Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real Madryt odkąd przyszedł do nich Mbappe
Liczba zdobytych pucharów: 1
Liczba trenerów: 3
1
@Zoker nie, mam zakaz stadionowy.
0
@Zoker byłem, jak grali w Pucharze Polski z widzewem i wygrali. Super przygoda.
2
Pov co widzi Twoja mama o 3:17 gdy wstaje w nocy do ubikacji
15
@Kgorecki2500 załatwię Ci taką za 35 ziko o ile nie przeszkadza Ci przyszywka pepco
24
Nadal to masz @Comentateiro
23
Zauważyłem, że ostatnio dosyć często ląduje w gorących dyskusjach i to akurat z jakimiś durnymi postami.
Ale zdałem sobie sprawę, że ja pisze tylko durne posty
12
@MessiForeverTheBest rekin i lewy zostają. Alvarez i Haaland jako trzecia i czwarta opcja z ławki
29
Ja bym kupił Juliana Alvareza i Haalanda w to okienko i by jeden był zmiennikiem
28
Nawet 12 nie ma a chłop już pijany jak szpadel
2
@gumaz od czasu do czasu lubię, mak ma taki strasznie charakterystyczny smak.
@agaFCB bo na jakieś gale się tak chodzi, na cska z kumplami się ubiera garnitur.
26
@derlysy1979 na jakim serwerze w gta grasz?
1
Powiedz, że jesteś z Warszawy bez mówienia, że jesteś z Warszawy
1
@Frimpong @Hosh typowa rozmowa posiadaczy bmw
3
@Kgorecki2500 ja nie gram ale znam kogoś kto też nie gra
1
@FabianekMrozek zależy co mówią modele symulacyjne
6
@MessiForeverTheBest wolę dowiedzieć się na łożu śmierci, po czym włączyć ostatni raz finał Superpucharu Hiszpanii z 2025 roku między Realem Madryt i FC Barceloną z wynikiem 2:5 i kompletną demolkom drużyny prowadzonej przez Hansiego Flicka
0
@FcPortoFan1999 prowadziłeś spokojne życie?
5
Nie, nie prawda. Nie płacze.
2
@NaFazieHitman może i 3 lata się nie odzywałeś ale ja wiem, że tu jesteś.
5
Placki z Realu Madryt to flop flopów, lubicie czy nie?
17
Dobra, czekam na odpalenie broni ostatecznej i możemy zaczynać lato.
"Neymar chciałby wrócić do Barcelony"
1
W skali od liczby trofeów Mbappe w Realu Madryt do 10, jak oceniacie ten sezon Barcelony?
8
@Frimpong biłby się o miejsce w pierwszym składzie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
32
@July_6_BcN może śledztwo tyczy się tego czy faktycznie dyga mu jak łodyga
31
Ważniejsze czy podziałało, tak to bym miał nowy tekst na podryw
https://x.com/i/status/2044808523108753817
2
@Eklerek spodnie eleganckie. Widać, że dżentelmen a nie jakiś pierwszy lepszy
1
@July_6_BcN ja jak źle pójdzie to dzisiaj będę mógł liczyć tylko na karetkę
10
Tak czytając gorącą dyskusje muszę przyznać rację @July_6_BcN co do alkoholu itd.
Dlatego dziś stawiam na mefedron
6
Nikt:
Posty twojej cioci na Facebooku: