5

o jakim top 8 wy piszecie, my mamy wygrać tą lige mistrzów a nie 8 miejsce zająć ludzie

4

się człowiek nawet z gola cieszyć nie może po tym zejściu Pedriego

0

@FCB24 ale mecz się jeszcze nie skończył a Ty już chcesz oceny rozdawać

1

Jak nie będzie spalonego to Lewy kozak, jak będzie spalony to Lewy słabiak

0

nie no, te dwie bramki to jest giga pech dla nas. Nie ma co zganiać na kogoś konkretnie przy jednej i drugiej

9

Fermin to jest ten typ człowieka który gra w piłke i strzela gole

2

ale my mamy dobrze, że tak seryjnie produkujemy takich grajków jak Fermin.

1

oni na bank są albo napruci albo na kacu, że tak niedokładnie podają xD

0

@July_6_BcN ewentualna porażka idzie na Twoje konto.

0

nasi to mają chyba po 3 promile w wydychanym

0

nie no, Martin miał fajny okres na boku obrony ale jako ŚO to jest tragedia xD

1

Flick gdzie zmiany

3

Mam nadzieje, że za 10-15 lat zobaczymy @Popitek12 wychodzącego na mecz LM w koszulce Barcelony

26

Powiem wam, że kobiety to straszne atencjuszki. Dzwoni dzisiaj do mnie baba z banku i mówi, że mam jakieś odsetki do spłaty i żebym przyszedł do banku to wyjaśnić.
Ja jej mówię, że nie mam teraz czasu na spotkania i dziewczyny bo dużo pracuje.
A ta dalej swoje żeby się spotkać i spotkać.
Czy kobiety rozumieją słowo nie?

12

@Roobo Ja wiem, że Leo Messi gra w Interze Miami ale już nie przesadzajmy że nikt o tym nie wie.

8

@Trojanek23 sorry ale zważywszy na historie tego kraju i tego co przeszli ludzie i jak zostali brutalnie mordowani, to mówić, że Hitler nas uratował od czegokolwiek to jest takie naplucie w ryj że głowa mała.
To brzmi jak jakiś bait, bo inaczej nie wierze, że ktoś mógł być tak głupi żeby to na poważnie napisać.

23

@Criss18Barca tak wiem, szachy 16d. Już to słyszałem xd
Dla mnie to jest kompletny szaleniec.

17

Mentalność 7 letniego, rozpieszczonego bachora... Czy to jest najgorszy prezydent Stanów Zjednoczonych?

1

@krefi10 a mi się śniło, że koty były wielkości tyranozaurów i zaglądały ludziom w okna w blokach

20

Należy mu się

6

@Huck Panowie, co sądzicie na ten temat? @Mateonvious @MesQueUnClub_87

1

@BulaKG zapytaj się jej czy podupcyła coś w weekend

0

pamiętam tylko 2 akcje Realu Sociedad w tym meczu i obydwie to był gol. Po za tym oni tylko bronili xd

3

Cancelo debiut niczym Arbeloa w Realu

9

szkoda mi Hansiego, bo plan na mecz dobry, gnieciemy. Ale wpaść nie chce

1

przecież to jest czerwona

2

to się nie dzieje

0

jakim cudem nie ma faulu na bramkarzu?

0

To co przeżywa teraz Kubo to nic w porównaniu ze wczorajszym bólem Mbappe przy karnym.

0

teraz ręka jeszcze.. nie widziałem dawno tak słabego sędziowania.
Ostatni raz wczoraj w meczu Real - Levante

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?