Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
o jakim top 8 wy piszecie, my mamy wygrać tą lige mistrzów a nie 8 miejsce zająć ludzie
4
się człowiek nawet z gola cieszyć nie może po tym zejściu Pedriego
0
@FCB24 ale mecz się jeszcze nie skończył a Ty już chcesz oceny rozdawać
1
Jak nie będzie spalonego to Lewy kozak, jak będzie spalony to Lewy słabiak
0
nie no, te dwie bramki to jest giga pech dla nas. Nie ma co zganiać na kogoś konkretnie przy jednej i drugiej
9
Fermin to jest ten typ człowieka który gra w piłke i strzela gole
2
ale my mamy dobrze, że tak seryjnie produkujemy takich grajków jak Fermin.
1
oni na bank są albo napruci albo na kacu, że tak niedokładnie podają xD
0
@July_6_BcN ewentualna porażka idzie na Twoje konto.
0
nasi to mają chyba po 3 promile w wydychanym
0
nie no, Martin miał fajny okres na boku obrony ale jako ŚO to jest tragedia xD
1
Flick gdzie zmiany
3
Mam nadzieje, że za 10-15 lat zobaczymy @Popitek12 wychodzącego na mecz LM w koszulce Barcelony
26
Powiem wam, że kobiety to straszne atencjuszki. Dzwoni dzisiaj do mnie baba z banku i mówi, że mam jakieś odsetki do spłaty i żebym przyszedł do banku to wyjaśnić.
Ja jej mówię, że nie mam teraz czasu na spotkania i dziewczyny bo dużo pracuje.
A ta dalej swoje żeby się spotkać i spotkać.
Czy kobiety rozumieją słowo nie?
12
@Roobo Ja wiem, że Leo Messi gra w Interze Miami ale już nie przesadzajmy że nikt o tym nie wie.
8
@Trojanek23 sorry ale zważywszy na historie tego kraju i tego co przeszli ludzie i jak zostali brutalnie mordowani, to mówić, że Hitler nas uratował od czegokolwiek to jest takie naplucie w ryj że głowa mała.
To brzmi jak jakiś bait, bo inaczej nie wierze, że ktoś mógł być tak głupi żeby to na poważnie napisać.
23
@Criss18Barca tak wiem, szachy 16d. Już to słyszałem xd
Dla mnie to jest kompletny szaleniec.
17
Mentalność 7 letniego, rozpieszczonego bachora... Czy to jest najgorszy prezydent Stanów Zjednoczonych?
1
@krefi10 a mi się śniło, że koty były wielkości tyranozaurów i zaglądały ludziom w okna w blokach
20
Należy mu się
6
@Huck Panowie, co sądzicie na ten temat? @Mateonvious @MesQueUnClub_87
1
@BulaKG zapytaj się jej czy podupcyła coś w weekend
0
pamiętam tylko 2 akcje Realu Sociedad w tym meczu i obydwie to był gol. Po za tym oni tylko bronili xd
3
Cancelo debiut niczym Arbeloa w Realu
9
szkoda mi Hansiego, bo plan na mecz dobry, gnieciemy. Ale wpaść nie chce
1
przecież to jest czerwona
2
to się nie dzieje
0
jakim cudem nie ma faulu na bramkarzu?
0
To co przeżywa teraz Kubo to nic w porównaniu ze wczorajszym bólem Mbappe przy karnym.
0
teraz ręka jeszcze.. nie widziałem dawno tak słabego sędziowania.
Ostatni raz wczoraj w meczu Real - Levante