12

@Faro no chyba, że by dzisiaj przegrał ale wystawiłby Fatiego, wtedy to by nie była jego kompromitacja.

31

@Faro no i pięknie nam się wszystko ułożyło w całość :)

33

Ansu Fati poszedł na wypożyczenie w sezonie 25/26 do AS Monaco i nie dostał szansy na grę w Barcelonie.
Czyli już wiemy skąd taki pojazd na Flicka i mowa o jego kompromitacjach :)

28

@Faro wtf, Ty pijany jesteś? XD ja już nie wiem o czym my tu rozmawiamy...

19

@Faro "co to za różnica jak sie zmienila skoro dalej nie wygramy LM"
Jak to nie mówimy o wygrywaniu LM xd

7

Tez jutro idę do fryzjera. Mam nadzieję że będą mieli dobry utarg bo trochę za kominiarkę i rękawiczki zapłaciłem.

38

@Faro LM wygrywa tylko jeden zespół, raz w roku. Uważasz, że wszystkie kluby które tego trofeum nie wygrały akurat w tym roku powinny zwalniać trenerów?

3

@mercurial2000 to jest mecz Barcelony w Lidze Mistrzów, więc tak - odpadnięcie po słabej grze jest prawdopodobne xd

1

@kubix05 mapa Ci się trochę przysmoliła od dołu, jakiś pożar lekki czy co

37

@Ilka boki krótko, góra dłuższa

16

@gaucho104 podoba mi się to, że najpierw wyzywasz ludzi za to że 0-1 podchodzą do przeciwników SAFE, po czym piszesz że cała ta kasa i tak pójdzie na Ukrainę a my to będziemy spłacać xD
To już nie jest 0-1 podejście.

7

Ktokolwiek na poważnie wyobraża sobie, że Real to nie jest obrzydliwy klub?

6

@gumaz nie no @VegetaPolska nie przejmuj się, to że woli chłopa który mieszka bliżej i na pewno jest z nim szczęśliwa i tworzą super parę i jest w nim zakochana i się codziennie dupcą to jeszcze nie koniec świata.

1

@Zoker w którą środę?

3

Pov: wygrałeś z Fontem chociaż nic nie musiałeś nawet robić

8

Trzeba przyznać, że Font niczym Trzaskowski, konkurencja słaba a i tak dwa razy przegrał xd

42

@Jonyx pomódl się za to żeby Real Madryt spadł z rowerka na łeb proszę

27

Powiem wam tak, jak ja mam zaufać kobiecie jak po automatycznym zapisie gry, zapisują ją jeszcze raz ręcznie i tak i dopiero wychodze

8

@MateS dziękujemy za wniosek, rozpatrzymy go w ciągu 14 dni roboczych. Albo 15 dni, bo po 14 dniach jest 15.

6

No dobra a czemu po 15 marca jest 16 marca a nie np. 20?
Przecież to brzmi jak jakaś totalna ściema

3

@Luciano99 jak to niby policzyłeś

3

zauważyłem, że w pracy bardzo nie lubią jak się nie przyjdzie i nikomu o tym nie powie

0

@clyde pamiętaj, że oni wygrali tylko bitwę. Wojna cały czas jeszcze trwa

3

@gumaz oj tak, wielu żołnierzy wtedy zginęło. Ale byli gotowi poświęcić wszystko żeby się trochę ponapieprzać.

32

Jak wchodzisz w gorącą dyskusje na 120 komentarzy i co drugi jest usunięty, to wiesz że to jest dobra gorąca dyskusja

7

@Cryptolis dobrze wiemy, że to sformułowanie jest kierowane ze strony osób które jadą lewym pasem 250 km/h i mrugaja długimi bo ktoś ośmielił się wyprzedzić tira

5

Dokładnie takich ludzi mam przed oczami jak czytam gdzieś w necie jak ktoś pisze "nie masz czym, nie wyprzedzaj" albo "szybko ale bezpiecznie".

20

Ojej, biedny ludzki śmieć. To on tu jest ofiarą przecież...


2

@MessiForeverTheBest no to jest wyjątkowo ciężki przypadek xd czasem mam wrażenie, że on to robi celowo i to jest chłodna kalkulacja żeby się tak wydurniać

43

Ale bym se wrócił do takiego 2010 roku i poczytał na GG opisy lasek typu "najszerszy uśmiech skrywa najwiekszy ból" itd.
Ale to był peak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?