2

@pt9 a później jeszcze im machasz jak swoją S klasą odjeżdżasz do domku o 12

3

@marcin62 a to i tak cywilizowani ludzie w porównaniu do madrycioków

2

@lajcior piwko zero ma 100 kcal w 0.5l butelce, można śmiało na redukcji jak lubisz

2

@macio_944 coś czuję, że będzie jak w rdr 2, gdzie mogłem 2h patrzeć jak npcty pracują w tartaku xD

32

@MateS z Arbeloą, jakbym ściągał i by mnie przyłapali to wziąłby winę na siebie

1

@Pedri16Future chłop nie zna w ogóle zasad. Sypiasz z matkami 14 latków w csie a nie się bulwersujesz

6

@JimMorrisonFCB poziom CdR się podniósł jak Real odpadl. Nie ma już słabych drużyn w tym turnieju

0

@Roobo flick ma swoich pupilków? Przypominam, że Robert gra tyle minuty bo Flick tak chce.
W wielu klubach, taka gwiazda z taką pensją grałaby non stop.

5

Ja nie wiem jak Albacete z taką grą zaszło tak daleko w PK.
Musieli mieć w chuj łatwą drabinkę

35

Śmiało można powiedzieć, że Mbappe wykorzystał więcej jedenastek niż Epstein

6

Niech lepiej nie pytają Arbeloi co sądzi o sprawie Epsteina bo chłop się wkopie w dożywocie

41

xG to statystyka jest, a ja myślałem że wy jakieś emotki walicie

1

dobrze, że już 3;1 bo tak to by tu wyzwiska leciały że ho ho xD

5

Orłowski 10 minut temu "Yamal jest przewidywalny z tym zejściem na lewą nogę"
Orłowski teraz "Yamal oczywiście zmylił doskonale przeciwnika bo nie zszedł na lewą nogę"

5

Dobrze, że taki niefart strzelecki jak z RSSS już się nie powtórzy w tym sezonie

1

@misterio @BARCA1899Messi razem macie wszystko Panowie

2

wchodzi Lewy, trzeba teraz przestać obrażać Ferrana i się przerzucić na Robercika. Ajj ciężka robota na Rambli

4

@Frimpong ale żeś przypomniał to uniwersum

3

jak chłopaki wyjdą na drugą połowę z czerwonymi lewymi policzkami to znaczy, że Hansi im wytłumaczył jak zwykle co mają robić w drugich polowach

0

@kch to, że teraz jest 2:1 dzięki niemu

1

@FCB_dimiC oo na wakacje Norweg przylatuje do Hiszpanii znowu?

2

Do Ferrana można mieć pretensje o skuteczność, a nawet trzeba. Ale który nasz piłkarz dochodzi do 15 takich okazji jak on? Potrafi się odnaleźć tam gdzie trzeba skubaniec, skuteczność to druga sprawa

2

Lamine jest genialny naprawdę. Dzisiaj go oglądam z wypiekami na twarzy

0

chłopaki chyba stwierdzili, że Flick ma za mało siwych włosów to go trochę powkurwiają

0

@Sysia11 moim zdaniem lepszy niż Alvares

1

@Sysia11 jak tam Ferran za 200 mln?

1

Ferran ma Elche na kuponie

0

hahahahahhahaha Ferran

1

Pociesza mnie tylko to, że w przerwie jak zawsze Hansi da im po ryjach i w drugiej połowie już easy 4 bramki strzelimy

5

@partymaker przecież tu jak nie ma 7:0 w pierwszych 15 minutach to jest mecz katastrofa i nikt nic nie gra xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?