2

Real Madryt odkąd przyszedł do nich Mbappe
Liczba zdobytych pucharów: 1
Liczba trenerów: 3

1

@Zoker nie, mam zakaz stadionowy.

0

@Zoker byłem, jak grali w Pucharze Polski z widzewem i wygrali. Super przygoda.

2

Pov co widzi Twoja mama o 3:17 gdy wstaje w nocy do ubikacji

15

@Kgorecki2500 załatwię Ci taką za 35 ziko o ile nie przeszkadza Ci przyszywka pepco

24

Nadal to masz @Comentateiro


23

Zauważyłem, że ostatnio dosyć często ląduje w gorących dyskusjach i to akurat z jakimiś durnymi postami.
Ale zdałem sobie sprawę, że ja pisze tylko durne posty

12

@MessiForeverTheBest rekin i lewy zostają. Alvarez i Haaland jako trzecia i czwarta opcja z ławki

29

Ja bym kupił Juliana Alvareza i Haalanda w to okienko i by jeden był zmiennikiem

28

Nawet 12 nie ma a chłop już pijany jak szpadel

2

@gumaz od czasu do czasu lubię, mak ma taki strasznie charakterystyczny smak.
@agaFCB bo na jakieś gale się tak chodzi, na cska z kumplami się ubiera garnitur.

26

@derlysy1979 na jakim serwerze w gta grasz?

1

Powiedz, że jesteś z Warszawy bez mówienia, że jesteś z Warszawy


1

@Frimpong @Hosh typowa rozmowa posiadaczy bmw

3

@Kgorecki2500 ja nie gram ale znam kogoś kto też nie gra

1

@FabianekMrozek zależy co mówią modele symulacyjne

6

@MessiForeverTheBest wolę dowiedzieć się na łożu śmierci, po czym włączyć ostatni raz finał Superpucharu Hiszpanii z 2025 roku między Realem Madryt i FC Barceloną z wynikiem 2:5 i kompletną demolkom drużyny prowadzonej przez Hansiego Flicka

0

@FcPortoFan1999 prowadziłeś spokojne życie?

5

Nie, nie prawda. Nie płacze.

2

@NaFazieHitman może i 3 lata się nie odzywałeś ale ja wiem, że tu jesteś.

5

Placki z Realu Madryt to flop flopów, lubicie czy nie?

17

Dobra, czekam na odpalenie broni ostatecznej i możemy zaczynać lato.


"Neymar chciałby wrócić do Barcelony"

1

W skali od liczby trofeów Mbappe w Realu Madryt do 10, jak oceniacie ten sezon Barcelony?

8

@Frimpong biłby się o miejsce w pierwszym składzie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

32

@July_6_BcN może śledztwo tyczy się tego czy faktycznie dyga mu jak łodyga

31

Ważniejsze czy podziałało, tak to bym miał nowy tekst na podryw

https://x.com/i/status/2044808523108753817

2

@Eklerek spodnie eleganckie. Widać, że dżentelmen a nie jakiś pierwszy lepszy

1

@July_6_BcN ja jak źle pójdzie to dzisiaj będę mógł liczyć tylko na karetkę

10

Tak czytając gorącą dyskusje muszę przyznać rację @July_6_BcN co do alkoholu itd.
Dlatego dziś stawiam na mefedron

6

Nikt:
Posty twojej cioci na Facebooku:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?