Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Faro no chyba, że by dzisiaj przegrał ale wystawiłby Fatiego, wtedy to by nie była jego kompromitacja.
31
@Faro no i pięknie nam się wszystko ułożyło w całość :)
33
Ansu Fati poszedł na wypożyczenie w sezonie 25/26 do AS Monaco i nie dostał szansy na grę w Barcelonie.
Czyli już wiemy skąd taki pojazd na Flicka i mowa o jego kompromitacjach :)
28
@Faro wtf, Ty pijany jesteś? XD ja już nie wiem o czym my tu rozmawiamy...
19
@Faro "co to za różnica jak sie zmienila skoro dalej nie wygramy LM"
Jak to nie mówimy o wygrywaniu LM xd
7
Tez jutro idę do fryzjera. Mam nadzieję że będą mieli dobry utarg bo trochę za kominiarkę i rękawiczki zapłaciłem.
38
@Faro LM wygrywa tylko jeden zespół, raz w roku. Uważasz, że wszystkie kluby które tego trofeum nie wygrały akurat w tym roku powinny zwalniać trenerów?
3
@mercurial2000 to jest mecz Barcelony w Lidze Mistrzów, więc tak - odpadnięcie po słabej grze jest prawdopodobne xd
1
@kubix05 mapa Ci się trochę przysmoliła od dołu, jakiś pożar lekki czy co
37
@Ilka boki krótko, góra dłuższa
16
@gaucho104 podoba mi się to, że najpierw wyzywasz ludzi za to że 0-1 podchodzą do przeciwników SAFE, po czym piszesz że cała ta kasa i tak pójdzie na Ukrainę a my to będziemy spłacać xD
To już nie jest 0-1 podejście.
7
Ktokolwiek na poważnie wyobraża sobie, że Real to nie jest obrzydliwy klub?
6
@gumaz nie no @VegetaPolska nie przejmuj się, to że woli chłopa który mieszka bliżej i na pewno jest z nim szczęśliwa i tworzą super parę i jest w nim zakochana i się codziennie dupcą to jeszcze nie koniec świata.
1
@Zoker w którą środę?
3
Pov: wygrałeś z Fontem chociaż nic nie musiałeś nawet robić
8
Trzeba przyznać, że Font niczym Trzaskowski, konkurencja słaba a i tak dwa razy przegrał xd
42
@Jonyx pomódl się za to żeby Real Madryt spadł z rowerka na łeb proszę
27
Powiem wam tak, jak ja mam zaufać kobiecie jak po automatycznym zapisie gry, zapisują ją jeszcze raz ręcznie i tak i dopiero wychodze
8
@MateS dziękujemy za wniosek, rozpatrzymy go w ciągu 14 dni roboczych. Albo 15 dni, bo po 14 dniach jest 15.
6
No dobra a czemu po 15 marca jest 16 marca a nie np. 20?
Przecież to brzmi jak jakaś totalna ściema
3
@Luciano99 jak to niby policzyłeś
3
zauważyłem, że w pracy bardzo nie lubią jak się nie przyjdzie i nikomu o tym nie powie
0
@clyde pamiętaj, że oni wygrali tylko bitwę. Wojna cały czas jeszcze trwa
3
@gumaz oj tak, wielu żołnierzy wtedy zginęło. Ale byli gotowi poświęcić wszystko żeby się trochę ponapieprzać.
32
Jak wchodzisz w gorącą dyskusje na 120 komentarzy i co drugi jest usunięty, to wiesz że to jest dobra gorąca dyskusja
7
@Cryptolis dobrze wiemy, że to sformułowanie jest kierowane ze strony osób które jadą lewym pasem 250 km/h i mrugaja długimi bo ktoś ośmielił się wyprzedzić tira
5
Dokładnie takich ludzi mam przed oczami jak czytam gdzieś w necie jak ktoś pisze "nie masz czym, nie wyprzedzaj" albo "szybko ale bezpiecznie".
20
Ojej, biedny ludzki śmieć. To on tu jest ofiarą przecież...
2
@MessiForeverTheBest no to jest wyjątkowo ciężki przypadek xd czasem mam wrażenie, że on to robi celowo i to jest chłodna kalkulacja żeby się tak wydurniać
43
Ale bym se wrócił do takiego 2010 roku i poczytał na GG opisy lasek typu "najszerszy uśmiech skrywa najwiekszy ból" itd.
Ale to był peak