Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pt9 a później jeszcze im machasz jak swoją S klasą odjeżdżasz do domku o 12
3
@marcin62 a to i tak cywilizowani ludzie w porównaniu do madrycioków
2
@lajcior piwko zero ma 100 kcal w 0.5l butelce, można śmiało na redukcji jak lubisz
2
@macio_944 coś czuję, że będzie jak w rdr 2, gdzie mogłem 2h patrzeć jak npcty pracują w tartaku xD
32
@MateS z Arbeloą, jakbym ściągał i by mnie przyłapali to wziąłby winę na siebie
1
@Pedri16Future chłop nie zna w ogóle zasad. Sypiasz z matkami 14 latków w csie a nie się bulwersujesz
6
@JimMorrisonFCB poziom CdR się podniósł jak Real odpadl. Nie ma już słabych drużyn w tym turnieju
0
@Roobo flick ma swoich pupilków? Przypominam, że Robert gra tyle minuty bo Flick tak chce.
W wielu klubach, taka gwiazda z taką pensją grałaby non stop.
5
Ja nie wiem jak Albacete z taką grą zaszło tak daleko w PK.
Musieli mieć w chuj łatwą drabinkę
35
Śmiało można powiedzieć, że Mbappe wykorzystał więcej jedenastek niż Epstein
6
Niech lepiej nie pytają Arbeloi co sądzi o sprawie Epsteina bo chłop się wkopie w dożywocie
41
xG to statystyka jest, a ja myślałem że wy jakieś emotki walicie
1
dobrze, że już 3;1 bo tak to by tu wyzwiska leciały że ho ho xD
5
Orłowski 10 minut temu "Yamal jest przewidywalny z tym zejściem na lewą nogę"
Orłowski teraz "Yamal oczywiście zmylił doskonale przeciwnika bo nie zszedł na lewą nogę"
5
Dobrze, że taki niefart strzelecki jak z RSSS już się nie powtórzy w tym sezonie
1
@misterio @BARCA1899Messi razem macie wszystko Panowie
2
wchodzi Lewy, trzeba teraz przestać obrażać Ferrana i się przerzucić na Robercika. Ajj ciężka robota na Rambli
4
@Frimpong ale żeś przypomniał to uniwersum
3
jak chłopaki wyjdą na drugą połowę z czerwonymi lewymi policzkami to znaczy, że Hansi im wytłumaczył jak zwykle co mają robić w drugich polowach
0
@kch to, że teraz jest 2:1 dzięki niemu
1
@FCB_dimiC oo na wakacje Norweg przylatuje do Hiszpanii znowu?
2
Do Ferrana można mieć pretensje o skuteczność, a nawet trzeba. Ale który nasz piłkarz dochodzi do 15 takich okazji jak on? Potrafi się odnaleźć tam gdzie trzeba skubaniec, skuteczność to druga sprawa
2
Lamine jest genialny naprawdę. Dzisiaj go oglądam z wypiekami na twarzy
0
chłopaki chyba stwierdzili, że Flick ma za mało siwych włosów to go trochę powkurwiają
0
@Sysia11 moim zdaniem lepszy niż Alvares
1
@Sysia11 jak tam Ferran za 200 mln?
1
Ferran ma Elche na kuponie
0
hahahahahhahaha Ferran
1
Pociesza mnie tylko to, że w przerwie jak zawsze Hansi da im po ryjach i w drugiej połowie już easy 4 bramki strzelimy
5
@partymaker przecież tu jak nie ma 7:0 w pierwszych 15 minutach to jest mecz katastrofa i nikt nic nie gra xD