego otoczenia tej szwagierki.

3

@kaamil1910 myślę, że już odniósł sukces. Pokazał się z bardzo dobrej strony i jest lubiany przez kibiców.

2

@macio_944 fajne są takie rzeczy, w Cyberpunku pamiętam jak mi się raz czy dwa razy trafił kwaśny deszcz

0

@takisobiektos fajnie wygląda, szkoda że nie gram w gry-horrory

0

@Geble nie no masz racje, dlatego napisałem że zobaczymy. Producenci gier już nie raz zawiedli i pokazy były niesamowite a finalnie wychodziła kupa.

0

@pt9 zobaczymy, bo to robi inne studio niż poprzednie części. Ale wygląda niesamowicie na trailerze.

16

Kurcze, jestem ciekaw tego nowego Fable. Pamiętam, że w którejś z poprzednich części był taki system, że jak robiliśmy złe uczynki w świecie gry to skóra naszej postaci robiła się ciemniejsza, a jak robiliśmy dobre uczynki to jaśniejsza.
Ciekawe czy tutaj też to zaimplementują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@mmaciass a wiesz co jest najlepsze, zobacz że w bardzo wielu takich wypadkach bramkarze nawet nie zareagowali tylko patrzyli jak piłka wlatuje do siatki :D Niby wydaje się to proste ale to są tak techniczne i trudne strzały że masakra

22

@NeroTFP1 Możdżonek będzie znowu się musiał nagimnastykować żeby to wytłumaczyć, że jednak to nic takiego i polowania są super bezpieczne

15

@Comentateiro Kurde, nie wiedziałem że w średniowiecznej Europie były już licea

7

@juarez jakie akcje? Publiczne egzekucję przeprowadzane przez służby państwowe na niewinnych obywatelach?
No np. Za poprzedniego prezydenta?

16

Nie no, nie wierzę... 5 chłopa powaliło jednego gościa, po czym jak ten już leżał to jeden nad nim stanął i go zastrzelił...
Ludzie pisali, że dla innych krajów Trump jest okropnym prezydentem ale dla samych Amerykanów wyjdzie im on na plus.
No to wyszło, że za jego rządów Amerykanie po prostu umierają na publicznych egzekucjach.
Na pewno żyje im się lepiej ze świadomością, że mogą wyjść któregoś dnia i zostać zastrzeleni na środku ulicy bez konsekwencji.

8

Napisałem list do Jana Urbana, że ma ostatnią szanse na powołanie @Popitek12 do kadry Polski. Skończyły się prośby.

4

@Derpowsky pewnie byłby poprawnie zaparkowany gdyby Barcelona nie płaciła 20 lat za ustawianie ligi i przez to teraz Real Madryt nie może jej wygrać

2

@marcin62 pingwiny na Grenlandii, szwajcarzy którzy by mówili po niemiecku gdyby nie Ameryka.
Przy tym głąbie to nawet Komorowski był geniuszem.

9

@Hosh lewaków dupa boli, to najważniejsze

11

@bartekvisca a moim zdaniem będzie hitem z najwyższej półki z Ciri jako główną bohaterką.

4

No no, spory budżet ale pewnie lwia część pójdzie na marketing.
Nie mniej jeśli to prawda to dla Redów Wiedźmin 4 jest tym czym GTA VI dla Rockstara. Musi się udać, za wszelką cenę.

1

Nie kumam Rashforda. Bernal jest bliżej bramki przeciwnika, podaje niecelnie do tyłu do Marcusa przez co przeciwnik przechwytuje piłkę i tego piłkarza goni Bernal a anglik sobie truchtem wraca xD

0

@Hasszz do Olmo nie asystował? bo już się pogubiłem
Aaa masz racje, spojrzałem na powtórkę i Rashford nie dotknął piłki.

2

@Barca_Big_Moment @Pawlak1992 @LjakRoberciik panowie, ja se jaja robie jak coś xdd

4

Rashford 2 asysty od wejścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?